Βέλγιο Ολλανδία ΒΕΛΓΙΟ-ΟΛΛΑΝΔΙΑ!

taniakar

Member
Μηνύματα
251
Likes
132
Επόμενο Ταξίδι
Vienna, Bratislava!
Ταξίδι-Όνειρο
Ο γύρος του κόσμου
Delft έχει επισκεφτεί κανείς?
 

Glosoli

Member
Μηνύματα
403
Likes
314
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Delft έχει επισκεφτεί κανείς?
εκεί κοντά έχει μία λίμνη που ένα μέρος της είναι παραλία γυμνηστών:lol:

αυτή η πόλη είναι ανάμεσα σε ρότερνταμ και χάγη..ίδιο σκηνικό, 2 εκκλησίες, ένα δημαρχείο, κάτι πύλες από τα παλιά και κανάλια. Χμμμ σαν μια κανονική ολλανδική πόλη
 

m-stam

Member
Μηνύματα
300
Likes
90
Επόμενο Ταξίδι
ακόμη τίποτα...
Ταξίδι-Όνειρο
Τα πάντα όλα...
Λοιπόν θέλω και εγώ λίγη βοήθεια,
θα πάω Άμστερνταμ για 4 ημέρες 5-8 Ιουνίου αλλά θέλω να δω και ότι άλλο προλαβαίνω εκτός από το Άμστερνταμ.
Μία σκέψη που έχω είναι να κάνω και 1 διανυκτέρευση στο Μπρίζ.
Εσείς τι προτείνετε να κάνω σ'αυτές τις 4 ημέρες ?
Να ενημερώσω ότι όπου πάμε γυρνάμε συνεχώς από το πρωί μέχρι το βράδυ, όσο αντέχουν τα πόδια της γυναίκας μου...
 

taver

Member
Μηνύματα
12.497
Likes
29.134
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Λοιπόν θέλω και εγώ λίγη βοήθεια,
θα πάω Άμστερνταμ για 4 ημέρες 5-8 Ιουνίου αλλά θέλω να δω και ότι άλλο προλαβαίνω εκτός από το Άμστερνταμ.
Μία σκέψη που έχω είναι να κάνω και 1 διανυκτέρευση στο Μπρίζ.
Εσείς τι προτείνετε να κάνω σ'αυτές τις 4 ημέρες ?
Να ενημερώσω ότι όπου πάμε γυρνάμε συνεχώς από το πρωί μέχρι το βράδυ, όσο αντέχουν τα πόδια της γυναίκας μου...
Για 4 μέρες μόνο, μείνε στο Amsterdam. Μη δώσεις λιγότερο, το Amsterdam θέλει χρόνο να το ανακαλύψεις, να ξεφύγεις από τη βαβούρα των τουριστικών σημέιων του κέντρου και να απολάυσεις την πραγματική όψη της πόλης. Πραγματικά πιστέυω ότι η 4η μέρα στην πόλη κάνει διαφορά.
 

Despina A

Member
Μηνύματα
18
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη
Ταξίδι-Όνειρο
Σκανδιναβία-Ν.Αμερική
Συμφωνω και επαυξανω κι εγω για Μπρυζ!!! Αν ευνοησει καιρος, νοικιαστε ποδηλατα και καντε εκδρομες στα γειτονικα χωρια (πχ Damn, 5χλμ).
Marken γραφικο, Volendamn εκνευριστικα τουριστικο (τουλαχιστον τον Αυγουστο που ήμουν εγω), μας αρεσε επισης το Edam με παραδοσιακα τυροκομεια.
Delft πολυ ομορφη, πετυχαμε μαλιστα παρελαση ανθοστολιστων σκαφων στο ποταμι...
Μοναδικο σε οργανωση και ποικιλια εκθεματων το μουσειο μουσικων οργανων στις Βρυξελες.Το συνιστω ανεπιφυλακτα!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.266
Μηνύματα
885.732
Μέλη
38.946
Νεότερο μέλος
Delmary

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom