ΒΟΗΘΕΙΑΑΑΑ...

Μηνύματα
122
Likes
9
Επόμενο Ταξίδι
Καλαβρυτα Σ/Κ...
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΝΤΑΡΤΙΚΗ...
Ναι αλλα αν ισχυουν τα 2 τελευταια οπως ισχυριστηκε??Δεν εχω καταλαβει κατι μηπως????
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
ψυχραιμία!!!βγάλε αυτές τις στεναχωρημένες φατσούλες απο τα ποστ σου,γιατί δημιουργούν αρνητικά κύματα!!! βάλε τα χαμόγελα-φατσούλες ...εχεις χρόνο! πήγαινε εκεί ο ίδιος και άσε τα τηλέφωνα.ζήτησε να μάθεις ακριβώς τι συμβαίνει,να σου δοθούν εξηγήσεις ,και να απαιτήσεις τα χρήματα σου όπως αναφέρουν οι κανονισμοί.αν το πρακτορείο τώρα στα ψιλά γράμματα έχει κατοχυρωθεί,δεν θα γίνει τίποτα.σκέψου θετικά και αντιμετώπισέ το σαν απλή αναποδιά.απείλησε οτι θα πάς στα κανάλια,γιατί δεν βλέπω αλλο τρόπο σοβαρού εκβιασμού....άν το πρακτορείο σκέφτεται να βαρέσει κανόνι,θα αδιαφορήσει.άν όμως εξακολουθεί να υφίσταται,θα του μπεί πρόβλημα...
be cool και θα βρεθεί μιά λύση.εξήγησε οτι πίσω σου έχεις 2000 κόσμο που άν το πείς το όνομα την έχουν βάψει...(αυτό θα τους το πείς στο αυτί).
καλή τύχη,και εμείς είμαστε μαζί σου!!!
 
Μηνύματα
122
Likes
9
Επόμενο Ταξίδι
Καλαβρυτα Σ/Κ...
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΝΤΑΡΤΙΚΗ...
:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::haha::haha::haha::haha::haha::haha:Αυτα ειναι.Θα παω στο αυτι και θα του πω www.travelstories.gr μπες εκει και θα δεις......:D:D:D:D
Def πλακα κανω.
Κοιτα σοβαρα τωρα αν δεν θελει εκεινος εκει πανω να παω δεν προκειτε να παω τον αιωνα τον απαντα.Τωρα θα δουμε και αυριο τι θα γινει.Υγεια και καλη καρδια παντα;););)
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
μου έφτιαξες τα κύματα!!! τώρα ειμαστε ωραίοι..σιγά μην σκάσεις κιόλας ..εσύ να είσαι καλά...
στην αθήνα έγινε αυτο? ή θεσαλονίκη?
εύχομαι να γίνει το καλύτερο για σένα,και θα δείς οτι θα γίνει...μπορεί να σου βγεί και σέ καλό..παντως μη μασάς ,πήγαινε κάπου οπωσδήποτε και μην αφήσεις κανέναν να σου το χαλάσει..ακόμα και να δώσεις κάτι παραπάνω..δεν βαριέσαι χρήματα ειναι δεν είναι ψυχή...
καλό ταξίδι.
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.785
Likes
1.115
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
def αυτός είναι τρελός όνομα και πράμα σε βλέπω ταξίδι ξανά σε 40 χρόνια με το εφάπαξ:haha: το πιασες το υπονοούμενο...
 
Μηνύματα
122
Likes
9
Επόμενο Ταξίδι
Καλαβρυτα Σ/Κ...
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΝΤΑΡΤΙΚΗ...
Αν χρειατει και με τα ποδια θα παω.Θα παρω στην πλατη μου την τρελοκεφαλονιτισα και θα την κοπανησω...:bleh::bleh::bleh::bleh:
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.785
Likes
1.115
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
φίλε πάρτους αύριο τηλέφωνο και πες ''καλημέρ αο τρελοκεφαλλονιτης είμαι ....'' δε μπορεί θα το πιάσουν το υπονοουμενο. θα τους στειλώ κι εγώ ενα mail και θα γράψω ότι είσαι επικίνδυνος.. να δεις εκδρομή που θα σου κλείσουν.Είσαι?:clap:
ΚΙ Ο ΑΓΙΟΣ ΦΟΒΕΡΑ ΘΕΛΕΙ
 
Μηνύματα
122
Likes
9
Επόμενο Ταξίδι
Καλαβρυτα Σ/Κ...
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΝΤΑΡΤΙΚΗ...
:haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha: Ωραιο αυτο μου αρεσε πολυ......Αμα δω και αποδω θα το πεταξω και αυτο...
 

vagantos

Member
Μηνύματα
2.030
Likes
1.610
Επόμενο Ταξίδι
Θιβέτ, K.Aμερική ή Αφρική
Ταξίδι-Όνειρο
στου Ν.Καββαδία τα μέρη
Καλά , πριν μας τρελλάνεις τελείως:

  • Τα χρήματα που εδωσες θα τα απαιτήσεις και θα τα πάρεις πίσω μέχρι δεκάρας.
  • Για τα περί αποζημίωσης ψάξε τα ψιλά γράμματα που σου ειπε και η vz και πράξε αναλόγως
  • Εννοείται οτι με αυτό το πρακτορείο ΔΕΝ ταξιδεύεις
  • Φυσικά αφου πάρεις πισω τα λεφτά σου ή και πριν αν σου κάνουν κολπα, δημοσιοποιείς το όνομα του πρακτορείου (δεν πιστευω να ναι κάποιο απ τα μεγάλα)

  • Σε κάθε περίπτωση βέβαια επικοινωνείς προσωπικά (τηλέφωνο και email ταυτόχρονα, θα σου πρότεινα, με υφος σοβαρό και απαιτητικό).
Για να σου πω κι ενα περιστατικό που μου συνεβη πριν 8 χρόνια.
Ειχα κλεισει εκδρομή στο Βιετνάμ, την ακυρωσαν 7-8 μερες πριν την αναχώρηση οπως ειχαν δικαιωμα, μου επέστρεψαν την προκαατβολή, τους "ξεχεσα" κανονικά με email και το αποτέλεσμα ηταν να επικοινωνησει μαζί μου η ιδιοκτητρια του πρακτορειου, προσωπικά και να μας προσφερει με εκπτωση, άλλη εκδρομή.
Το πρακτορειο ηταν το CEL
 

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Συνυπογράφω όσα σου λέει ο vagantos και ...

ετοίμασε ένα mail για τον HATTA- είναι ο Σύνδεσμος των Τουριστικών Πρακτορείων στην Ελλάδα, με κοινοποίηση στο γραφείο τους...
να δεις πώς θα λυθούν όλα...

Τα δικαιώματά σου είναι δεδομένα, διεκδίκησέ τα και μη ...μασάς!

Δυστυχώς ακόμα και για τα αυτονόητα, πρέπει να...τρέχουμε:roll:
 

elpihonmar

Member
Μηνύματα
117
Likes
17
Επόμενο Ταξίδι
Βουδαπέστη
Ταξίδι-Όνειρο
Άνδεις
Καλά , πριν μας τρελλάνεις τελείως:

  • Τα χρήματα που εδωσες θα τα απαιτήσεις και θα τα πάρεις πίσω μέχρι δεκάρας.
  • Για τα περί αποζημίωσης ψάξε τα ψιλά γράμματα που σου ειπε και η vz και πράξε αναλόγως
  • Εννοείται οτι με αυτό το πρακτορείο ΔΕΝ ταξιδεύεις
  • Φυσικά αφου πάρεις πισω τα λεφτά σου ή και πριν αν σου κάνουν κολπα, δημοσιοποιείς το όνομα του πρακτορείου (δεν πιστευω να ναι κάποιο απ τα μεγάλα)
  • Σε κάθε περίπτωση βέβαια επικοινωνείς προσωπικά (τηλέφωνο και email ταυτόχρονα, θα σου πρότεινα, με υφος σοβαρό και απαιτητικό).
Για να σου πω κι ενα περιστατικό που μου συνεβη πριν 8 χρόνια.
Ειχα κλεισει εκδρομή στο Βιετνάμ, την ακυρωσαν 7-8 μερες πριν την αναχώρηση οπως ειχαν δικαιωμα, μου επέστρεψαν την προκαατβολή, τους "ξεχεσα" κανονικά με email και το αποτέλεσμα ηταν να επικοινωνησει μαζί μου η ιδιοκτητρια του πρακτορειου, προσωπικά και να μας προσφερει με εκπτωση, άλλη εκδρομή.
Το πρακτορειο ηταν το CEL

Εύγε vagantos!

Δεν έχει νόημα να καταγράφεις απλά το πάθημά σου, αλλά οφείλεις να προστατέψεις και όλους εμάς γνωστοποιώντας μας ποιό πρακτορείο είναι, γιατί διαφορετικά προστατεύεις και ενθαρρύνεις τέτοιους αλήτες και απατεώνες να βρίσκουν συνεχώς θύματα.
Αυτό είναι το νόημα.
Δε μας λες αυτό το "ρεντίκολο" από Αθήνα ή Θεσ/νικη είναι?
 
Μηνύματα
122
Likes
9
Επόμενο Ταξίδι
Καλαβρυτα Σ/Κ...
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΝΤΑΡΤΙΚΗ...
Δεν χρειαζετε να παρει αλλη εκταση το θεμα αν καποια στιγμη ταξιδεψει κανεις μας απο εδω μεσα να ειστε σιγουροι οτι θα σας το πω.Απο οτι καταλαβα ουτε το πρωτο ουτε το τελευταιο περιστατικο ειναι.Το μονο που μπορω να πω οτι ειναι απο Αθηνα....Ευχαριστω ολα τα παιδια για την συμπαρασταση και τις συμβουλες...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.274
Μηνύματα
885.887
Μέλη
38.947
Νεότερο μέλος
anthger

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom