ΒΟΗΘΕΙΑΑΑΑ...

Μηνύματα
122
Likes
10
Επόμενο Ταξίδι
Καλαβρυτα Σ/Κ...
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΝΤΑΡΤΙΚΗ...
Τελος καλο ολα καλα....

;)Λοιπον αλλο ενα ΜΕΓΑΛΟ ευχαριστω σε ολους.Μολις γυρισαμε απο το γραφειο.
Η επισιμη δικαολογια και face to face αυτη την φορα ηταν....
Λυπουμαστε αλλα ακυρωνετε η προγραμματισμενη εκδρομη γιατι ενω τα ατομα μεχρι στιγμης ηταν ακριβως για να φυγουμε εγινε μια μεγαλη ακυρωση 10 ατομων φιλων του αφεντικου και δεν γινετε να παμε λιγοτεροι.Α και γιατι το ξενοδοχειο ενω τους ειπαν οτι ειναι 4**** ειναι 3*** και για να μην υπαρχουν καταγγελεις στην επιστροφη θεορουμαι ποιο φισιολογικο να την ακυρωσουμε...!!!!
Επιστροφη χρηματων εγινε αφου προηγουμενος εριξε πολυ κλαμα του τυπου (τι να κανω θα σας τα δωσω,καπου θα τα βρω,γιατι δεν πατε Μοντε Καρλο,κριμα ειναι δεν φταιμε εμεις) ο υπαλληλος για να παμε καπου αλλου... Τα λεφτα πισω και δρομο.
Βεβαια τις παραπανο δικαιολογιες οποιος θελει τις πιστευει.Εγω παντος οχι...
Τωρα εχω μολις 4 μερες καιρο για να βρω κατι αλλο μιας και οπου ρωτησα σημερα εχουν κλεισει τα μισα γκρουπ!!!!!!!1
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.407
Likes
17.242
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Μα καλά τώρα σοβαρολογείς ότι δε θα βρεις να κλείσεις; και το travelstories τί το έχουμε; :D
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.788
Likes
1.119
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
πήραμε τα λεφτα και με αυτά πας όπου θες:clap:
Η ΤΡΕΛΑ ΔΕ ΠΑΕΙ ΣΤΑ ΒΟΥΝΑ ...
 

taver

Member
Μηνύματα
12.503
Likes
29.162
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Και γιατί δεν πας το ίδιο αυτό ταξίδι μόνος σου (χωρίς πρακτορείο)?
Μπορεί να κοστίσει λίγο παραπάνω (γιατί άλλο να σε πηγαίνει πούλμαν κι άλλο να νοικιάζεις αυτοκίνητο), αλλά μπορείς να το αντισταθμίσεις με οικονομικότερα καταλύματα.
 
Μηνύματα
122
Likes
10
Επόμενο Ταξίδι
Καλαβρυτα Σ/Κ...
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΝΤΑΡΤΙΚΗ...
Το σκεφτηκα και αυτο αλλα νομιζω οτι δεν εχω αλλη εμπειρια σε ταξιδι εξωτερικου μονος μου και δεν εχω τον απαιτουμενο χρονο για να οργανωσω τετοια εκδρομη τοσο γρηγορα.Καλες τιμες,ενοικιασει αμαξιου,ξενοδοχειο.εισητηρια,κλεισιμο εστιατοριου....
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.092
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Μπράβο καταρχήν που τους πήρες πίσω τα λεφτά σου. Όσο για το άλλο μη σκάς. Είναι βέβαιο ότι αν το ψάξεις θα βρεις να πας κάπου και θα περάσεις υπέροχα. Άλλωστε υπάρχει και το έτερον σου ήμισυ. Εγώ αρκετές χρονιές έχω κλείσει ταξίδι τέτοια εποχή. Δεν είναι αργά.
 
Μηνύματα
122
Likes
10
Επόμενο Ταξίδι
Καλαβρυτα Σ/Κ...
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΝΤΑΡΤΙΚΗ...
Αρχιζω να απογοητευομαι εχουν κλεισει τα περισσοτερα και τα αλλα μισα εχουν ακυρωθει και σε αλλα μεγαλα πρακτορεια...Παιδια υπαρχει κριση που λεει και ο Θανος ο Πετρελης....
 

renata

Member
Μηνύματα
5.545
Likes
1.960
Επόμενο Ταξίδι
μαλαισία
kefaloniti ολα καλά λοιπόν...
κοίτα να φύγεις οπωσδήποτε κάπου έστω και αλλού απο τον τοπο προορισμού που αρχικά ειχες επιλέξει..μην κολάς ...γιατί μετά το πλήγμα θα ειναι περισσότερο απο αυτό που δεν θα έπαιρνες τα χρήματα πίσω!!!
μη μας τρελάνεις ...όλο και κάπου θα βρείς.
 

marikaki

Member
Μηνύματα
131
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
νησια ειρηνικου
δεν ξερω με πιο πρακτορειο παιδευοσουν τοσο καιρο παντως την εκδρομη αυτη την κανει και το superior travel κανε μια ερωτηση αν εχουν θεσεις.
 
Μηνύματα
122
Likes
10
Επόμενο Ταξίδι
Καλαβρυτα Σ/Κ...
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΝΤΑΡΤΙΚΗ...
Επιτελους...

Ας ελπισουμε οτι τα βασανα τελειωσαν.Εκλεισα με αλλο πρακτορειο σχεδον την ιδια εκδρομη.:clap::clap::clap:Ολα καλα δηλαδη.....Ποιος αλλος θελει σοκολατες να του φερω????:haha::haha::haha:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.300
Μηνύματα
887.384
Μέλη
38.973
Νεότερο μέλος
vkaravasili@d-mar

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom