ΒΟΗΘΕΙΑΑΑΑ...

Μηνύματα
122
Likes
10
Επόμενο Ταξίδι
Καλαβρυτα Σ/Κ...
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΝΤΑΡΤΙΚΗ...
Κεφαλονίτη τώρα διάβαζα όλα τα posts και κάποια στιγμή πριν διαβάσω οτι πήγες στο γραφείο σκέφτηκα το ανέκδοτο με το γρύλο (αντε....εσυ και ο γρύλος σου). με όλα αυτά που είχες διαβάσει. Αλλα τελικά όλα καλά χαίρομαι είμαι σίγουρος οτι θα περάσεις υπέροχα μετα απο τόση αγωνία. Τόσα σου έγραψα σοκολάτα δε θα μου φέρεις?:haha:
όσο για την ξενάγηση στο νησί σου, την Κεφαλονιά την λατρευώ έχω έρθει 2 φορές και στην επόμενη ευκαιρία θα ξαναέρθω το νησί είναι ΥΠΕΡΟΧΟ

καλά ταξίδια!!!
Να εισαι καλα για τα καλα σου λογια φιλε tanasis.Σιγουρα θες σοκολατα και οχι κανενα σουγιαδακι ελβετικο????:haha::haha::haha:
 
Μηνύματα
122
Likes
10
Επόμενο Ταξίδι
Καλαβρυτα Σ/Κ...
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΝΤΑΡΤΙΚΗ...
Καλό ταξίδι συντοπίτη και καλά να περάσετε!!!!!!:clap::clap:
Fotiny θα με περασουν για τρελο αν δεν αλλαξεις το username σου και να το κανεις trelofotiny....:bleh:Σε ευωαριστω πολυ παντως...
 

fotiny80

Member
Μηνύματα
60
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Στοκχόλμη;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Αγαπητέ μου... Δεν χρειάζεται να βάλεις το τρελό... μπροστά από το Κεφαλονίτης για να δηλώσεις την τρέλα σου,αφού Κεφαλονίτης και τρέλα είναι συνώνυμα!:bleh::haha:
 
Μηνύματα
122
Likes
10
Επόμενο Ταξίδι
Καλαβρυτα Σ/Κ...
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΝΤΑΡΤΙΚΗ...
Αγαπητέ μου... Δεν χρειάζεται να βάλεις το τρελό... μπροστά από το Κεφαλονίτης για να δηλώσεις την τρέλα σου,αφού Κεφαλονίτης και τρέλα είναι συνώνυμα!:bleh::haha:
Ειπα να κανω την διαφορα και να μην ντραπω να το πω...:cool::cool::cool:Καλα να περασεις και εσυ στην Ιταλια οποτε πας...
 

tanasis

Member
Μηνύματα
171
Likes
6
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΑΝΤΟΥ
Να εισαι καλα για τα καλα σου λογια φιλε tanasis.Σιγουρα θες σοκολατα και οχι κανενα σουγιαδακι ελβετικο????:haha::haha::haha:
Οχι σουγιαδάκι οι καιροί είναι πονηροί....:haha: σοκολάτα καλύτερα.
 

tanasis

Member
Μηνύματα
171
Likes
6
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΑΝΤΟΥ
Εεε αφού επιμένεις "καβάτζωσε" ένα Rolex.
 
Μηνύματα
122
Likes
10
Επόμενο Ταξίδι
Καλαβρυτα Σ/Κ...
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΝΤΑΡΤΙΚΗ...
Α φιλαρακι η TAG,TISSOT,SWATCH αντε και επειδη βλεπω οτι εισαι καλο παιδι κανενα vacheron constantin..........ROLEX δεν με παιρνει.....:haha::haha::haha::haha::haha:
 

tanasis

Member
Μηνύματα
171
Likes
6
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΑΝΤΟΥ
Καλά αφού δεν έπιασε το Rolex και λόγω της επικείμενης "κρίσης" πάμε πάλι στη σοκολάτα:cool: και για να σου πω την αλήθεια πιο πολύ περιμένω τις φωτο σου για να χορτάσω λίγο Ελβετία αφού το καλοκαίρι πέρασα για λίγα χιλιόμετρα πηγαίνοντας από Innsbruck προς Constanz με τη moto. Περιμένω λοιπόν με ανυπομονεσία τις φωτογραφίες σου αν τις ανεβάσεις παρακξαλώ μη ξεχάσεις μα μου στείλεις πμ να με ενημερώσεις.:)
 
Μηνύματα
122
Likes
10
Επόμενο Ταξίδι
Καλαβρυτα Σ/Κ...
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΝΤΑΡΤΙΚΗ...
Το λιγοτερο που μπορω να κανω ειναι αυτο.Να εισαι σιγουρος οτι θα ερθω με πολλες φωτο....Σε ευχαριστω πολυ για τις ευχες σου..
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.300
Μηνύματα
887.396
Μέλη
38.973
Νεότερο μέλος
vkaravasili@d-mar

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom