Ιταλία Βοήθεια για Hotel σε Ρώμη-Μιλάνο!

seadreamer

Member
Μηνύματα
43
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Koh Samui
Ταξίδι-Όνειρο
Όλα τα τροπικα νησιά
Καλημέρα! Ήθελα να σας ευχαριστήσω όλους για τη βοηθειά σας. Τα ξενοδοχεία κλείστηκαν και είναι τα εξής: Hotel Ibis Centro Milan - Milano - Official Website για Μιλάνο 93 ευρώ το δίκλινο
και Rome Hotel - Grand Hotel Tiberio - Official Site - rome hotels - 4 star hotel rome - rome italy - hotels in rome 138 ευρώ για 2 νύχτες!
Αν έχει κάποιος εμπειρία από τα εν λόγω ξενοδοχεία,θα ήθελα πολύ την γνώμη του! Επίσης νομίζω ότι αποτελούν και τις προτάσεις μου για αυτούς που ψάχνουν αυτή τη στιγμή
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Μια χαρά μου φαίνονται...και ειδικά της Ρώμης σε πάρα πολύ καλή τιμή!

Από που τα έκλεισες;
 

seadreamer

Member
Μηνύματα
43
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Koh Samui
Ταξίδι-Όνειρο
Όλα τα τροπικα νησιά

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Εχθές ήμουν πολύ πιεσμένος χρονικά..και με μια πρόχειρη και γρήγορη αναζήτηση βρήκα το Greco Hotel που είχε πολύ χαμηλή τιμή και καλές κριτικές στο tripadvisor... το έχει κανείς υπόψη του; Hotel Greco Milan Italy Hotels

Το έκλεισα μέσω του Amsterdam Hotels - 335 hotels in Amsterdam - Up to 80% off
 

kikeva

Member
Μηνύματα
7
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Γαλλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ν.Υ.-Καραιβική
Γεια σας!!!
Σχεδιαζω ένα ταξίδι για Ρώμη το τριήμερο της πρωτομαγιάς και ψάχνω για ξενοδοχείο..Προς το παρόν οι τιμές σε αναλογία με την ποιότητα που έχω βρει δεν είναι και οι καλύτερες..Έχετε να μου προτείνετε κάτι κεντρικό και σχετικά οικονομικό (80-100 ?) ???
 

marcrafin

Member
Μηνύματα
130
Likes
20
Επόμενο Ταξίδι
Ισπανία
Ταξίδι-Όνειρο
Ρωσία
Επειδή και εγώ σχεδιάζω να είμαι στο Μιλάνο τέλος Μαϊου (για στάση λίγων ημερών καθ οδόν προς Ελβετία - Γερμανία) είδα ότι οι τιμές των ξενοδοχείων από 25 μέχρι 30 Μαιου είναι ανεβασμένες σε σχέση με τις πριν και τις μετά ημερομηνίες π.χ. Hotel Greco Milan. Μήπως ξέρετε γιατί? είναι αργίες στην Ιταλία? Γιατί σε μια τέτοια περίπτωση πρέπει να μεταφέρω τις ημερομηνίες του ταξιδιού από την 1η Ιουνίου και μετά.
 

erminathess

Member
Μηνύματα
566
Likes
321
Ταξίδι-Όνειρο
αργεντινη,μεξικο
Το πιο πιθανο ειναι να γινεται εκεινες τις ημερες καποια έκθεση ή και πολλες εκθεσεις.
Σ αυτη την περιπτωση οι τιμες υπερδιπλασιάζονται
Το εχω παθει και εγω τον περασμενο Σεπτεμβριο , ειχα κλεισει φτηνα αεροπορικα
αλλα τα πιο φτηνα ξενοδοχεια στο κεντρο ειχαν 200+
ειχαμε πεσει επανω στην εβδομαδα μοδας..
αν μπορεσεις κανονισε το λιγες μερες μετα
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Κι εγώ νομίζω ότι γίνονται κάποιες εκθέσεις στο τέλος του Μαϊου.

Για ρίξε μια ματιά στο HRS - HOTEL RESERVATION SERVICE ...είχε μια καλή προσφορά για το Club Hotel που έκλεισα κι εγώ για λίγες μέρες πριν.
 

marcrafin

Member
Μηνύματα
130
Likes
20
Επόμενο Ταξίδι
Ισπανία
Ταξίδι-Όνειρο
Ρωσία
Κι εγώ νομίζω ότι γίνονται κάποιες εκθέσεις στο τέλος του Μαϊου.

Για ρίξε μια ματιά στο HRS - HOTEL RESERVATION SERVICE ...είχε μια καλή προσφορά για το Club Hotel που έκλεισα κι εγώ για λίγες μέρες πριν.
CakeNet ευχαριστώ για το site των ξενοδοχείων δεν το είχα υπόψιν μου. Το club Hotel δεν το βρήκα αλλά βρήκα καλές τιμές στο Holliday Inn Garibaldi που είχα ξαναπάει παλιότερα και έχει και ωραίο πρωινό! Θα κλείσω τον επόμενο μήνα ελπίζοντας να κρατάνε τις ίδιες τιμές.
Τελικά τέλος Μαϊου (21-30) υπάρχει πρόβλημα με τις τιμές των ξενοδοχείων και στην περιοχή της Γερμανίας που μας ενδιαφέρει γι' αυτό αλλάζω αμέσως τις ημερομηνίες που θα παμε.
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Αφού τα βρήκες, δεν τα κλείνεις από τώρα; Κι αν είναι τα ακυρώνεις...ποτέ δεν ξέρεις τι θα προκύψει.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.266
Μηνύματα
885.735
Μέλη
38.946
Νεότερο μέλος
Delmary

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom