Γαμήλιο ταξίδι στην Ταϋλάνδη

gps vagelis

Member
Μηνύματα
160
Likes
12
Επόμενο Ταξίδι
ΑΓΝΩΣΤΟ-NO MONEY
Ταξίδι-Όνειρο
ΒΡΑΖΙΛΙΑ
Αν και δεν εχω παει σου προτεινω ανεπιφυλακττα να μην πας Ταυλανδη για γαμηλιο.Μαλλον θα επρεπε να πας εκει πριν παντρευτεις.Στη φαση που εισαι μαλλον θα σου πηγαινε γαντι ενα Παρισι η μια Βενετια.Ασε την Ταυλανδη για οταν θα χωρισεις.Ειναι η χωρα-αμαρτια απο ολες τις αποψεις(μην παρεξηγηθεις ,πλακα κανω)
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
πως τα λές έτσι βρέ gps ??? θα σου βάλω πιπέρι!!!!!
 

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ταξίδι-Όνειρο
Bανουατου/Tαιλανδη
Tην χωρα αμαρτια την βρισκεις σε ολες τις χωρες αρκει να το επιδιωξεις,ειμαι σιγουρος οτι υπαρχει και στο Παρισι αλλα και στην Βενετια,αλλα δεν εχω παει.
Γι`αυτο θα σου συνιστουσα ανεπιφυλακτα να πας Ταιλανδη εγω-αλλα και μερικες χιλιαδες ζευγαρια που εκαναν ταξιδι του μελιτος εκει-,αν θες να δεις κατι ξεχωριστο,ομορφο,και τροπικο.
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.384
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Με καλυψε ο xenos!
Κι εγω με τον αγαπημενο μου πηγα και ανακαλυψαμε ηρεμες καταπληκτικες γωνιες ακομα και στο τουριστικο Πουκετ.
Φυσικα υπηρχαν και τα παρελκομενα του τουρισμου και αυτα που με χιουμορ περιγραφει ο gps vagelis , αλλα οπως λεει ο xenos αν το επιδιωκεις θα το βρεις και στο Παρισι.
 

MorningStar

Member
Μηνύματα
11
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΚΡΟΥΑΖΙΕΡΑ ΔΥΤ. ΜΕΣΟΓΕΙΟ
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΕΡΟΥ
Καταρχήν με τίποτα τέλη Ιουλίου και μετά, πιάνουν μουσώνες...Κατά δεύτερον επειδή έχω πάει προσωπικά δεν αξίζει για γαμήλιο ταξίδι. Αυτό είναι καθαρά sex προορισμός για άντρες (...) και διαφωνώ ριζικά με τέτοια επιλογή. Καλύτερα άλλοι προορισμοί στυλ Μαυρίκιος, Σεϋχέλες, Αϊτή ή Δομίνικος και Μαγιόρκα ή Μάλτα σε πιο ευρωπαϊκά βατά πρότυπα. Χίλιες φορές καλύτερη μια κρουαζιέρα Αυγουστιάτικη στα φιόρδ της Σκανδιναβίας είναι απίστευτα ερωτική για νεόνυμφους.
Πήγε μάλιστα κολλητός μου στα φουλ ερωτευμένος με την κοπέλα του επίσης στα φουλ και γύρισαν σχεδόν χώρια γιατί κυρίως αυτός κάθε μέρα ψαχνόταν να "πάρει" ότι θηλυκό προσφερόταν...
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Πήγε μάλιστα κολλητός μου στα φουλ ερωτευμένος με την κοπέλα του επίσης στα φουλ και γύρισαν σχεδόν χώρια γιατί κυρίως αυτός κάθε μέρα ψαχνόταν να "πάρει" ότι θηλυκό προσφερόταν...
Τοτε πολυ καλα εκανε και πηγε το ζευγαρι στη Ταυλανδη για να δοκιμασει τη σχεση του πριν κανουν κανα δυο τρια παιδια και ψαχνονται στο κατοπιν. Αμα το "πανι" του φιλου σου ειναι τετοιο, οπως το περιγραφεις, το προβλημα στη σχεση θα ειναι υπαρκτο παντου και παντα και οχι μονο στη Ταυλανδη. ΣτηνΤαυλανδη του πριοσφερθηκε, στην ελλαδα αυριο μεθαυριο θα ψαχνει μονος του τις παρασπονδιες. Τουλαχιστον η κοπελα εμαθε με τι εχει να κανει ωστε να παρει τις αποφασεις της εγκαιρως και αμα θελει ας κανει και μια ντουζινα παιδια μαζι του, αλλα εν γνωσει της με τι εχει μπλεξει. Κυριες μου μια χαρα ειναι η Ταυλανδη για να μαθετε τι κουμασι παιρνετε!
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.504
Likes
8.028
Καταρχήν με τίποτα τέλη Ιουλίου και μετά, πιάνουν μουσώνες...Κατά δεύτερον επειδή έχω πάει προσωπικά δεν αξίζει για γαμήλιο ταξίδι. Αυτό είναι καθαρά sex προορισμός για άντρες (...) και διαφωνώ ριζικά με τέτοια επιλογή. Καλύτερα άλλοι προορισμοί στυλ Μαυρίκιος, Σεϋχέλες, Αϊτή ή Δομίνικος και Μαγιόρκα ή Μάλτα σε πιο ευρωπαϊκά βατά πρότυπα. Χίλιες φορές καλύτερη μια κρουαζιέρα Αυγουστιάτικη στα φιόρδ της Σκανδιναβίας είναι απίστευτα ερωτική για νεόνυμφους.
Πήγε μάλιστα κολλητός μου στα φουλ ερωτευμένος με την κοπέλα του επίσης στα φουλ και γύρισαν σχεδόν χώρια γιατί κυρίως αυτός κάθε μέρα ψαχνόταν να "πάρει" ότι θηλυκό προσφερόταν...
Τόσο φούλ δεν ξανάγινε...:haha::haha:
 

mariath

Member
Μηνύματα
2.222
Likes
5.759
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Νότια Αμερική
Δηλαδή του φίλου σου του έφταιγε η Ταϊλάνδη νομίζεις; Αν είχε πάει στη Σουηδία δεν θα "ψαχνότανε" με τις Σουηδέζες; Έχει απόλυτο δίκιο η Έρση που λέει οτι καλύτερα που το ανακάλυψαν νωρίς το χούι του.
Οι υπόλοιπες που πήγαμε με τα ταίρια μας και δεν χωρίσαμε, να το θεωρήσουμε καλό crash test κορίτσια; :bleh:
 

mpiftex

Member
Μηνύματα
892
Likes
265
Ταξίδι-Όνειρο
παντού για πάντα
Κατά δεύτερον επειδή έχω πάει προσωπικά δεν αξίζει για γαμήλιο ταξίδι. Αυτό είναι καθαρά sex προορισμός για άντρες (...) και διαφωνώ ριζικά με τέτοια επιλογή.
Αϊ αϊ αϊ, μην διαβάζω τέτοια γιατί θα γίνω Traveller!! :haha::haha:
Απαιτώ να ανακαλέσεις ή να ξαναπάς, να μείνεις μακριά από τα 3-4 "στέκια" για τέτοιους τουρίστες και να αναθεωρήσεις!!! :D
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Η Ταυλάνδη είναι το απόλυτο χάλι ΚΑΙ για σεξοτουρισμό... ρε παιδιά πονόματο έχετε??
Μιλάμε για τεράστιο ανέκδοτο οι γυναίκες στην "υπέροχη" Ταυλάνδη... όταν θα έχω κέφι κάποια φορά θα σας αναπτύξω την θεωρία μου περί γυναικών και γατών... οι δεύτερες κατοικοεδρεύουν στη "μαγευτική" Μπανκογκ... προσωπικά πιστεύω ότι η χώρα είναι ιδανική για να συνοδεύεσαι, γιατί πραγματικά θα πήξεις στην κακογουστιά, και την αθλιότητα... κάντε μια βόλτα στην Αν.Ευρώπη, την Βενεζουέλα και την Κούβα και μετά μιλήστε για γυναίκες... είχατε δεν είχατε με συγχίσατε πάλι...
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.370
Likes
9.295
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
, την Βενεζουέλα και μετά μιλήστε για γυναίκες... είχατε δεν είχατε με συγχίσατε πάλι...
να σε συγχυσω κι εγώ? πού τις είδες τις ωραίες γυναίκες στη Βενεζουέλα?τη χώρα του πλαστικού κιτς..μήπως στην πόρτα κλινικής που πήγες για το λίφτινκ σου? γιατι μόνο γι ' αυτό είναι..
και δες και καμμιά φωτο από κλαμπ εκεί και μετά σύγκρινε με αντίστοιχα αθηναικά-ιταλικα..
MI TERNERITA Bar & Grill
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Ρε μπαγάσα εσύ την Βεναζουέλα την ξέρεις από το κατάστρωμα του κρουαζιεροπλοίου σου... πάτησες το πόδι σου στη στεριά ρε νούμερο? άμα είχες πάρει χαμπάρι τι κυκλοφορούσε στη στεριά ακόμη εκεί θα ήσουν!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
883.981
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom