Γαμήλιο Ταξιδι στην Τυνησία

angie89

Member
Μηνύματα
17
Likes
0
εγω δεν εχω παει στο συγκεκριμενο παρκο.. απλα επειδη εχω σκοπο να επισκεφτω ξανα την τυνησια θα ηθελα πολυ να παω και γι ααυτο το αναφερα.. ειδικα για καποιους που πηγαινουν μονο βορεια τυνησια.. ειναι και αυτο μια επιλογη αφου εχει και διαφορα αφρικανικα show κτλ..! δεν εχω λοιπον προσωπικη αποψη για το πως ειναι ή για το αν πρεπει να το επισκεφτει καποιος!
 

elle81

Member
Μηνύματα
43
Likes
7
Καλησπέρα! Μήπως μπορείτε να μου πείτε και εμένα τα δυο ταξιδιωτικά στην Θεσσαλονίκη που εξιδεικεύονται στην Τυνησία; Τα απρόοπτα είναι τα τελευταία που θέλει κανεις στο Γαμήλιο του..
 

ANGYSOT

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
Οποιος μπορει ας μου πει κανενα πρακτορειο κι εμενα για να παω με την οικογενεια μου

Καλησπέρα! Μήπως μπορείτε να μου πείτε και εμένα τα δυο ταξιδιωτικά στην Θεσσαλονίκη που εξιδεικεύονται στην Τυνησία; Τα απρόοπτα είναι τα τελευταία που θέλει κανεις στο Γαμήλιο του..
Οποιος μπορει ας μου πει κανενα πρακτορειο κι εμενα για να παω με την οικογενεια μου
 

ANGYSOT

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
Οποιος μπορει ας μου πει κανενα πρακτορειο κι εμενα για να παω με την οικογενεια μου
Απο οτι καταλαβατε ειμαι καινουρια και λιγο ασχετη γι αυτο δυσκολευομαι ακομα.Λεμε να παμε για Χριστουγεννα ειναι καλη εποχη;:roll:
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Νομιζω οτι καλα θα ειναι τα Χριστουγεννα και ο καιρος θα ειναι ηπιος.Για φαντασου κατακαλοκαιρο τι θερμοκρασιες θα παιζουν εκει.
Τυνησια δεν εχω παει αλλα επειδη εισαι καινουρια δεν γνωριζεις την αναζητηση.
Στην πανω μπλε μπαρα υπαρχουν 2 επιλογες:τερμα δεξια η Αναζητηση οπου γραφεις Τυνησια και σου βγαζει πολλα και το Επιλογη Προορισμου μεσα σε κοκκινο πλαισιο οπου σου βγαζει ταξιδιωτικες ιστοριες.
Εκει μπορεις ακομα και να ζητησεις απο τους γραφοντες να σου προτεινουν με πμ(προσωπικο μηνυμα ) καποια πρακτορεια.
 

ANGYSOT

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
Νομιζω οτι καλα θα ειναι τα Χριστουγεννα και ο καιρος θα ειναι ηπιος.Για φαντασου κατακαλοκαιρο τι θερμοκρασιες θα παιζουν εκει.
Τυνησια δεν εχω παει αλλα επειδη εισαι καινουρια δεν γνωριζεις την αναζητηση.
Στην πανω μπλε μπαρα υπαρχουν 2 επιλογες:τερμα δεξια η Αναζητηση οπου γραφεις Τυνησια και σου βγαζει πολλα και το Επιλογη Προορισμου μεσα σε κοκκινο πλαισιο οπου σου βγαζει ταξιδιωτικες ιστοριες.
Εκει μπορεις ακομα και να ζητησεις απο τους γραφοντες να σου προτεινουν με πμ(προσωπικο μηνυμα ) καποια πρακτορεια.
Σ ευχαριστω παρα πολυ για τη βοηθεια σου;)
 

SakisKio

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Καλησπερα παιδια!!ειμαι νεο μελος!ενδιαφέρομαι για μια εκδρομή στην Τυνησία!!όσα γράφετε είναι πολύ ενδιαφέροντα,μπορειτε να μου πειτε και μένα τα ταξιδιωτικά γραφεια που αναφέρεστε,να κάνω μια έρευνα??ευχαριστώ!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.719
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom