Βοήθεια στην έρευνά μου!

nataliakav

Member
Μηνύματα
13
Likes
0
tripakias ...
Συμφωνώ και με το κείμενο που υπάρχει στα μηνύματά σου. Ποτέ μην παίρνεις τίποτα σαν δεδομένο. Και ποτέ μην αφήνεις τίποτα στην τύχη. Δεν υπάρχει χειρότερο πράγμα από το να χαλάς κάτι καλό που έχεις επειδή δεν του έδινες ιδιαίτερη σημασία όταν το είχες.
 

canf

Member
Μηνύματα
735
Likes
218
Επόμενο Ταξίδι
Ολλανδία
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος Ισπανίας
done κ απο μενα..καλη επιτυχια !!
 

nataliakav

Member
Μηνύματα
13
Likes
0
Γεια σας και πάλι με νέο λινκ!

Γεια σας!

Σας είχα δώσει ένα λινκ για την έρευνά μου και με βοηθήσατε πολύ! Έχω καινούριο λινκ, για την ίδια έρευνα. Αν κάποιος ακόμα θέλει να το συμπληρώσει, ιδού: https://tilburgss.qualtrics.com/SE/?SID=SV_2rHgYVb2iTrM1O4 !!!

Ευτυχώς, με την βοήθειά σας, και είμαι ειλικρινά ευγνώμον γι' αυτό, σχεδόν φτάνει στο τέλος! Κανονικά θα είχε τελειώσει ήδη, αλλά κοιτώντας τα δεδομένα παρατήρησα ότι μου λείπουν κάποιοι συμμετέχοντες... Θέλω ακόμα περίπου 10-15, και γι' αυτό είπα να κάνω ακόμα μια προσπάθεια στο φόρουμ σας!

Όσοι απαντήσατε ήδη, το εκτιμώ αφάνταστα! Και λυπάμαι αν σας κούρασα με το θάρρος μου να βάλω εδώ την έρευνά μου!

Ευχαριστώ πολύ,
Ναταλία
 

Eftichia

Member
Μηνύματα
858
Likes
1.285
Επόμενο Ταξίδι
τοσκανη
Ταξίδι-Όνειρο
καραιβικη
συμπληρώθηκε και απο μένα, με αρνητικό γεγονός.
Ενδιαφέρον.....θα ηθελα να μάθω τα αποτελέσματα!
 

nataliakav

Member
Μηνύματα
13
Likes
0
Το μειλ στο οποίο μπορείς να επικοινωνήσεις για τα αποτελέσματα είναι μέσα στο λινκ της έρευνας!! Αν θέλεις στείλε μου ένα μειλ, από εκεί, για να ξέρω σε ποιούς πρέπει να απαντήσω. Κρατάω λίστα με τα μειλ σας, γι' αυτό!
 

nataliakav

Member
Μηνύματα
13
Likes
0
Κρίμα... Ευχαριστώ πάντως ακόμα και τώρα! Τα παιδιά στο φόρουμ εδώ με βοήθησαν πολύ.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.204
Μηνύματα
883.759
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom