Γαμήλιο αλλά όχι ως συνήθως!!

paefstra

Member
Μηνύματα
13.005
Likes
40.907
Βάλε καμιά αλλαξιά στη χειραποσκευή, πάντως. Αλλιώς, θα περάσεις το πρώτο 24ωρο ψάχνοντας ρούχα ν' αγοράσεις. Μου έχουν καθυστερήσει βαλίτσες και με πιο άνετες αλλαγές...
 

cathy-κι

Member
Μηνύματα
156
Likes
163
Επόμενο Ταξίδι
Τανζανία
Ταξίδι-Όνειρο
Ξέμεινα από όνειρο??
Βίζα χρειαζόμαστε?? Έψαξα λίγο αλλά δε βρήκα άκρη στο google!!
 

cathy-κι

Member
Μηνύματα
156
Likes
163
Επόμενο Ταξίδι
Τανζανία
Ταξίδι-Όνειρο
Ξέμεινα από όνειρο??
Τρέχω και δε φτάνω....
τελικά αυτές οι μικρολεπτομέρειες είναι που σε κάνουν να τρέχεις μέχρι τελευταία στιγμή στο γάμο!!

Τι να πω.. Στο τέλος θα εύχομαι να έρθει να περάσει να τελειώνουμε!!

Και να φύγουμε για το Περουυυυυυυυυυυύ!!

Δευτέρα πρωί 20/8 την κάνουμε!!!!

Ακούω ιδέες-συμβουλές.... Τι να πάρω? Τι να μην ξεχάσω?? Τι πρέπει να προσέξουμε!!

:clap::clap::clap::clap: πείτε!!:clap::clap::clap:πείτε!!:clap::clap::clap::clap:
 

angelos1983

Member
Μηνύματα
11
Likes
1
Τρέχω και δε φτάνω....
τελικά αυτές οι μικρολεπτομέρειες είναι που σε κάνουν να τρέχεις μέχρι τελευταία στιγμή στο γάμο!!

Τι να πω.. Στο τέλος θα εύχομαι να έρθει να περάσει να τελειώνουμε!!

Και να φύγουμε για το Περουυυυυυυυυυυύ!!

Δευτέρα πρωί 20/8 την κάνουμε!!!!

Ακούω ιδέες-συμβουλές.... Τι να πάρω? Τι να μην ξεχάσω?? Τι πρέπει να προσέξουμε!!

:clap::clap::clap::clap: πείτε!!:clap::clap::clap:πείτε!!:clap::clap::clap::clap:
Σε νιωθω απολυτα... και μεις τρεχαμε μεχρι τελευταια στιγμη. Αλλα μολις αρχισε το "δρωμενο" το απολαυσαμε και πραγματικα αξιζε τον κοπο. Οσο για το ταξιδι ο νους ηταν και ειναι εκει. Μπουενος-Ιγκουαζου-Ριο απο 22/8. Κοντα θα ειμαστε....χεχε. Καλα να περασετε!
 

cathy-κι

Member
Μηνύματα
156
Likes
163
Επόμενο Ταξίδι
Τανζανία
Ταξίδι-Όνειρο
Ξέμεινα από όνειρο??
τι έγινε ρε παιδιά??:shock::shock::shock: είστε όλοι διακοπές??:clap::clap: κανείς??:roll::roll::roll: ούτε μια τόσο δα συμβουλή???:(:(:(
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.964
Likes
9.356
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Μπραβο και στους δυο για τις επιλογες σας για γαμηλιο ταξιδι. Δε θελω να σας κανω να ζηλεψετε , αλλα εγω θα παω Κερκυρα!:bleh:
Συμβουλη δεν εχω cathy-κι γιατι δεν εχω παει στα μερη αυτα , αλλα σου ευχομαι καλο ταξιδι :D.
Και να θυμασαι οτι τα παντα φιαχνουν με ενα τσαγακι απο φυλλα κοκας :haha:
awww.calnative.com_blog_calnative_20images_peru_coca_tea.jpg
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.784
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom