Αυστρία Βιέννη...

SerGary

Member
Μηνύματα
8
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Μυκονος
Καλησπέρα σε όλους.
Είμαι καινουριος στο φόρουμ και γενικά με εχει πιάσει μανία με τα ταξίδια μετα τον αρραβώνα...
Σκεφτομαστε να πάμε 4 με 7 Ιανουαρίου Βιέννη και θα ήθελα απο οποιον ξερει πληροφορίες.
Πότε να κλείσω εισητήρια και με ποια εταιρία,
κανενα καλό ξενοδοχείο,
και κάλα μερη για περιήγηση!

Ευχαριστω και καλώς σας βρήκα.
 

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Καλώς ήρθες SerGary
Ρίξε μια ματιά στην TravelPedia για Βιέννη. Έχει πάρα πολλές πληροφορίες.
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.708
Likes
6.339
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
Καλησπέρα σε όλους.
Είμαι καινουριος στο φόρουμ και γενικά με εχει πιάσει μανία με τα ταξίδια μετα τον αρραβώνα...

μανία μετά τον αρραβώνα;;;;;;;;
φαντάζομαι να είστε ακόμη ερωτευμένοι, γιατί Βιέννη και Παρίσι είναι γι΄ αυτούς.
διάβασε και θα βρεις τα πάντα
καλώς όρισες
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.545
Likes
8.163
Αν σε έχει πιάσει τόσο άγχος με το ταξίδι του αρραβώνα, φαντάζομαι τι έχει να γίνει με το γαμήλιο...
Έχει αρκετό υλικό για Βιέννη εδώ, οπότε ξεκίνα διάβασμα και επανέρχεσαι με τυχόν απορίες... άλλωστε έχεις πάααρα πολύ καιρό μέχρι το ταξίδι!
Καλωσόρισες SerGary!!! :)
 
Μηνύματα
49
Likes
5
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΠΟΥΤΑΝ
Καλησπέρα σε όλους.
Είμαι καινουριος στο φόρουμ και γενικά με εχει πιάσει μανία με τα ταξίδια μετα τον αρραβώνα...
Σκεφτομαστε να πάμε 4 με 7 Ιανουαρίου Βιέννη και θα ήθελα απο οποιον ξερει πληροφορίες.
Πότε να κλείσω εισητήρια και με ποια εταιρία,
κανενα καλό ξενοδοχείο,
και κάλα μερη για περιήγηση!

Ευχαριστω και καλώς σας βρήκα.
Είχα παει Βιέννη Μάρτιο Και ξαναπαω σ'ενα μήνα. Ειναι φανταστικα!!! είχα μείνει στο Eurostars Embassy και τώρα θα μέινω στο Novotel. το πρώτο είναι πολύ καλό σε καλήη τιμή με πρωινό 10 λεπτα με τα ποδια απο το μετρο. To Novotel που θα παμε σεν εχει πρωινο ειναι όμως κοντά σε 2 μετρό. και τα 2 τα βρηκα σε απιστευτη τιμή απο το booking.com.
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
γενικά με εχει πιάσει μανία με τα ταξίδια μετα τον αρραβώνα...
έτσι μουρχεται να βάλω κανένα αρραβώνα μπάς και μου έρθει καμιά όρεξη...τι να σου πώ ..την έχω χάσει εντελώς!!!!!:D

που τους πουλάνε???
 

ioanna balla

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
565
Επόμενο Ταξίδι
geneva!!!
Ταξίδι-Όνειρο
αμερική
έτσι μουρχεται να βάλω κανένα αρραβώνα μπάς και μου έρθει καμιά όρεξη...τι να σου πώ ..την έχω χάσει εντελώς!!!!!:D

που τους πουλάνε???
εχεις χιούμορ ρενατα....μου αρέσει!!!:lol::lol:
 

skiouros82

Member
Μηνύματα
727
Likes
53
Επόμενο Ταξίδι
μας τσάκισε ο covid
Ταξίδι-Όνειρο
japan me cherry blossom
εφοσον θες να πας ..του χρονου τοτε να περιμενεις..
εννοω οτι αν θα κλεισεις θα κλεισεις με καμμια προσφορα με skyeurope σε εξεφτελιστικη τιμη.εγω πηγα μαιο με 100ευρω πανε ελα.τωρα τα σεναρια που ακουγονται για την εν λογω εταιρεια ,εγω δεν θελω να τα πιστεψω γιατι εχω κλεισει κ για πραγα τον σεπτεμβριο..
εμεινα στο hotel kummer που ειναι απεναντι απο σταση μετρο,ολη η αγορα στα ποδια σου κ ειναι 3-4 στασεις απο το κεντρο.ωραιο πρωινο ειχε,καθαρο κ περιποιημενο.
η βιεννη ειναι πολυ ομορφη πολη κ εχει πολλα πραγματα να δειτε,γι αυτο ξεκινα να διαβαζεις..
 
Μηνύματα
2.491
Likes
3.199
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Καλησπέρα σε όλους.
Είμαι καινουριος στο φόρουμ και γενικά με εχει πιάσει μανία με τα ταξίδια μετα τον αρραβώνα...
Σκεφτομαστε να πάμε 4 με 7 Ιανουαρίου Βιέννη και θα ήθελα απο οποιον ξερει πληροφορίες.
Πότε να κλείσω εισητήρια και με ποια εταιρία,
κανενα καλό ξενοδοχείο,
και κάλα μερη για περιήγηση!

Ευχαριστω και καλώς σας βρήκα.
καλώς όρισες κι απο μένα!η Βιέννη είναι υπέροχη:clap:ότι πρέπει για ερωτευμένους! έχε το νου σου και για το Hilton Standpark,το οποίο κατά καιρούς βγάζει πολύ καλές προσφορές,και είναι κέντρο,δυο στάσεις με το μετρό απο την κεντρική πλατεία:)
 
Μηνύματα
607
Likes
115
Επόμενο Ταξίδι
βορεια ιταλια- ελβετια
Ταξίδι-Όνειρο
ιαπωνια
εμείς που παντρευτήκαμε γίνεται να ξανααρραβωνιαστούμε?
 

SerGary

Member
Μηνύματα
8
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Μυκονος
Σας ευχαριστω όλους για το ενδιαφέρον οι πληροφορίες είναι πολυ καλες. Λεω να κλεισω με skyeurope αλλα στο site της δεν εμφανίζει πτησεις μετα τον Οκτωβρη. Εμεις λεμε 4 με 7 Γεναρη.
Επιπλεον τον Οκτωβρη παντερυόμαστε και θα πάμε γαμηλιο Μαλδίβες με ταξιδιωτικό.
Μας προτείνει ενα ξενοδοχείο kadooma σε water villa 1700 περιπου με τους φόρους και δεν ξερω αν αξίζει τα λεφτα να το κλείσω...
 

marydim

Member
Μηνύματα
1.631
Likes
410
Επόμενο Ταξίδι
Μεσόγειος
Ταξίδι-Όνειρο
Δρόμος Αγ. Ιακώβου-Ισπανί
Σας ευχαριστω όλους για το ενδιαφέρον οι πληροφορίες είναι πολυ καλες. Λεω να κλεισω με skyeurope αλλα στο site της δεν εμφανίζει πτησεις μετα τον Οκτωβρη. Εμεις λεμε 4 με 7 Γεναρη.
Επιπλεον τον Οκτωβρη παντερυόμαστε και θα πάμε γαμηλιο Μαλδίβες με ταξιδιωτικό.
Μας προτείνει ενα ξενοδοχείο kadooma σε water villa 1700 περιπου με τους φόρους και δεν ξερω αν αξίζει τα λεφτα να το κλείσω...
Δεν εμφανίζει πτήσεις γιατί πολύ απλά δεν έχει βγει ακόμα προς πώληση οι πτήσεις της για την χειμερινή περίοδο! Περίμενε λίγο ακόμα...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.273
Μηνύματα
885.873
Μέλη
38.949
Νεότερο μέλος
anthger

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom