Πολωνία Βαρσοβία-Κρακοβία.

giannoula

Member
Μηνύματα
1.299
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
who knows???
Ιωάννα πόσες μέρες πιστεύεις ότι χρειάζονται για κάθε πόλη που πήγες;
 

ioanna balla

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
565
Επόμενο Ταξίδι
geneva!!!
Ταξίδι-Όνειρο
αμερική
Giannoula,νομιζω οτι απο 3 ημέρες στην καθε πόλη,ειναι πολύ καλά,χωρις πολύ τρέξιμο.εμείς βρεθήκαμε εκεί Πέμπτη πρωί με Πέμπτη μεςημέρι και κινηθήκαμε με πολύ άνεση χρόνου και στις 2 πόλεις.
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.474
Likes
7.943
Μου ειχε ξεφυγει αυτη η ιστορια και την ειδα λογω της "μεταφορας" της στις ολοκληρωμενες
Πραγματικα πολυ ωραια περιγραφη, ξεκουραστη και με χρηστικες πληροφοριες!!
Ευχαριστουμε!! :)
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Ευχαριστούμε πολύ που μοιράστηκες τις εμπειρίες σου γράφοντας αυτήν την ιστορία. Πλαισιωμένη με όμορφες φωτογραφίες και πλήθος χρηστικών πληροφοριών, σίγουρα θ' αποτελέσει πολύ χρήσιμο βοήθημα σε μια επίσκεψη. LP is dead, dear! :)
 

gone

Member
Μηνύματα
110
Likes
28
Ευχαριστούμε για την όμορφη και χρηστική αφήγηση. Το ίδιο ταξίδι και στην ίδια χρονική περίοδο είναι στα σχεδιά μου τα τελευταία χρόνια. Ελπίζω να το καταφέρω και τότε θα χρειασθώ εππλέον τη βοήθειά σου. Να έχεις πάντα καλά ταξίδια.
 

ioanna balla

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
565
Επόμενο Ταξίδι
geneva!!!
Ταξίδι-Όνειρο
αμερική
σε ευχαριστώ πολύ gone...στην διάθεσή σου οτι μπορώ να βοηθήσω.
ελπίζω να τα καταφέρεις!!
 

chriskal

Member
Μηνύματα
5
Likes
1
Ευχαριστούμε για τίς πολυ χρήσιμες πληροφορίες προσαρμογής καί εξοικοίωσης που νομίζω οτι πρέπει να είναι βασικό στοιχείο κάθε περιγραφής πέρα απο τήν ΄συγγραφική΄παράθεση εντυπώσεων και συναισθημάτων. Πολύ ΄μεστη΄η περιγραφή σας που θα μας φανεί πολύ χρήσιμη στό ταξίδι που σχεδιάζουμε γιά τόν Ιούνιο στήν Πολωνία -
 

htrul18

Member
Μηνύματα
106
Likes
42
Επόμενο Ταξίδι
Ρωσία
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία & Νέα Ζηλανδία
Αααχ... Πέρυσι τέτοια μέρα ήταν η πρώτη μέρα του εξαμήνου Εράσμους μου στη Βαρσοβία. Ξανα-αααχ λοιπόν... Ξαναγύρισαν πολύ ωραίες στιγμές στο μυαλό μου :)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.779
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom