Ρουμανία Βουκουρέστι

villi

Member
Μηνύματα
1.088
Likes
2.789
Thanos92 με είχες ρωτήσει για τα ξενοδοχεία και σου είχα γράψει αν θυμάσαι ότι στο ιστορικό κέντρο τα κτίρια είναι πολύ παλιά και σε άσχημη κατάσταση. Είχες και καλύτερη επιλογή αλλά μόνος σου επέλεξες τη φθηνότερη. Και σου είχα τονίσει ότι είναι φθηνότερο ακριβώς γι'αυτο το λόγο! Κανείς ως τώρα δεν είδε αυτά που μας έγραψες, ούτε εγώ που έζησα 3 χρόνια όχι 2 μέρες. Η παλιά πόλη όπως και όλο το Βουκουρέστι έχει παντού φύλακες, ποτέ και πουθενά δε με πλησίασε κανείς για ναρκωτικά ούτε άκουσα από κανένα να του έχει συμβεί. Στο παλιό κέντρο εχει 2-3 bar με χορεύτριες όπου δε γίνεται τίποτα περίεργο απλά χορεύουν με σορτσάκια, έχω πάει πολλάκις. Στην Αθήνα έχει πολύ περισσότερα και πιο... περίεργα !!! Οι ταξιτζήδες είναι πληγή σε πολλές χώρες διότι συνήθως είναι άνθρωποι με ελάχιστη ή μηδενική μόρφωση. Στη Ρουμανία σε μεγάλο ποσοστό είναι ρομά. Μου έχει τύχει να τσακωθω άσχημα γιατί με περασε για τουρίστρια και ζήταγε υπερβολικό ποσό. Ενας στους εκατονταδες που χρησιμοποιησα στα 3 χρόνια. Ναι και κάποιοι δε λένε καλημέρα γιατί έχουν βαρεθεί τη ζωή τους μέσα στο ταξί. Προσωπικά δε με ενδιαφέρει αρκεί να με πάει με ασφάλεια στον προορισμό μου. Δε γινεται να τους τσουβαλιασουμε όλους ομως και πολύ περισσότερο έναν ολόκληρο λαό επειδή νομίζεις οτι κάτι περίεργο είδες σε 5 ανθρώπους. Εγώ ξέρω καλά πόσο με αγκάλιασαν και με βοήθησαν και εξαγριώνομαι με τέτοιους χαρακτηρισμους. Φιλικά πάντα!
 

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.961
Likes
6.412
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Thanos92 με είχες ρωτήσει για τα ξενοδοχεία και σου είχα γράψει αν θυμάσαι ότι στο ιστορικό κέντρο τα κτίρια είναι πολύ παλιά και σε άσχημη κατάσταση. Είχες και καλύτερη επιλογή αλλά μόνος σου επέλεξες τη φθηνότερη. Και σου είχα τονίσει ότι είναι φθηνότερο ακριβώς γι'αυτο το λόγο! Κανείς ως τώρα δεν είδε αυτά που μας έγραψες, ούτε εγώ που έζησα 3 χρόνια όχι 2 μέρες. Η παλιά πόλη όπως και όλο το Βουκουρέστι έχει παντού φύλακες, ποτέ και πουθενά δε με πλησίασε κανείς για ναρκωτικά ούτε άκουσα από κανένα να του έχει συμβεί. Στο παλιό κέντρο εχει 2-3 bar με χορεύτριες όπου δε γίνεται τίποτα περίεργο απλά χορεύουν με σορτσάκια, έχω πάει πολλάκις. Στην Αθήνα έχει πολύ περισσότερα και πιο... περίεργα !!! Οι ταξιτζήδες είναι πληγή σε πολλές χώρες διότι συνήθως είναι άνθρωποι με ελάχιστη ή μηδενική μόρφωση. Στη Ρουμανία σε μεγάλο ποσοστό είναι ρομά. Μου έχει τύχει να τσακωθω άσχημα γιατί με περασε για τουρίστρια και ζήταγε υπερβολικό ποσό. Ενας στους εκατονταδες που χρησιμοποιησα στα 3 χρόνια. Ναι και κάποιοι δε λένε καλημέρα γιατί έχουν βαρεθεί τη ζωή τους μέσα στο ταξί. Προσωπικά δε με ενδιαφέρει αρκεί να με πάει με ασφάλεια στον προορισμό μου. Δε γινεται να τους τσουβαλιασουμε όλους ομως και πολύ περισσότερο έναν ολόκληρο λαό επειδή νομίζεις οτι κάτι περίεργο είδες σε 5 ανθρώπους. Εγώ ξέρω καλά πόσο με αγκάλιασαν και με βοήθησαν και εξαγριώνομαι με τέτοιους χαρακτηρισμους. Φιλικά πάντα!
Δεκτά όσα λες όμως για το ξενοδοχείο είπες πως δεν μπορείς να βοηθήσεις γιατί είναι καθαρά προσωπικό το θέμα. Είπες ότι είναι παλιά αλλά ως εκεί. Όσο αφορά τα ναρκωτικά λέω ψέματα δηλαδή? Έχω λόγο? Και στο Μπράσοβ είχε αστυνομία παντού όμως στο Βουκουρέστι είχε έξω από Parking και μεγάλα ξενοδοχεία. Δεν ξέρω αν σε έχουν αγκαλιάσει εσένα ξέρω τι είδαμε εμείς 2 μέρες. Έχω λόγο να πω αρνητικά για το Βουκουρέστι? Όχι ούτε είπα ότι πέρασα χάλια. Είπα όμως την αλήθεια όμως λένε το ίδιο με εμένα οι περισσότεροι εδώ μέσα. Αν οι ταξιτζήδες έχουν βαρεθεί την ζωή τους επειδή οδηγούν χρόνια τότε ας σταματήσουν να το κάνουν. Εμείς δεν έχουμε καμία όρεξη να ανεχόμαστε τα πρόσωπα τους αυτά. Και στην Ελλάδα υπάρχουν και παντού φυσικά. Εδώ όμως μιλάμε για το Βουκουρέστι. Μάλλον πρέπει να γράφουμε όλοι ότι περνάμε τέλεια. 5 Γιαπωνέζοι με ένα Jack Daniel στο χέρι στο στενό που είπαμε έκαναν ότι γούσταραν. Να μην το πω? Και στον Λαγανά στην Ζάκυνθο προσπάθησαν να μου πουλήσουν ναρκωτικά αλλά το είπα στο κατάλληλο θέμα. Πες μας τώρα ότι πήγαμε και στην πόλη των αγγέλων να τρελαθώ. Όπως κ να έχει εγώ προσωπικά σ ευχαριστώ για την βοήθεια για το ταξίδι αυτό.
 

villi

Member
Μηνύματα
1.088
Likes
2.789
Βουκουρέστι θα ήθελα να ενημερώσω τους μελλοντικούς ταξιδιώτες με κάποια θέματα που ΔΕΝ έχουν αναφερθεί στο φόρουμ από κάποιον. Στην παλιά πόλη γενικά έχει αρκετούς περίεργους που προσπαθούν να σου πουλήσουν ναρκωτικά και γενικά ότι θες. Αρκετούς μεθυσμένους με μπουκάλια αλκοόλ στο χέρι να μην ξέρουν τι κάνουν και διάφορες ''κυρίες'' να χορεύουν με τα εσώρουχα στις βιτρίνες
Μόνος σου γράφεις και μάλιστα με κεφαλαία ότι δεν τα ανέφερε κανείς άλλος αυτά που γράφεις εσύ! Μας περιγράφεις σημεία και τέρατα, με ναρκομανής, μεθυσμένους και διάφορες '' κυρίες ''. Σου απαντώ ότι αυτά δεν ισχύουν στο βαθμό που τα περιγράφεις και συμφωνούν άλλοι 3-4 συμφορουμιτες στα ποστ κάτω από το δικό μου ότι δεν είδαν τέτοια κατάσταση. Η απάντησή σου είναι οτι υπήρχαν κάποιοι μεθυσμένοι Γιαπωνέζοι;;;!!! Και οτι έπρεπε να αποφασίσω εγώ ξενοδοχείο για τη δική σου τσέπη;;;!!! Όχι δεν είναι η πόλη των αγγέλων όπως και καμιά πόλη στο κόσμο αλλά το ποστ σου βγάζει κακία και προκατάληψη πως να το κάνουμε! Καλά ταξίδια σου εύχομαι!
 

greco

Member
Μηνύματα
1.144
Likes
3.315
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γυρος Τουρκιας
2 φορες Βουκουρεστι και θα ακολουθησει κι αλλη.Καμια εμπειρια δεν αμφισβητω-αλιμονο-απλα προσθετω τη δικη μου.Καμια ανασφαλεια,εξυπηρετικοι κατοικοι που ηξεραν αγγλικα,αρκετα πραγματα να δεις και να κανεις σ ενα 4ημερο.Παρισι δεν ειναι αλλα μια αποδραση προς τα εκει αξιζει.Κατ εμε βεβαια.
 
Last edited:

dimaq

Member
Μηνύματα
630
Likes
1.908
Επόμενο Ταξίδι
ΜΑΔΡΙΤΗ
Συμφωνω με τους προλαλησαντες.Το ιστορικο κεντρο ειναι ομορφο,αλλα οχι για να μενεις εκει,λογω πολυκοσμιας κ φασαριας. Ουτε εγω ενιωσα ανασφαλεια πουθενα,ενω εχω νιωσει πχ στη βαρκελωνη, ουτε μη πλησιασε κανεις,οπως πχ στη Λισσαβονα για ναρκωτικα. Με αυτη τη λογικη η Λισσαβωνα δσν ειναι ωραια; δεν γινεται αυτο. Οι ταξιτζηδες δεν ειναι αντιπροσωπευτικο δειγμα. Δηλαδη εδω δεν εχουμε πετυχει ταξιτζη περιεργο;Μην τρελαθουμε...
Για μενα το Βουκουρεστι ειναι μια χαρα πολη, εχει μερη να δεις,να διασκεδασεις,να φας καλα,να κανεις ψωνια και ολα αυτα οικονομικα. Δεν ειναι ρωμη,ουτε βερολινο,αλλα εχει αλλα να σου προσφερει, οπως καθε προορισμος αλλωστε!
 

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.961
Likes
6.412
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Συμφωνω με τους προλαλησαντες.Το ιστορικο κεντρο ειναι ομορφο,αλλα οχι για να μενεις εκει,λογω πολυκοσμιας κ φασαριας. Ουτε εγω ενιωσα ανασφαλεια πουθενα,ενω εχω νιωσει πχ στη βαρκελωνη, ουτε μη πλησιασε κανεις,οπως πχ στη Λισσαβονα για ναρκωτικα. Με αυτη τη λογικη η Λισσαβωνα δσν ειναι ωραια; δεν γινεται αυτο. Οι ταξιτζηδες δεν ειναι αντιπροσωπευτικο δειγμα. Δηλαδη εδω δεν εχουμε πετυχει ταξιτζη περιεργο;Μην τρελαθουμε...
Για μενα το Βουκουρεστι ειναι μια χαρα πολη, εχει μερη να δεις,να διασκεδασεις,να φας καλα,να κανεις ψωνια και ολα αυτα οικονομικα. Δεν ειναι ρωμη,ουτε βερολινο,αλλα εχει αλλα να σου προσφερει, οπως καθε προορισμος αλλωστε!
Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου. Λες αυτό που θέλω να πω αλλά ίσως με ποιο σωστό τροπο. Αυτό που ήθελα να πω είναι πως θα μπορούσε να μου τύχει παντού ΑΛΛΑ μου έτυχε εκεί και ήθελα να το μοιραστώ μαζί σας. Ούτε είπα ότι δεν πέρασαμε ώραια αλλά ότι είναι μόνο για 2 μέρες.
 

vagar78

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
2.060
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Ούτε εγώ ένοιωσα κίνδυνο στο Βουκουρέστι με το παλιό κέντρο να σφύζει από ζωή. Η αλήθεια όμως είναι ότι πήγα σαββατοκύριακο που όσο να ναι, όλος ο κόσμος είναι έξω. Οι Ρουμάνοι προς το ουδέτεροι μου φάνηκαν αλλά το φαγητό τους ήταν μια χαρά .Ίσως ο Θάνος επηρεάστηκε από την περιοχή του σπιτιού και μετά ήταν λίγο παραπάνω προκατειλημμένος και με τα υπόλοιπα.Σίγουρα ο καθένας μεταφέρει την προσωπική του εμπειρία και είναι καλό να γράφονται και τα κακώς κείμενα έστω και αν δεν αποτελούν τον κανόνα αλλά την εξαίρεση στην περίπτωση αυτή. Αυτό που θέλω να πω εγώ για τον Θάνο @villi είναι ότι παρότι κάνει ερωτήσεις και το ψάχνει καλά το πράγμα πριν πάει σε ένα μέρος στο τέλος κλείνει αυτό που του έχει καρφωθεί στο μυαλό.Οπότε δεν μπορώ να καταλάβω γιατί ρωτάει αφού τελικά θα κλείσει εκεί που νομίζει ότι είναι καλύτερα.Τώρα πήρε το ρίσκο και δεν του έκατσε, στη Ρώμη θυμάμαι του είχε βγει. Αγαπάμε Βουκουρέστι και δεν θα μπορούσα να μην συμφωνήσω με τα γραφόμενα των φίλων @Στάθης και@greco αλλά και της @villi που παρότι δεν την ξέρω την ευχαριστώ για τα τόσα χρήσιμα πράγματα μας έχει πει για την πρωτεύουσα της Ρουμανίας.Μπορεί να μην την ενόχλησα για να ζητήσω κάποιες έξτρα πληροφορίες αλλά κάθισα και διάβασα όλα όσα είχε γράψει για το Βουκουρέστι και με βοήθησαν πάρα πολύ στο ταξίδι μου.
 
Last edited:

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.961
Likes
6.412
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Ούτε εγώ ένοιωσα κίνδυνο στο Βουκουρέστι με το παλιό κέντρο να σφύζει από ζωή. Η αλήθεια όμως είναι ότι πήγα σαββατοκύριακο που όσο να ναι, όλος ο κόσμος είναι έξω. Οι Ρουμάνοι προς το ουδέτεροι μου φάνηκαν αλλά το φαγητό τους ήταν μια χαρά .Ίσως ο Θάνος επηρεάστηκε από την περιοχή του σπιτιού και μετά ήταν λίγο παραπάνω προκατειλημμένος και με τα υπόλοιπα.Σίγουρα ο καθένας μεταφέρει την προσωπική του εμπειρία και είναι καλό να γράφονται και τα κακώς κείμενα έστω και αν δεν αποτελούν τον κανόνα αλλά μάλλον την εξαίρεση. Αυτό που θέλω να πω εγώ για τον Θάνο @villi είναι ότι παρότι κάνει ερωτήσεις και το ψάχνει καλά το πράγμα πριν πάει σε ένα μέρος στο τέλος κλείνει αυτό που του έχει καρφωθεί στο μυαλό.Οπότε δεν μπορώ να καταλάβω γιατί να σε ρωτήσει αφού τελικά θα κλείσει εκεί που νομίζει ότι είναι καλύτερα.Τώρα πήρε το ρίσκο και δεν του έκατσε, στη Ρώμη θυμάμαι του είχε βγει. Αγαπάμε Βουκουρέστι και δεν θα μπορούσα να μην συμφωνήσω με τα γραφόμενα των φίλων @Στάθης και@greco αλλά και της @villi που παρότι δεν την ξέρω την ευχαριστώ για τα τόσα χρήσιμα πράγματα μας έχει πει για την πρωτεύουσα της Ρουμανίας.Μπορεί να μην την ενόχλησα για να ζητήσω κάποιες έξτρα πληροφορίες αλλά κάθισα και διάβασα όλα όσα είχε γράψει για το Βουκουρέστι και με βοήθησαν πάρα πολύ στο ταξίδι μου.
Αν είχες διαβάσει την όλη κουβέντα δεν είχε γίνει καθόλου έτσι! Μίλαγα και με την vili και την @maria91 η Μαρία μου είπε να κλείσω εκεί που εκλεισα..Οπότε εφόσον μου απάντησε η μια από της 2 κυρίες που μίλαγα εκλεισα εκεί! Δεν εκλεισα ότι μου καρφώθηκε στο μυαλό. Είχα 2 επιλογές εκλεισα μάλλον την χειρότερη! :cry:
 

vagar78

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
2.060
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Αν είχες διαβάσει την όλη κουβέντα δεν είχε γίνει καθόλου έτσι! Μίλαγα και με την vili και την @maria91 η Μαρία μου είπε να κλείσω εκεί που εκλεισα..Οπότε εφόσον μου απάντησε η μια από της 2 κυρίες που μίλαγα εκλεισα εκεί! Δεν εκλεισα ότι μου καρφώθηκε στο μυαλό. Είχα 2 επιλογές εκλεισα μάλλον την χειρότερη! :cry:
Στη Ρώμη θυμάμαι είχαμε ανταλλάξει μαζί δεν ξέρω και εγώ πόσα μηνύματα και τελικά έκλεισες στην περιοχή που είχες βάλει στο μάτι από την αρχή. Εγώ αν ρωτήσω κάποιον που ξέρει την πόλη όπως η κοπέλα που έχει μείνει εκεί, θα την εμπιστευτώ κιόλας δεν θα κάτσω να κάνω γκάλοπ..Πολλές φορές από μόνοι μας κάνουμε μια επιλογή από πριν και ρωτάμε αρκετά άτομα μέχρι να βρεθεί ένα να πει αυτό που διαλέξαμε, για να βρούμε πάτημα να το ακολουθήσουμε. Το έχω κάνει και εγώ αλλά σε γκομενικό, θυμάμαι όλοι μου έλεγαν μην την πάρω τηλέφωνο και συνέχιζα να ρωτάω μέχρι να βρεθεί ένας να μου πει πάρε και να πω "να και ο ταδε το ίδιο με μένα είπε" :). Δεν ξέρω και αν πήγες στα Θερμαλ σπα που είναι σημείο αναφοράς γιατί αν κάποιος πάει στο Βουκουρέστι δεν μπορεί να κάτσει μόνο 2 ημέρες όταν μόνο για τα σπα θα χρειαστεί μισή μέρα για να τα ευχαριστηθεί...
 
Last edited:

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.961
Likes
6.412
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Στη Ρώμη θυμάμαι είχαμε ανταλλάξει μαζί δεν ξέρω και εγώ πόσα μηνύματα και τελικά έκλεισες στην περιοχή που είχες βάλει στο μάτι από την αρχή. Εγώ αν ρωτήσω κάποιον που ξέρει την πόλη όπως η κοπέλα που έχει μείνει εκεί, θα την εμπιστευτώ κιόλας δεν θα κάτσω να κάνω γκάλοπ..Πολλές φορές από μόνοι μας κάνουμε μια επιλογή από πριν και ρωτάμε αρκετά άτομα μέχρι να βρεθεί ένα να πει αυτό που διαλέξαμε για να βρούμε πάτημα να το ακολουθήσουμε. Το έχω κάνει και εγώ αλλά σε γκομενικό, θυμάμαι όλοι μου έλεγαν μην την πάρω τηλέφωνο και συνέχιζα να ρωτάω μέχρι να βρεθεί ένας να μου πει πάρε και να πω "να και ο ταδε το ίδιο με μένα είπε" :) Δεν ξέρω και αν πήγες στα Θερμαλ σπα που είναι σημείο αναφοράς γιατί αν κάποιος πάει στο Βουκουρέστι δεν μπορεί να κάτσει μόνο 2 ημέρες όταν μόνο για τα σπά θα χρειαστεί μισή μέρα για να τα ευχαριστηθεί...
Και 1000 μηνύματα να ανταλλάξαμε έπρεπε να κλείσω εκεί που ήθελες εσύ ? Δεν μπορώ να καταλάβω την λογική και την επίμονη που έχεις...Σου έχει καρφωθεί με την Ρώμη επειδη έχεις πάει 10 φόρες και το χτυπάς από τότε...Τελος πάντων. Η vili το μόνο που είπε ήταν για τα κτίρια τίποτα παραπάνω τίποτα λιγότερο.

Επίσης έχει καταντήσει κουραστικό επειδη έγραψα την γνώμη μου έχετε πέσει να με φάτε επειδη δεν ακούτε αυτά που θέλετε να ακούσετε! Είπαμε παντού μπορεί να συμβεί. Εμας μας συναιβει εκεί. Να μην το γράψω δηλαδή για να μην σας στεναχωρήσω ?
 

vagar78

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
2.060
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Και 1000 μηνύματα να ανταλλάξαμε έπρεπε να κλείσω εκεί που ήθελες εσύ ? Δεν μπορώ να καταλάβω την λογική και την επίμονη που έχεις...Σου έχει καρφωθεί με την Ρώμη επειδη έχεις πάει 10 φόρες και το χτυπάς από τότε...Τελος πάντων. Η vili το μόνο που είπε ήταν για τα κτίρια τίποτα παραπάνω τίποτα λιγότερο.

Επίσης έχει καταντήσει κουραστικό επειδη έγραψα την γνώμη μου έχετε πέσει να με φάτε επειδη δεν ακούτε αυτά που θέλετε να ακούσετε! Είπαμε παντού μπορεί να συμβεί. Εμας μας συναιβει εκεί. Να μην το γράψω δηλαδή για να μην σας στεναχωρήσω ?
Εννοείται όπου θέλεις εσύ θα κλείσεις, εμένα προσωπικά δεν με αφορά το αν θα μείνεις στη παλιά πόλη ή στο Μπρασοφ (και να πηγαινοέρχεσαι κάθε μέρα με αμάξι) ή αν θα μείνεις σε βίλα ή σε παγκάκι.Όταν όμως μου στέλνεις εκατοντάδες μηνύματα και ζητάς την άποψη μου και στη λέω και πας και κλείνεις στην περιοχή που έλεγες από την αρχή σημαίνει ότι είσαι η κατηγορία που έγραψα από πάνω. Δεν είναι κακό απαραίτητα αλλά να μιλάμε πόσες μέρες χωρίς λόγο το θεωρώ κοροϊδία.
Δεν νομίζω να είπε κανείς ότι λες ψέμματα για την πόλη ή τα βγάζεις από τη φαντασία σου απλά όλοι είπαν ότι δεν παρατήρησαν τα ίδια πράγματα με αυτά που περιέγραψες. Για μένα καλά έκανες και τα έγραψες είναι η προσωπική σου εμπειρία ανεξάρτητα από το αν μας ξενίζουν γιατί δεν παρατηρήσαμε ούτε ένα από αυτά που έγραψες :)
 

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.961
Likes
6.412
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Εννοείται όπου θέλεις εσύ θα κλείσεις, εμένα προσωπικά δεν με αφορά το αν θα μείνεις στη παλιά πόλη ή στο Μπρασοφ (και να πηγαινοέρχεσαι κάθε μέρα με αμάξι) ή αν θα μείνεις σε βίλα ή σε παγκάκι.Όταν όμως μου στέλνεις εκατοντάδες μηνύματα και ζητάς την άποψη μου και στη λέω και πας και κλείνεις στην περιοχή που έλεγες από την αρχή σημαίνει ότι είσαι η κατηγορία που έγραψα από πάνω. Δεν είναι κακό απαραίτητα αλλά να μιλάμε πόσες μέρες χωρίς λόγο το θεωρώ κοροϊδία.
Δεν νομίζω να είπε κανείς ότι λες ψέμματα για την πόλη ή τα βγάζεις από τη φαντασία σου απλά όλοι είπαν ότι δεν παρατήρησαν τα ίδια πράγματα με αυτά που περιέγραψες. Για μένα καλά έκανες και τα έγραψες είναι η προσωπική σου εμπειρία ανεξάρτητα από το αν μας ξενίζουν γιατί δεν παρατηρήσαμε ούτε ένα από αυτά που έγραψες :)
Τότε πολύ άπλα εσύ επιβάλεις την γνώμη σου φίλε και κάλο θα ήταν άμα θεωρείς ότι σε κοροϊδεύουμε επειδη τελικά κλείσαμε εκεί που θέλαμε εμείς να μην απαντάς! Επίσης χαλάρωσε λίγο με τα εκατοντάδες μηνύματα σιγα μην ήταν και εκατομμύρια. Εσύ μου εστειλες να γίνω μέλος της ομάδας σου στο Facebook όπως κάνεις και στο περισσοτερους και απλά μιλήσαμε 2-3 μέρες γενικά για την Ρώμη! Μα πως είναι δυνατόν να σου ξινίζει κάτι που έζησα εγώ εκεί ? Σοβαρά μιλάς τώρα ?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.114
Μηνύματα
880.827
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom