Ουγγαρία Βουδαπέστη 2016 (πλήρης ταξιδιωτικός οδηγός)

Panos_Pat

Member
Μηνύματα
5
Likes
1
καλησπερα σε όλους . Την άλλη τριτη ταξιδεύω για βουδαπεστη και σημερα μου διαλύθηκε η ταυτότητα . θα πάω με wizz air και επιστρέφω με ryanair . ξέρει κανείς παν γίνεται να αλλάξω τα στοιχεία τηα ταυτότητας στο εισιτήριο μου και ποια είναι η διαδικασία , αύριο θα πάω να βγάλω την καινούργια . Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων .
 

vagar78

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
2.060
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
καλησπερα σε όλους . Την άλλη τριτη ταξιδεύω για βουδαπεστη και σημερα μου διαλύθηκε η ταυτότητα . θα πάω με wizz air και επιστρέφω με ryanair . ξέρει κανείς παν γίνεται να αλλάξω τα στοιχεία τηα ταυτότητας στο εισιτήριο μου και ποια είναι η διαδικασία , αύριο θα πάω να βγάλω την καινούργια . Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων .
Το ονομα να ειναι σωστα τους ενδιαφερει δεν γραφει καπου αριθμο ταυτοτητας στο τσεκιν ασχετα αν καποιες εταιριες το ζητανε οταν αγοραζεις το εισιτηριο..
 

Panos_Pat

Member
Μηνύματα
5
Likes
1
Δηλαδή το μόνο που θα κάνω ειναι να πω στην αστυνομία να γράψει ακριβώς το ονομα για να μην εχω πρόβλημα .
 

vagar78

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
2.060
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Δηλαδή το μόνο που θα κάνω ειναι να πω στην αστυνομία να γράψει ακριβώς το ονομα για να μην εχω πρόβλημα .
Οτι και να πεις στην αστυνομια οτι γραφει η προηγουμενη ταυτοτητα θα γραφει κ η νεα ...Οποτε δεν χρειαζεται να πεις κατι....Γενικοτερα μην σε αγχωνει δεν θα εχεις κανενα θεμα ...
 

Panos_Pat

Member
Μηνύματα
5
Likes
1
ευχαριστω πολύ, μηπως απο την εμπειρία σου γνωρίζεις αν πρεπει να την αλλάξω στην airbnb που έχω κλείσει σπίτι η δεν θα μου ζητηθεί πουθενα
 

vagar78

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
2.060
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
ευχαριστω πολύ, μηπως απο την εμπειρία σου γνωρίζεις αν πρεπει να την αλλάξω στην airbnb που έχω κλείσει σπίτι η δεν θα μου ζητηθεί πουθενα
Δεν θα σου ζητηθει ο αριθμος καπου
 

Panos_Pat

Member
Μηνύματα
5
Likes
1
Σε ευχαριστώ ξανα για το χρόνο και για τις απαντήσεις σου κ συγχαρητήρια για την υπέροχη δουλεια στο φόρουμ .
 

Kalcha

New Member
Μηνύματα
4
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Βουδαπέστη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
Ετοιμάζομαι και εγώ για 6/10 και διαβάζω τον οδηγό για 8η φορά από τον Μάρτιο που έχω κάνει την κράτηση :) Μια γρήγορη ερώτηση, κονσέρτο στον Άγιο Στέφανο αξίζει;
 

Aliki123

New Member
Μηνύματα
4
Likes
1
Καλησπερα σε ολους!Προγραμματιζω ενα 4ημερο ταξιδι στη Βουδαπεστη το πρωτο δεκαημερο του Δεκεμβρη.Εχω διαβασει οτι εχει πολυ κρυο(λογικο) αλλα θα ηθελα εαν καποιος απο εσας εχει ταξιδεψει στη Βουδαπεστη τον Δεκεμβρη να μου πει αν εχει τοσο κρυο σε βαθμο που να μη μπορεις να περπατησεις και να χαρεις το ταξιδι ή αν πας προετοιμασμενος δε θα εχεις προβλημα.Επισης θα ηθελα τη γνωμη σας σχετικα με το ξενοδοχειο που θελω να κλεισω.Λεγεται T62 hotel(εχει πολυ καλες κριτικες) και βρισκεται εδω: Budapest, Teréz krt. 62, 1066 Ουγγαρία ...Ειναι καλη τοποθεσια?Σας ευχαριστω εκ των προτερων!
 

VALANTIS_p

Member
Μηνύματα
151
Likes
46
Επόμενο Ταξίδι
Αναλόγως τα λεφτά μου...
Ονειρεμένο Ταξίδι
Kόστα Ρίκα
@vagar78 να σε ρωτήσω. Για το κοινοβούλιο είναι τα τουρ στα αγγλικά κ για τις 2 μέρες που θα είμαι εκεί, sold out. Οπότε δεν μπορώ να κλείσω. Μπορώ να πάω έτσι χύμα ότι ώρα θέλω να δω ότι μπορώ έτσι??
 

vangelis69

Member
Μηνύματα
154
Likes
193
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αργεντινή - Παταγονία
Επισκέφθηκα την Βουδαπέστη τον Αύγουστο και έκλεισα τα εισιτήρια για το κοινοβούλιο μπαίνοντας στην ουρά μαζί με πάρα πολύ κόσμο. Οπότε μην αποθαρρύνεσαι για το διαδικτυακό sold ought αλλά να δοκιμάσεις να πας ο ίδιος στα εκδοτήρια εισιτηρίων και να τα εκδώσεις αυθημερόν. Μην διστάσεις να το κάνεις. Το έκανα, και είδα το κοινοβούλιο και μάλιστα στην καρδιά του Αυγούστου!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.585
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom