Ισπανία Βαρκελώνη!!(τι πρωτότυπο !) βοήθεια!

Kwstis_26

Member
Μηνύματα
25
Likes
2
Σωστα και σιγουρα..και το λεω εγω που δεν εχω ποτε παει οργανωμενα.Μονο μελετησε λιγο τι προσφερει το καθε ενα,δες ποιο σου αρεσει και βεβαια μπορεις να ακολουθησεις το προγραμμα οσο σε ευχαριστει..Μια φιλη χρησιμοποιησε το πρακτορειο μεχρι ενα σημειο..απο κει και περα εκανε τα δικα της..Το μελος pan pan ,σαν επαγγελματιας και κατοικος βαρκελωνης θα μπορουσε να σε βοηθησει οπως πολλους αλλους!
Είναι εδώ μέσα αυτό το παιδί.??Πως μπορώ να τον βρω και να του μιλήσω κιόλας?? Η φίλη σου βρε είχε πληρώσει κανονικά το πρακτορείο όσο έκανε η εκδρομή ή έκανε κάποια διαπραγμάτευση επειδή δεν ήθελε να ακολουθήσει όλο το πρόγραμμα.??
 

taver

Member
Μηνύματα
12.490
Likes
29.008
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Είναι εδώ μέσα αυτό το παιδί.??Πως μπορώ να τον βρω και να του μιλήσω κιόλας?? Η φίλη σου βρε είχε πληρώσει κανονικά το πρακτορείο όσο έκανε η εκδρομή ή έκανε κάποια διαπραγμάτευση επειδή δεν ήθελε να ακολουθήσει όλο το πρόγραμμα.??
@panpan : Παιδί, σε φωνάζουν... :)
 

coco

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
2.283
Επόμενο Ταξίδι
ιταλια παλι
Ταξίδι-Όνειρο
ρωσια
Είναι εδώ μέσα αυτό το παιδί.??Πως μπορώ να τον βρω και να του μιλήσω κιόλας?? Η φίλη σου βρε είχε πληρώσει κανονικά το πρακτορείο όσο έκανε η εκδρομή ή έκανε κάποια διαπραγμάτευση επειδή δεν ήθελε να ακολουθήσει όλο το πρόγραμμα.??
Πρωτα για το παιδι...;) τσεκαρισε τα μελη,βρες τον και στειλε του μυνημα..θα απαντησει οποτε μπορει..σιγουρα τωρα πνιγεται..Η φιλη μου πληρωσε ολα εκτος προαιρετικες εκδρομες και μετα πηγαινε καπου και αν της αρεσε εμενε οσο ηθελε και γυρνουσε μονη..πολλες φορες εχανε το επομενο αλλα ηταν αποφασισμενη να μην ψοφησει τρεχοντας και μετα να μη θυμαται τιποτα..διαβασε το προγραμμα,δες τις ξεναγησεις,τσεκαρισε τι σ ενδιαφερει,μετα πραττεις αναλογα..
 
Last edited by a moderator:

Kwstis_26

Member
Μηνύματα
25
Likes
2
Γεια σου φίλε μου...Μου είπε μια κοπελιά απο εδώ μέσα ότι μένεις στην Βαρκελώνη και ήθελα την βοηθεια σου ως προς τα ξενοδοχεία και αν αξίζει να έρθει κανείς μόνος τους για πρώτη φορά ή με γκρουπ.!
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.880
Likes
26.792
Εξαρτάται πόση πείρα έχεις από ταξίδια,ή πόση διάθεση έχεις να το οργανώσεις
μόνος σου όλο το ταξίδι.Αν δεν έχεις πείρα,το οργανωμένο (γκρουπ) είναι μονόδρομος.
Η Βαρκελώνη σαν πόλη είναι εύκολη πόλη.Το φόρουμ έχει πάρα πολύ υλικό για διάβασμα.
Κάτσε διάβασε και αν πιστεύεις ότι μπορείς να τα καταφέρεις ξεκίνα.Αν όχι έλα με πρακτορείο.
 

kioftes

Member
Μηνύματα
17
Likes
11
Επόμενο Ταξίδι
Άμστερνταμ
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία - Σίδνεϊ
Kwstis_26 καλησπέρα,

Μην αγχώνεσαι για τα αγγλικά ούτε για την γλώσσα... Έχω ταξιδέψει 2 φορές Αμερική και 3 φορές Λονδίνο και σε πληροφορώ ότι δεν ξέρω καθόλου αγγλικά... 5-6 λέξεις να ξέρεις κ λίγο με τη νοηματική μια χαρά θα καταλάβεις...
κατέβασε κ μια εφαρμογή μετάφρασης στο κινητό κ όλα καλά!

Όσον αφορά το γκρουπ... ποτέ δεν ταξίδεψα οργανωμένα ... μόνος χόρευε κ όσο θέλεις πήδα... το θεωρώ τζάμπα λεφτά. Το Google Maps κάνει θαύματα με τις διαδρομές, τις αποστάσεις και τα λεωφορεία που θέλεις να πάρεις για τα αξιοθέατα. Όπως επίσης και θαύματα κάνει εδώ το φόρουμ!!! Τεράστια βοήθεια!
 

Kwstis_26

Member
Μηνύματα
25
Likes
2
Kwstis_26 καλησπέρα,

Μην αγχώνεσαι για τα αγγλικά ούτε για την γλώσσα... Έχω ταξιδέψει 2 φορές Αμερική και 3 φορές Λονδίνο και σε πληροφορώ ότι δεν ξέρω καθόλου αγγλικά... 5-6 λέξεις να ξέρεις κ λίγο με τη νοηματική μια χαρά θα καταλάβεις...
κατέβασε κ μια εφαρμογή μετάφρασης στο κινητό κ όλα καλά!

Όσον αφορά το γκρουπ... ποτέ δεν ταξίδεψα οργανωμένα ... μόνος χόρευε κ όσο θέλεις πήδα... το θεωρώ τζάμπα λεφτά. Το Google Maps κάνει θαύματα με τις διαδρομές, τις αποστάσεις και τα λεωφορεία που θέλεις να πάρεις για τα αξιοθέατα. Όπως επίσης και θαύματα κάνει εδώ το φόρουμ!!! Τεράστια βοήθεια!
Φίλε μου απλά είσαι θεούλης.!!! Με έπεισες και μόνο με τα λόγια σου.... Αυτό με την νοηματική το λέτε εδώ μέσα πολλοί και απ'ότι βλέπω πιάνει.!! Το γκρουπ το θεωρώ και εγώ βλακεία, γιατί σε αναγκάζουν να πηγαίνεις μαζί τους στα αξιοθέατα που πάνε ενώ νομίζω ότι μπορεί να το κάνει και κάποιος μόνος του... Σωστά?
Σε ευχαριστώ πολύ φίλε μου για την βοήθεια και θα σε ακούσω σε ότι είπες.!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.871
Μέλη
38.905
Νεότερο μέλος
ntsironis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom