Γαμήλιο αλλά όχι ως συνήθως!!

cathy-κι

Member
Μηνύματα
156
Likes
163
Επόμενο Ταξίδι
Τανζανία
Ταξίδι-Όνειρο
Ξέμεινα από όνειρο??
αν βρεις για Περου με πρακτορειο μια τιμη που μπορεις να πληρωσεις, προχωρα το. Τα υπολοιπα εξοδα σου θα ειναι ελαχιστα.
Παιδιά το έχω αμελήσει τελείως... Έμπλεξα με τις δουλειές και... άστα να πάνε.. Λέω το Σάββατο να πάω σε κανένα ταξιδιωτικό να ρωτήσω.. Για Περού τελικά ψηνόμαστε.. εκτός αν μας πουν καμιά εξωφρενική τιμή....:bleh::bleh:

Έχετε τπτ να προτείνετε? Έχει πάει κανείς με ταξιδιωτικό.. Τα εισιτήρια είναι έτσι κι αλλιώς πανάκριβα οπότε δε νομίζω να συμφέρει για μεμονωμένο.. άσε που δεν έχω και χρόνο για οργάνωση καθόλου αυτή την εποχή...:roll::roll:
 

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.280
Likes
1.349
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
Φίλοι μου ειχε παει με το Versus και εμειναν ευχαριστημενοι! Πρεπει να ειναι πολυ ωραια!
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.001
Likes
2.094
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Και μεις μ αυτο το γραφειο ειχαμε παει και μειναμε απολυτα ευχαριστημενοι.
 

cathy-κι

Member
Μηνύματα
156
Likes
163
Επόμενο Ταξίδι
Τανζανία
Ταξίδι-Όνειρο
Ξέμεινα από όνειρο??
Παιδιά ευχαριστώ πολύ!! Ουσιαστικά ήταν το πρώτο που είχα κι εγώ στο μυαλό μου γιατί μόλις γύρισαν κάτι φίλοι από Κούβα και έμειναν πολύ ευχαριστημένοι!!!:clap::clap:

Απλά έλεγα μήπως έχει πάει κανείς και με κανένα άλλο.. και πάρω 2-3 προσφορές.. να κάνουμε και κανά παζάρι.. τέτοιες εποχές!!:haha::haha:

Δεν ξέρω.. αν τυχόν δεν πρέπει και καλά να λέμε όνομα ταξιδιωτικού για διαφημιστικούς λόγους please στείλτε μου ένα ΠΜ.

Ευχαριστώωω πολύ!!:p
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.404
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Δε χρειάζεται να κρύβετε τα ονόματα πρακτορείων όταν αναφέρεστε σε αυτά για να τα προτείνετε σε κάποιον :)

Κι'εμένα φίλη είχε πάει με το Versus Περού και είχε μείνει πολύ ευχαριστημένη. Βέβαια νομίζω το δικό τους ταξίδι ήταν Περού και κάτι άλλο μαζί.
 

cathy-κι

Member
Μηνύματα
156
Likes
163
Επόμενο Ταξίδι
Τανζανία
Ταξίδι-Όνειρο
Ξέμεινα από όνειρο??
από καμιά τιμή τι παίζει.. δώστε μου μια κλίμακα μη μου έρθει το εγκεφαλικό.. το Σάββατο μέσα στο γραφείο....:shock::shock::shock::shock:
 

cathy-κι

Member
Μηνύματα
156
Likes
163
Επόμενο Ταξίδι
Τανζανία
Ταξίδι-Όνειρο
Ξέμεινα από όνειρο??
Ευχαριστώ:D:D
Τα έχω κοιτάξει κι αυτά.. αλλά δεν ξέρω τι παίζει σε περίπτωση ατομικού με τις τιμές γιατί οι ημερομηνίες και οι μέρες που φαίνεται να διοργανώνονται δε βολεύουν...

Επίσης κανείς που πήγε ανεξάρτητα από γραφείο.. έχει καμιά ιδέα για κόστος 2 εβδομάδων πάνω κάτω?? Να έχω μια εικόνα??
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Τιμη δεν ξερω να σου πω για να σε σωσω απο το σοκ :D αλλα στανταρ μπορουν να σου κανονισουν και ατομικο πακετο τα πρακτορεια (χοτελ+εισιτηρια και ενδεχομενως και 1-2 ξεναγησεις στα δικα σου μετρα κ σταθμα).
Τουλαχιστον για την Ευρωπη που μπορω να μιλησω τα ατομικα πακετα ηταν κατατι οικονομικοτερα των γκρουπατων..ελπιζω να ισχυει κατι αναλογο και στα υπερατλαντικα ταξιδια.
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.054
Likes
7.805
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
έχει καμιά ιδέα για κόστος 2 εβδομάδων πάνω κάτω?? Να έχω μια εικόνα??
Υπολόγιζε στα σίγουρα ένα χιλιάρικο το άτομο για αεροπορικό πήγαιν' έλα και μέσο όρο ένα κατοστάρικο τη μέρα το άτομο για όλα τ' άλλα και μάλλον δεν θα πέσεις έξω. 2500 το άτομο δηλαδή - για 2 εβδομάδες (κάποιοι μπορεί να το βγάλουν και φθηνότερα - και πιθανόν να έχουν και δίκηο - αλλά το νούμερο που σου δίνω, νομίζω, είναι ρεαλιστικό για "οροφή").
 

cathy-κι

Member
Μηνύματα
156
Likes
163
Επόμενο Ταξίδι
Τανζανία
Ταξίδι-Όνειρο
Ξέμεινα από όνειρο??
Υπολόγιζε στα σίγουρα ένα χιλιάρικο το άτομο για αεροπορικό πήγαιν' έλα και μέσο όρο ένα κατοστάρικο τη μέρα το άτομο για όλα τ' άλλα και μάλλον δεν θα πέσεις έξω. 2500 το άτομο δηλαδή - για 2 εβδομάδες (κάποιοι μπορεί να το βγάλουν και φθηνότερα - και πιθανόν να έχουν και δίκηο - αλλά το νούμερο που σου δίνω, νομίζω, είναι ρεαλιστικό για "οροφή").

Εμείς γενικά μάλλον είμαστε από αυτούς που τα βγάζουν με λιγότερα και αυτό στην περίπτωση τώρα είναι πολύ κακό :rolleyes::rolleyes::rolleyes: αλλά αυτή τη φορά δεν έχουμε το χρόνο..για οργάνωση..

Το 2500/άτομο είναι και για μας ένα ταβάνι θα έλεγα..:shock::shock: γιατί όσο και γενναιόδωρα να το δούμε για το γραφείο.. δεν μπορούμε να ξεχάσουμε το 1 βδομάδα Βενεζουέλα με 1800 ευρώ και οι δυο - βέβαια 400 ευρώ/εισιτήριο- και χωρίς να μας λείψει τπτ έτσι.. ούτε ξεναγήσεις ούτε βόλτες...:clap::clap:
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.054
Likes
7.805
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
όσο και γενναιόδωρα να το δούμε για το γραφείο.. δεν μπορούμε να ξεχάσουμε το 1 βδομάδα Βενεζουέλα με 1800 ευρώ και οι δυο - βέβαια 400 ευρώ/εισιτήριο- και χωρίς να μας λείψει τπτ έτσι.. ούτε ξεναγήσεις ούτε βόλτες...:clap::clap:
Δεν κατάλαβα τι θες να πεις αλλά δε νομίζω ότι έχει και τόσο σημασία... (αν κατάλαβα ή όχι)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.214
Μηνύματα
883.826
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom