Αφήνοντας την Ελλάδα

xrisa

Member
Μηνύματα
110
Likes
20
Επόμενο Ταξίδι
λατινικη αμερικη
Ονειρεμένο Ταξίδι
περού
Συγχαρητήρια για το πτυχίο σου.:clap::clap::clap: Εύχομαι στο Εδιμβούργο να είναι καλύτερα από ότι τα περιμένεις. είμαι σίγουρη ότι η πολύ καλή σχέση με την κοπέλα σου θα δυναμώσει ακόμη περισσότερο. Σε κάθε ευκαιρία να κάνεις εκδρομούλες και να γνωρίσεις το τόπο που θα σε φιλοξενήσει για ένα τουλάχιστον χρόνο. Να είστε καλά.:lol::lol::lol:
 

liz

Member
Μηνύματα
159
Likes
343
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γύρος του κόσμου
Δημήτρη σου εύχομαι ολόψυχα καλή επιτυχία και καλή προσαρμογή στη νέα σου ζωή! Το ίδιο με σένα θα επιχειρήσω σε λίγους μήνες οπότε καταλαβαίνω απόλυτα τον ενθουσιασμό σου! Περιμένουμε ανταπόκριση :)
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.431
Likes
7.807
Καλορίζικο το blog σου!!! Μα πάνω απ' όλα σου εύχομαι καλές σπουδές και η διαμονή σου στο Εδιμβούργο να αποτελέσει μερικές από τις ομορφότερες αναμνήσεις σου!
 

sotiria

Member
Μηνύματα
20
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
βορεια ελλαδα αλλα που?
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΤΟΥΡ ΣΤΗΝ ΙΤΑΛΙΑ
να σου ευχηθω και εγω με την σειρα μου καλη διαμονη και να περασεις ομορφα!! καλη συνεχεια στις σπουδες σου και να κανεις πολλα ταξιδακια! να σαι ευτυχισμενος κ εσυ και το κοριτσακι σου! περιμενουμε εντυπωσεις! :)
 

mfish

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
1.279
Ονειρεμένο Ταξίδι
ολη η γη
συγχαρητηρια και καλη διαμονη στα βορεια....ανυπομονω να μαθω περισσοτερα για το Εδιμβουργο καθως υπαρχει μια περιπτωση να ανεβω και εγω κατα κει του χρονου.....! να περασεις καλα!
 

Blondeamon

Member
Μηνύματα
285
Likes
142
Παιδιά σας ευχαριστώ πολύ για τα καλά σας λόγια και ευχές, σήμερα ενεργοποιήθηκε το Ιντερνετ μου οπότε θα γράψω και την πρώτη μου ταξιδιωτική ιστορία....καλή μας αρχή.
 

Blondeamon

Member
Μηνύματα
285
Likes
142
Όπως σας υποσχέθηκα οι πρώτες 2 ιστορίες σας περιμένουν να τις διαβάσετε!! Και έρχονται και πολλά ακόμη ωραία!

Σκοπεύω να πάω στο Ζωολογικό Κήπο, στο Βοτανικό Κήπο και στο Λιμάνι οπότε σύντομα ετοιμάζω και άλλο υλικό....έστω και εναν να καταφέρω να ψήσω να έρθει πέτυχα το σκοπό μου :p μετα θα το διαφημίζει μόνος του χεχε
 

andre30

Member
Μηνύματα
84
Likes
33
Επόμενο Ταξίδι
Ισλανδία
παιδια εχω μπερδευτει απιστευτα η ημερ/νια λεει 12 09 09???η ειναι κατι αλλο????
πως κυλαει ο χρονος ετσι βρε παιδι μου....
μια νεα αρχη δημητρη κλεινει ενας κυκλος , ανοιγει αλλος
χαμος
 

Blondeamon

Member
Μηνύματα
285
Likes
142
1,5 χρόνο μετά, τώρα βρίσκομαι στην Γλασκώβη όπου και ζώ και εργάζομαι πλέον.

Η κοπέλα μου ανέβηκε μόνιμα πριν μερικές βδομάδες και δουλεύει στο Εδιμβούργο, μάλιστα σε λίγο καιρό θα αρχίσω και ταξιδιωτικές ιστορίες και μπλόγκ και για τη Γλασκώβη όπως αυτό εδω για το Εδιμββουργο, μιας και εδώ θα είμαι πλέον.
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.529
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ονειρεμένο Ταξίδι
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Καλως τον! Και οτι αναρωτιομουν τι να εγινες!
Να υποθεσω λοιπον οτι εχεις τακτοποιηθει;
Αντε γιατι μας ελειψες. Ειδικα φετος που εγινε κατα τη διαρκεια των Χριστουγεννων εκεινος ο χαμος στα Λονδρεζικα αεροδρομια αναρωτιομουνα: "μα που να βρισκεται τωρα αυτο το παιδι; Λες να του ξανασυνεβει δευτερη τετοια περιπετεια;"
ΥΓ Καλως την δεχτηκες!
 

Twinkie

Member
Μηνύματα
1.142
Likes
327
Επόμενο Ταξίδι
Με το νου
Ονειρεμένο Ταξίδι
Στα πέντε σημεία της Γης
Και είχα πετύχει παλιότερα αυτό το τόπικ κι αναρωτιόμουν αν σου πήγαν όλα καλά....Περιμένουμε εναγωνίως ανταπόκριση για το πως είναι η ζωή στη Γλασκώβη...Ανέβηκε και η κοπέλα τώρα, οπότε θα σου είναι πιο εύκολο..:D
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.820
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom