Ρουμανία Βουκουρέστι

Kosmodj

Member
Μηνύματα
24
Likes
30
Δεκτά όσα λες όμως για το ξενοδοχείο είπες πως δεν μπορείς να βοηθήσεις γιατί είναι καθαρά προσωπικό το θέμα. Είπες ότι είναι παλιά αλλά ως εκεί. Όσο αφορά τα ναρκωτικά λέω ψέματα δηλαδή? Έχω λόγο? Και στο Μπράσοβ είχε αστυνομία παντού όμως στο Βουκουρέστι είχε έξω από Parking και μεγάλα ξενοδοχεία. Δεν ξέρω αν σε έχουν αγκαλιάσει εσένα ξέρω τι είδαμε εμείς 2 μέρες. Έχω λόγο να πω αρνητικά για το Βουκουρέστι? Όχι ούτε είπα ότι πέρασα χάλια. Είπα όμως την αλήθεια όμως λένε το ίδιο με εμένα οι περισσότεροι εδώ μέσα. Αν οι ταξιτζήδες έχουν βαρεθεί την ζωή τους επειδή οδηγούν χρόνια τότε ας σταματήσουν να το κάνουν. Εμείς δεν έχουμε καμία όρεξη να ανεχόμαστε τα πρόσωπα τους αυτά. Και στην Ελλάδα υπάρχουν και παντού φυσικά. Εδώ όμως μιλάμε για το Βουκουρέστι. Μάλλον πρέπει να γράφουμε όλοι ότι περνάμε τέλεια. 5 Γιαπωνέζοι με ένα Jack Daniel στο χέρι στο στενό που είπαμε έκαναν ότι γούσταραν. Να μην το πω? Και στον Λαγανά στην Ζάκυνθο προσπάθησαν να μου πουλήσουν ναρκωτικά αλλά το είπα στο κατάλληλο θέμα. Πες μας τώρα ότι πήγαμε και στην πόλη των αγγέλων να τρελαθώ. Όπως κ να έχει εγώ προσωπικά σ ευχαριστώ για την βοήθεια για το ταξίδι αυτό.
Φίλε μου το ξενοδοχείο πως λεγόταν να το αποφύγουμε στο μελλον;
 

onoma meloys

Member
Μηνύματα
70
Likes
25
Καλησπέρα σας, θα εκτιμούσα ιδιαίτερα, εάν κάποιος έχει επισκεφτεί το Βουκουρέστι, να μου προτείνει μερικές προτάσεις με τοπικά εστιατόρια, ζαχαροπλαστεία, μπυραρίες κλπ.
 

vasilis.gkik

Member
Μηνύματα
186
Likes
132
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ο Γυρος του Κοσμου
Απο το αεροδρομιο Οτοπενι προς Βουκουρεστι γνωριζει κανεις αν υπαρχει αστικη συγκοινωνια ?
 

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.961
Likes
6.412
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Απο το αεροδρομιο Οτοπενι προς Βουκουρεστι γνωριζει κανεις αν υπαρχει αστικη συγκοινωνια ?
Θα πάρεις Uber και θα πα Βουκουρέστι με 8 ΕΥΡΩ! Πραγματικά στα λεφτά αυτά δεν αξίζει να ταλαιπώρησε με κάτι άλλο!
 

maria91

Member
Μηνύματα
2.070
Likes
1.941
Απο το αεροδρομιο Οτοπενι προς Βουκουρεστι γνωριζει κανεις αν υπαρχει αστικη συγκοινωνια ?
Εχει λεωφορειο απ εξω απο το αεροδρομιο και εκδοτηρια εισιτηριων..ας μην εχουμε δεδομενο οτι ο αλλος εχει να δωσει 8ε με uber ενω μπορεις να πας με 1ε πχ
 

vasilis.gkik

Member
Μηνύματα
186
Likes
132
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ο Γυρος του Κοσμου
Εχει λεωφορειο απ εξω απο το αεροδρομιο και εκδοτηρια εισιτηριων..ας μην εχουμε δεδομενο οτι ο αλλος εχει να δωσει 8ε με uber ενω μπορεις να πας με 1ε πχ
Οκ!
Ευχαριστώ και τους δύο για τις απαντήσεις σας!
 

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.961
Likes
6.412
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Εχει λεωφορειο απ εξω απο το αεροδρομιο και εκδοτηρια εισιτηριων..ας μην εχουμε δεδομενο οτι ο αλλος εχει να δωσει 8ε με uber ενω μπορεις να πας με 1ε πχ
Εντάξει εννοείται! Αλλα ταξίδι πάει! Δεν νομίζω το πρόβλημα να είναι τα 8 ΕΥΡΩ!
 

vasilis.gkik

Member
Μηνύματα
186
Likes
132
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ο Γυρος του Κοσμου
Εντάξει εννοείται! Αλλα ταξίδι πάει! Δεν νομίζω το πρόβλημα να είναι τα 8 ΕΥΡΩ!
Θα νοικιάσουμε αμάξι να ανέβουμε Μπρασόβ δύο μέρες αλλά στο γύρνα θα το αφήσουμε στο αεροδρόμιο δεν υπάρχει άλλη επιλογή για αυτό ρώτησα...επειδή είμαστε 5 νομίζω καλύτερα Uber απλά δεν ήξερα καν αν στην Ρουμανία είναι ενεργό...
Οπότε με διαφωτησατε και οι δύο σας!
 

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.961
Likes
6.412
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Θα νοικιάσουμε αμάξι να ανέβουμε Μπρασόβ δύο μέρες αλλά στο γύρνα θα το αφήσουμε στο αεροδρόμιο δεν υπάρχει άλλη επιλογή για αυτό ρώτησα...επειδή είμαστε 5 νομίζω καλύτερα Uber απλά δεν ήξερα καν αν στην Ρουμανία είναι ενεργό...
Οπότε με διαφωτησατε και οι δύο σας!
Και εμείς αυτό ακριβός κάναμε! Από το αεροδρόμιο ήρθε και μας πήρε το βανακι από την εταιρία που νοικιάσαμε το αμάξι! Όταν το γυρίσαμε στο Οτοπενι από εκεί πήραμε Uber και πήγαμε Βουκουρέστι! Και πολύ καλά θα κάνετε να πάρετε Uber!
 

maria91

Member
Μηνύματα
2.070
Likes
1.941
Εντάξει εννοείται! Αλλα ταξίδι πάει! Δεν νομίζω το πρόβλημα να είναι τα 8 ΕΥΡΩ!
Μπορει ναι μπορει και οχι..αλλοι τα μετρανε αλλοι θελουν να τα φανε εκει σε φαγητα(παρε παραδειγμα απο μενα:haha:)αν και σε περιπτωση πολλων ατομων ή βαλιτσων πας χωρις δευτερη σκεψη για uber
 

vasilis.gkik

Member
Μηνύματα
186
Likes
132
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ο Γυρος του Κοσμου
Επισης εχει παει καποιος προσφατα ωστε να μου πει εμπορικους δρομους με μαγαζια?
Που εχει μπαρακια και καλα μερη για φαγητο?
Θα παμε παρεα 5 ατομα την αλλη βδομαδα!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.644
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom