Πολωνία Βαρσοβία, δυο νύχτες

Vasileti

Member
Μηνύματα
478
Likes
1.632
Έχει εμπειρία κανείς από στυλάτο ξενοδοχείο και στυλάτο εστιατόριο μέσα στην παλιά πόλη της Βαρσοβίας?
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
το βράδυ μόλις γυρίσω από τα μαθηματά μου, θα σου πω :)
 

pigi_dikaiou

Member
Μηνύματα
550
Likes
521
Επόμενο Ταξίδι
......
Ταξίδι-Όνειρο
Αγιο Ορος
Ειχα μεινει στο Westin και μπορω να σου πω οτι ηταν πραγματικα παρα πολυ καλο..Στυλατη χλιδη και προσεγμενο στη λεπτομερεια..Ισως..το απολυτο city hotel..To συνιστω, αν και δεν ξερω τι παιζει στην παλαια πολη που σαφως ειναι πιο ατμοσφαιρικη
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
για ξενοδοχείο δε υπάρχουν και πολλά στην παλιά πόλη, κυρίως appartments μερικά καλά

Booking.com: Castle Inn, Βαρσοβία, Πολωνία - 317 Σχόλια πελατών. Κάντε κράτηση σε ξενοδοχείο τώρα!

όπως αυτό, που θεωρείτε από τα καλύτερα (με θέα το προεδρικό μέγαρο)
Booking.com: Hotel Bristol, Warsaw, Βαρσοβία, Πολωνία - 405 Σχόλια πελατών. Κάντε κράτηση σε ξενοδοχείο τώρα!

όσο για εστιατόρια, πες μου τι κουζίνα θες ;)
 

Vasileti

Member
Μηνύματα
478
Likes
1.632
Εχω μείνει αρκετές φορές στο Bristol, εξαιρετικό, αλλά θέλω αλλαγή. Το Westin το είδα τώρα Πηγή, μου φαίνεται καλό για city tours, πράγμα όμως που δεν θα κάνω σε αυτή την επίσκεψη. Θα δοκιμάσω το castle στην πλατείτσα της παλιάς πόλης.
Κουζίνα πάντα πολωνική.
Μεσα στην παλιά πόλη είχα πάει σε εκείνο με την ανοικτή κουζίνα που μαγειρεύουν μπροστά σου, απέναντι από το bristol. Κανένα άλλο στυλάτο μέσα στην παλιά πόλη?
 

Vasileti

Member
Μηνύματα
478
Likes
1.632
Άψογος! θα επισκεφτώ μέχρι τέσσερα από αυτά. Και το απαραίτητο clubaki για νέους μέχρι 30? μουσική νταμπαντουπ δηλαδή, τρανσ κλπ
 

ioanna balla

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
565
Επόμενο Ταξίδι
geneva!!!
Ταξίδι-Όνειρο
αμερική
θα επισκεφθώ και εγω πρωτα ο θεός την Βαρσοβία και την Κρακοβία προς το τέλος Αυγούστου!!τα εισητηρια κλεισθηκαν σημερα στην τιμή των 105,44 για 2 ατομα εξαργυρώνοντας 44.000 μίλια!!κλεισθηκαν και τα ξενοδοχεία και τωρα με την βοηθεια του θαναση θα δώ πως θα κάνω τις ημερησιες εκδρομές μου απο την κρακοβία...
να νοικίασω αυτοκίνητο?να κινηθώ με τα μέσα μεταφοράς? η να ακολουθήσω το παραδειγμα της underwater κλεινοντας Tour με το cracov tours?θα δείξει...ευχαριστώ θαναση για την μεχρι τωρα βοήθεια!!
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
δε συμφέρει να κλείσεις με την Cracow Tour, ειδικά 2 άτομα, παίρνουν αρκετή μίζα για το τίποτα. Σε όλα τα μέρη μπορείς να φτάσεις με ΜΜΜ, πολλή φθηνότερα
 

Vasileti

Member
Μηνύματα
478
Likes
1.632
δε συμφέρει να κλείσεις με την Cracow Tour, ειδικά 2 άτομα, παίρνουν αρκετή μίζα για το τίποτα. Σε όλα τα μέρη μπορείς να φτάσεις με ΜΜΜ, πολλή φθηνότερα

όχι μονο φθηνότερα, μια χαρά ήταν.
Θανάση στο μάθημα clubbing κόβεσαι!
είδα διάφορα στο ιντερνετ, το opera, το platimium, ξέρεις κανένα?
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
αδιάβαστος είμαι για Βαρσοβίας μιας και δε βγαίνω εκεί σε κλαμπ, :Ρ κυρίως σε μπύρες :Ρ
άμα ήθελες Κρακοβία θα σου έλεγα μπόλικα :)
 

eleng

New Member
Μηνύματα
4
Likes
1
για ξενοδοχείο δε υπάρχουν και πολλά στην παλιά πόλη, κυρίως appartments μερικά καλά

Booking.com: Castle Inn, Βαρσοβία, Πολωνία - 317 Σχόλια πελατών. Κάντε κράτηση σε ξενοδοχείο τώρα!

όπως αυτό, που θεωρείτε από τα καλύτερα (με θέα το προεδρικό μέγαρο)
Booking.com: Hotel Bristol, Warsaw, Βαρσοβία, Πολωνία - 405 Σχόλια πελατών. Κάντε κράτηση σε ξενοδοχείο τώρα!

όσο για εστιατόρια, πες μου τι κουζίνα θες ;)
Apartments?????Thanasis U έχεις να προτείνεις κάποιο καλό γιατί σκοπεύουμε να ταξιδέψουμε 3 άτομα για 7 μέρες και δύσκολα βρίσκουμε τρίκλινο???
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.192
Μηνύματα
883.492
Μέλη
38.898
Νεότερο μέλος
χρυσανθη

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom