Πολωνία Βαρσοβία

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
2 μέρες για τα βασικά, άλλα 4 μέρες με μουσεία καλά είναι ;)
 

nena

Member
Μηνύματα
867
Likes
470
Ταξίδι-Όνειρο
greenland-φεροε-svalbard
έχετε να προτείνετε κάτι οικονομικό για 2 βραδιές?
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.604
Likes
9.841
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
Τωρα που το θυμηθηκα .. Για οσους θελουν να πανε στην Βαρσοβια και θελουν να βγαλουν ζλοτυ μεσω ATM να ΜΗΝ το κανουν στα ATM στο main train station της Βαρσοβιας .. Μου εκανε συναλλαγμα με 3,8 ζλοτυ ενω μπορεις να βρεις και με 4,1 ..
 

sofianaxos

Member
Μηνύματα
793
Likes
273
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
καλησπέρα!! Θέλω να κλείσω αεροπορικά για Βαρσοβία και από κει να πάω lublin για ένα youth exchange που θα γίνει τέλη Μάη. Να κλείσω από τώρα τα αεροπορικά στα 215 ευρώ που τα βρίσκω ή να κάνω λίγο υπομονή μήπως βγει πάλι καμιά προσφορά από aegean?
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Δυο μήνες πριν είσαι, δεν το λες και πολύ νωρίς, πόσο άλλο να περιμένεις; Προσφορά είχε η AEGEAN λόγω νέου δρομολογίου, δε νομίζω ότι θα παίξει κι άλλη προσεχώς. Γνώμη μου είναι να τα κλείσεις, η τιμή είναι λογική.
 

sofianaxos

Member
Μηνύματα
793
Likes
273
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
είχες δίκιο τελικά ανέβηκε η τιμή τους. Λοιπόν 6-8 Ιούνη θα είμαι στην Βαρσοβία και ψάχνω κάτι οικονομικό σε διαμονή. Δεν έχω μείνει ποτέ σε δωμάτιο με άλλους και κοινό μπάνιο, οπότε δεν θα θελα να το δοκιμάσω. Το μόνο ενδιαφέρον που βρήκα από οικονομικής άποψης είναι το Booking.com: Tamka Hostel, Βαρσοβία, Πολωνία - 313 Σχόλια πελατών. Κάντε κράτηση σε ξενοδοχείο τώρα! , στα 61 ευρώ και οι δύο διανυκτερεύσεις, αλλά θα είμαι μόνη μου και θα χω δικό μου μπάνιο. Οτιδήποτε άλλο πάει στα 75-80 ευρώ που μου φαίνεται αρκετά ακριβό. Ποια η γνώμη σας?
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
μια χαρά είναι το Τάμκα, δε χρειάζεσαι τίποτα παραπάνω ;)
 

tasmak

Member
Μηνύματα
18
Likes
9
Επόμενο Ταξίδι
Μπρατισλάβα-Βιέννη-Βελιγρ
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη-Λός Άντζελες
Λοιπόν 6-8 Ιούνη θα είμαι στην Βαρσοβία και ψάχνω κάτι οικονομικό σε διαμονή.
Σοφία, 6-8 θα είμαι κι εγώ στην Βαρσοβία, επίσης μόνος μου. Αν τυχόν συμπέσουμε στα προγράμματά μας, ίσως τα πούμε κι απο κοντά. Πετάω με Aegean.
 

sofianaxos

Member
Μηνύματα
793
Likes
273
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
καλημέρα! εγώ θα είμαι από τις 26 του Μάη Πολωνία, στο Lublin όμως για ένα youth exchange και αποφάσισα να μείνω και δύο μέρες για να δω την Βαρσοβία. Έχω και κάποιους γνωστούς εκεί, αλλά σίγουρα θα χαιρόμουν να βρεθούμε. Στείλε μου inbox αν θες να τα πούμε.
 

tasmak

Member
Μηνύματα
18
Likes
9
Επόμενο Ταξίδι
Μπρατισλάβα-Βιέννη-Βελιγρ
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη-Λός Άντζελες
Στείλε μου inbox αν θες να τα πούμε.
Είμαι κατά κάποιο τρόπο "νέοπας" στο forum και δεν έχω την δυνατότητα να στείλω προσωπικό μήνυμα ακόμα...

Και για να μην κατηγορηθώ ότι τρολλάρω, αν μπορείς στείλε μου εσυ ένα μήνυμα με το e-mail σου.
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
γενικά η Βαρσοβία δε έχει ένα κέντρο, έχει κάμποσα (Κέντρο μπορείς να πεις το Παλάτι της Κουλτούρας και Τεχνολογίας, της Παλιάς πόλης με την Γοργόνα, το Προεδρικό μέγαρο κτλ) άλλα όλα αυτά είναι δίπλα με τα πόδια. Εσύ έχεις καλή τοποθεσία :)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.728
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom