ΗΠΑ ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ESTA...

Donatella

Member
Μηνύματα
58
Likes
23
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι?
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλική Πολυν.
Γεία σας παιδιά, σε 3 βδομάδες ταξιδεύω για USA, έχω βγάλει το ESTA, όλα πήγαν καλά στη συμπλήρωση στοιχειών και στην πληρωμή, έχω κρατήσει των κωδικό, αλλά στο Mail δεν μου στάλθηκε τίποτα, τώρα εγώ πως ταξιδεύω? έχοντας απλά τον κωδικό του ESTA?

Ευχαριστώ!
xxx
 

Donatella

Member
Μηνύματα
58
Likes
23
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι?
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλική Πολυν.
Χθες το έκανα, μήπως θέλει λίγες μέρες για να σταλθούν? λέω εγω τώρα....
 

marianino

Member
Μηνύματα
276
Likes
83
Ταξίδι-Όνειρο
οποιοδήποτε!!
εγώ οταν έκανα τα δικά μου απλά εκτύπωσα εκείνη την ώρα το χαρτί με το κωδικό... δεν μου ήρθε το mail ..
 

Donatella

Member
Μηνύματα
58
Likes
23
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι?
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλική Πολυν.
Δυστυχώς από εκεί που τα έκλεισα δεν είχα εκτυπωτή. Houston, we have a problem.... :\
 

mariagl

Member
Μηνύματα
844
Likes
648
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία
Δεν υπαρχει κανενα προβλημα. Πηγαινε παλι σε αυτη τη σελιδα
https://esta.cbp.dhs.gov/esta/

συμπληρωσε τον κωδικο και τις ημερομηνιες που σου ζηταει και τον αριθμο διαβατηριου και μετα Update. Στην επομενη σελιδα παλι update και θα στο βγάλει. Εκτυπωσε το και κρατα το, αν και νομιζω ότι δεν ειναι απαραιτητο να το κρατας μαζι σου, μπορεις να εχεις μονο τον κωδικο αιτησης.
 

Donatella

Member
Μηνύματα
58
Likes
23
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι?
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλική Πολυν.
Really???? Σ'ευχαριστώ πολύ πολύ, θύμισε μου να σου φέρω σουβενίρ :p
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Δε μου λετε καθαρα ενημερωτικα .γιατι δεν εχω παρακολουθησει καθολου το θεμα ΕΣΤΑ..οποιος εχει ηδη βγαλει 10ετη βιζα για Αμερικη ..απλα παει με τη βιζα του στο αεροδρομιο τραγουδωντας ή πρεπει παλι να τραβολογιεται κ με το ΕΣΤΑ?
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Δε μου λετε καθαρα ενημερωτικα .γιατι δεν εχω παρακολουθησει καθολου το θεμα ΕΣΤΑ..οποιος εχει ηδη βγαλει 10ετη βιζα για Αμερικη ..απλα παει με τη βιζα του στο αεροδρομιο τραγουδωντας ή πρεπει παλι να τραβολογιεται κ με το ΕΣΤΑ?
Απ'ότι λένε νομίζω δε χρειάζεσαι ESTA, πας με τη βίζα.
Αλλά και να χρειαστεί ESTA, βγάζεις εκεινη την ώρα απο τους σύγχρονους Η/Υ του Βενιζέλου, εκτυπώνουν κιόλας, αρκεί να έχεις πιστωτική (καλά βρε, δε θυμάσαι την κουμπάρα που νόμιζε ότι πήγαινε έτσι ΝΥ με το Αυστραλέζικο διαβατήριο και βγάλαμε τελικά στο αεροδρόμιο ESTA τελευταία στιγμή;).
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Nαι παιδι μου ,αλλα ειχε βγαλει ηδη βιζα? ..ασχετα με το αν το διαβατηριο ηταν αυστραλιανο ή αριανο?
Αυτο μας ελειπε να ξανατρεχουμε κιολας ..δε μας φτανει το πακετο ντελαρουα που ειχαμε φαει τοτε.
(μ αρεσει που παθιαζομαι λες και θα φυγω αυριο για Αμερικη)
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.214
Μηνύματα
883.826
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom