Λεττονία Λιθουανία Βίλνιους ή Ρίγα???????????

themischar

Member
Μηνύματα
489
Likes
4.569
Επόμενο Ταξίδι
Έλα (μου) ντε
Καλημέρα σας!!!

Βρήκαμε και κλείσαμε με μια φίλη πολύ φθηνά εισιτήρια για 23 και 26 Ιουλίου προς και από το Βίλνιους αντίστοιχα(πετάμε από Αθήνα).Θα έχουμε 4 μέρες δεδομένου ότι οι πτήσεις μας είναι ξημερώματα (Τρίτη 23 Ιουλίου το πήγαινε και Παρασκευή 26 Ιουλίου αργά το βράδυ το έλα).Πρόκειται λοιπόν για 3 διανυκτερεύσεις.
Η ερώτησή μου είναι η εξής : Να μοιράσουμε τις μέρες (όσο αυτό είναι εφικτό) σε Βίλνιους και Ρίγα,ή να παραμείνουμε Βίλ
Τί εχετε να με συμβουλέψετε?

Ευχαριστώ πολύ!!!!!
Όπως συμβαίνει συνήθως κάτι θα χάσεις & κάτι θα κερδϊσεις.
Γι' αυτό κέρδισε, όσο θα το καταφέρεις κι' αυτό, το Βίλνιους και άφησε -χωρίς πόνο ψυχής- τη Ρίγα με κάτι άλλο π.χ Τάλλιν για την επόμενη φορά.
Καλή οργάνωση & μια μπυρίτσα στο Bambalynė (Stiklių 7, Vilnius).
 

duty_free

Member
Μηνύματα
903
Likes
3.220
Η ερώτησή μου είναι η εξής : Να μοιράσουμε τις μέρες (όσο αυτό είναι εφικτό) σε Βίλνιους και Ρίγα,ή να παραμείνουμε Βίλνιους όλες τις μέρες και να αφιερώσουμε μέρα και σε εκδρομές τριγύρω,τύπου Τρακάι?
Ευχαριστώ πολύ!!!!!
αν ειναι να φας μια μερα στο τρακαϊ (με ολες τις μερες δηλαδη στην Βίλνα) προτεινω δυο εκει και δυο σε ριγα. Ειναι αμφοτερες πανεμορφες και νομιζω ενα κλικ παραπανω, η Ρίγα. Αφου πας μεχρι εκει, συνδυασε τες και οκ, γινε λιγο βιαστικος, τρεξε αυτές τις μερες, θα πεις (κατοπιν) οτι αξιζε.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.784
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom