Ιταλία Βενετία - Αξιοθέατα, Διαμονή, Μετακινήσεις, Φαγητό

panos83

Member
Μηνύματα
24
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Μαλδιβες
Ταξίδι-Όνειρο
Μαλδιβες
Ξερετε πως μπορω να δω τι καιρο θα κανει στην Βενετια 8-12 του μηνα που θα παω?
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.136
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
Εγώ συχνά χρησιμοποιώ αυτό : The World Clock
πας πάνω στην πόλη και σου βγάζει καιρό μέχρι και 15 μέρες
 

panos83

Member
Μηνύματα
24
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Μαλδιβες
Ταξίδι-Όνειρο
Μαλδιβες
ευχαρηστω, θα το κοιταξω. Ελπιζω να μην βρεχει για να καταφερω να δω και τιποτα
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.136
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
Μην αγχώνεσαι και να βρέχει θα πάρεις μια ομπρελίτσα και θα βολτάρεις καλή διάθεση να υπάρχει και καλή παρέα, ασε που επειδή τα δρομάκια είναι ψιλοστενά η βροχή δε θα σε χτυπάει και πάρα πολύ, εκτός και ρίξει κουβάδες και πλημμυρίσει (όχι και πολύ σπάνιο για Βενετία). :D
Γενικά ο Οκτώβριος είναι νομίζω σχετικά καλή περίοδος και δε θα έχεις πρόβλημα.
 

Rockaholic

Member
Μηνύματα
30
Likes
1
Aπλά δεν πουλάει ακόμα τα δρομολόγια , αυτό έχει...

Αυτό που σε νοιάζει εσένα δεν είναι τα δρομολόγια αλλά το πως θα αναπροσαρμόσεις το πρόγραμμά σου... δεν είναι λύση το τελευταίο τρένο από την Βενετία... θα φτάσεις μαύρα μεσάνυχτα στο Μιλάνο και τι θα κάνεις θα κοιμηθείς στο παγκάκι? Δεν είναι σοβαρά πράγματα αυτά... είπαμε ξέχνα το τελευταίο βράδυ στη Βενετία... πρέπει να μείνεις στο Μιλάνο... γύρνα βραδάκι και για να γλυτώσεις λεφτά μείνε το βράδυ σε ένα ξενοδοχείο κοντά στο αεροδρόμιο ή βρες κάτι γύρω από τον σταθμό και το πρωί παίρνεις το λεωφορείο για αεροδρόμιο ......
Και στο αεροδρόμιο, φθηνός και γλυκός ύπνος άμαν πετάς πρωί πρωί :lol:
 

DiTravel

Member
Μηνύματα
114
Likes
22
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Ο γύρος του κόσμου...
Καλησπέρα!Βλέπω κλασικά τρελή ζήτηση η Βενετία!!!Εγώ θα είμαι 26-30/12 στη Βενετία και έκλεισα σ' αυτό Hotel Venice St. Mark's Square Hotel Castello Venice Official Site | 3-star Hotel Venice San Marco area . Το ξέρει κάποιος; Τα σχόλια στο booking είναι πολύ καλά (βαθμολογία 8). Το θέμα είναι ότι το έκλεισα με 50 ευρώ τη βραδιά με πρωινό και επειδή βλέπω εδώ ότι οι τιμές των ξενοδοχείων απέχουν πολύ απ' αυτό, φοβάμαι μήπως έχει κάποιο λάκο η φάβα!Τι λέτε οι περισσότερο γνώστες του θέματος;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.530
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom