Ισπανία Βαρκελώνη τον Ιανουάριο

skiouros82

Member
Μηνύματα
727
Likes
53
Επόμενο Ταξίδι
μας τσάκισε ο covid
Ταξίδι-Όνειρο
japan me cherry blossom
μια που ο θανος εφυγε, μπορω να σου πω απλα οτι αν μπεις στο site της barcelona της ποδοσφαιρικης ομαδας θα δεις αν τις ημ/νιες που θα πας παιζεται κανενα παιχνιδι και μπορεις να κλεισιες εισητηρια.εγω οταν πηγα δυστυχως δεν ειχε.δες επισης για το palau de la musica catalana ειναι η λυρικη σκηνη και μετα για το teatre liceu μηπως και εχει καμμια παρασταση.για περισσοτερα ο θανος ξερει για την λυρικη γιατι πηγε σε μια παρασταση.
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.371
Likes
6.868
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
για το παλατι της μουσικής, γνωστο και ως palau de la musica
οταν θα το επισκεφτεις, μιας και ειναι must, για ξενάγηση, μπορείς να δεις το προγραμμα με τις εκδηλώσεις συναυλίες.
Επίσης μπορείς να ενημερωθεις απο το επισημο σάιτ, προγραμμα συναυλιων, κοκ, το οποίο είναι και στα αγγλικα!
Palau M
Να προσέξεις, αν πας σε παράσταση, να πας σε παρασταση στην κεντρική σκηνη του Palau και οχι στην 2η σκηνή, που σαν σκηνή ειναι εντελώς αδιάφορη, σε αντιθεση με την κεντρική σκηνή... Επαθα βλέπεις και εμαθα!:D


για την μπαρτσελόνα, μπορείς να επισκεφτεις αυτο τον ιστότοπο για περισσοτερες πληροφορίες για το ποτε γινονται οι αγώνες, τι εισητηρια εχει και ποσο!
https://entrades.fcbarcelona.cat/web/en/entrades.html
Και σε ματς να μην πας, αξιζει να πας στο γηπεδο και να συμμετασχεις στην επι πληρωμή ξενάγηση...
Θα εχεις την μοναδική νομιζω ευκαιρια να φωτογραφηθεις με το μοναδικό Κυπελλο του Τσάμπιον Λιγκ:cool:

Ελπιζω να γραψεις ιστορια μετα οταν θα επιστρέψεις πως περασες και αν οι πληροφορίες επιασαν τόπο! ;)
 

chelito

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Γαλλία
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Εγώ θα πρότεινα να δοκιμάσεις ένα εστιατόριο με μπουφέ πάνω στην Passeig de Gracia στο 21, κέντρο πολύ κοντά στη Casa Batllo, έχει σαλάτες, κρεατικά, παέλια,φρούτα, παγωτά, καφέδες και άλλα σε απεριόριστες ποσότητες (μπουφές!) με 11 ευρώ περίπου. Αξίζει να το δοκιμάσεις. Πολύ καλό value for money. Μείνε μακριά απο όλα τα μαγαζιά στην Ράμπλα. Περπάτησε στην Barceloneta, στο Port-Olympic και μην χάσεις το μεγαλύτερο ενυδρείο της Ευρώπης στο Port Olympic, το Aquarium
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Κι εγώ είμαι από τους τυχερούς που ήταν εκεί τις ημέρες που είχε αγώνα κι έτσι το ζήσαμε σε ένα σημείο. Απλά να ξέρετε ότι οι αγώνες ανακοινώνονται στην σελίδα τους λίγες μέρες πριν γίνουν.

Σχετικά με το ενυδρείο... είναι όντως το μεγαλύτερο της Ευρώπης; Εμένα δεν μου φάνηκε και τόσο τεράστιο... χα χα!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.205
Μηνύματα
883.762
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom