Γαμήλιο τον Αύγουστο!

maraki-25

Member
Μηνύματα
159
Likes
68
Επόμενο Ταξίδι
Road trip στην Τοσκάνη!
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
είμαστε κι εμείς εδώ..:xmas_wink: ειναι υπέροχα, εχουν γραφτει και ιστοριες..πριν ψαχνετε ετσι γενικα στο ιντερνετ, ψαξτε το φορουμ που βρισκεστε..
'Αντε βρε Samion δώσε μας τα φώτα σου...Δηλαδή ισχύει ότι το μέρος είναι καταπληκτικό? :xmas_wink:Χαίρομαι ιδιαίτερα...ελπίζω να μπορέσω και'γω να το επισκεφθώ φέτος...
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.729
Likes
14.957
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
το μέρος είναι καταπληκτικότατο και όχι μόνο καταπληκτικό.!!!
ήμουν για 5 μέρες το περασμένο Πάσχα και περάσαμε υπέροχα,μέναμε στο Ravello το μπαλκόνι του Αμάλφι που λέει και ο Traveller.:xmas_smile:
 

maraki-25

Member
Μηνύματα
159
Likes
68
Επόμενο Ταξίδι
Road trip στην Τοσκάνη!
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
το μέρος είναι καταπληκτικότατο και όχι μόνο καταπληκτικό.!!!
ήμουν για 5 μέρες το περασμένο Πάσχα και περάσαμε υπέροχα,μέναμε στο Ravello το μπαλκόνι του Αμόλφι που λέει και ο Traveller.:xmas_smile:
Μ'αυτά που ακούω, μου φαίνεται ότι αυτό θα είναι το δικό μου ταξίδι του μέλιτος το 2013. :xmas_rolleyes:Έλεγα να το κάνω Χριστούγεννα και να πάω προς Βόρεια Ευρώπη, αλλά μέχρι τότε το κόβω να αλλάζω γνώμη και να πηγαίνω πάλι προς Ιταλία μεριά.
 

Italitsa

Member
Μηνύματα
840
Likes
915
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Αυστρίας
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Μ'αυτά που ακούω, μου φαίνεται ότι αυτό θα είναι το δικό μου ταξίδι του μέλιτος το 2013. :xmas_rolleyes:Έλεγα να το κάνω Χριστούγεννα και να πάω προς Βόρεια Ευρώπη, αλλά μέχρι τότε το κόβω να αλλάζω γνώμη και να πηγαίνω πάλι προς Ιταλία μεριά.
Το δικό μου πάντως σίγουρα εκεί θα είναι...........:xmas_cool:
 

ganlayer3

Member
Μηνύματα
165
Likes
63
Επόμενο Ταξίδι
ΑΓΝΩΣΤΟ
Ταξίδι-Όνειρο
MANADO - INDONESIA
Οι Δαλματικές ακτές είναι ωραιότατες και αν υπάρχουν οι πτήσεις της Croatian τα αεροπορικά είναι σχετικά οικονομικά. Το θέμα είναι ότι η περιοχή ενδείκνυται για εκδρομές με αυτοκίνητο, δεν έχει ιδιαίτερα παραλίες και σίγουρα θα πλημμυρίζει από τουρισμό. Αν δεν έχεις καημό με το εξωτερικό ο Αύγουστος ενδείκνυται να μείνεις Ελλάδα. Επιλογές άφθονες
καλησπερα.. Το να δωσει καποιος 4000-5000 χιλιαδες ευρω και να μεινει Ελλαδα, το βλεπω σαν κατασπαταλησει οικονομοκων πορων..ενα ταξιδι στο εξωτερικο δεν σε κανει αυτοματως κοσμοπολιτη. Εαν εχεις το μυαλο σου ανοιχτο, ισως διευρυνεις τους πνευματικους σου οριζοντες, κατι που σιγουρα χρειαζομαστε στην Ελλαδα..Δεν εχω τιποτα προς τους ημεδαπους προορισμους αλλα σε αυτα τα λεφτα δεν βλεπω το value for money...sorry...
 

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.039
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Αν το ζητούμενο είναι να εντυπωσιαστεί το σόι και οι γειτόνισες απ' το γαμήλιο τότε αυτό πρέπει να είναι μακρινό και εξωτικό.
 

maraki-25

Member
Μηνύματα
159
Likes
68
Επόμενο Ταξίδι
Road trip στην Τοσκάνη!
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Αν το ζητούμενο είναι να εντυπωσιαστεί το σόι και οι γειτόνισες απ' το γαμήλιο τότε αυτό πρέπει να είναι μακρινό και εξωτικό.
Γιατί, υπάρχει άνθρωπος που διαλέγει γαμήλιο προορισμό σύμφωνα με το τί θεωρούν οι γείτονες πιο εντυπωσιακό...?:roll:
 

FRIDA08

Member
Μηνύματα
445
Likes
1.298
Επόμενο Ταξίδι
???Covid Era
Ταξίδι-Όνειρο
Διάστημα
Γιατί, υπάρχει άνθρωπος που διαλέγει γαμήλιο προορισμό σύμφωνα με το τί θεωρούν οι γείτονες πιο εντυπωσιακό...?:roll:
Πίστεψέ με υπάρχει. Και όχι μόνο για το ταξίδι του μέλιτος αλλά και γενικά υπάρχει κόσμος που επιλέγει προορισμό με βάση το πόσο "εντυπωσακός" είναι για τον περίγυρό του.
 

maraki-25

Member
Μηνύματα
159
Likes
68
Επόμενο Ταξίδι
Road trip στην Τοσκάνη!
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Πίστεψέ με υπάρχει. Και όχι μόνο για το ταξίδι του μέλιτος αλλά και γενικά υπάρχει κόσμος που επιλέγει προορισμό με βάση το πόσο "εντυπωσακός" είναι για τον περίγυρό του.
:shock:Τελικά είμαι πολύ αφελής μάλλον....για να μην με χαρακτηρίσω αλλιώς...πάντως είναι λίγο κουλό να διαλέγεις γαμήλιους προορισμούς σύμφωνα με αυτά τα κριτήρια...
 

ganlayer3

Member
Μηνύματα
165
Likes
63
Επόμενο Ταξίδι
ΑΓΝΩΣΤΟ
Ταξίδι-Όνειρο
MANADO - INDONESIA
Το θεαθήναι και το δηθεν μεσουρανούσαν την χρυσή δεκαετία του "μαζί τα φάγαμε". Επλίζω κάμποσοι να έχουν βάλλει μυαλό. Τώρα που δεν υπάρχουν χρήματα ίσως είναι ευκαιρία να ασχοληθεί ο καθένας με τα κομπλεξικά του σύνδρομα και γιατί οχι να τα δει κατάματα..
 

alma

Member
Μηνύματα
3.729
Likes
15.112
Πίστεψέ με υπάρχει. Και όχι μόνο για το ταξίδι του μέλιτος αλλά και γενικά υπάρχει κόσμος που επιλέγει προορισμό με βάση το πόσο "εντυπωσακός" είναι για τον περίγυρό του.
Όντως υπάρχει.Και σε αυτές τις περιπτώσεις η μεγαλύτερη ευχαρίστηση που αντλεί από το ταξίδι,είναι να πουλάει μούρη σε όλους τους γνωστούς του μόλις γυρίσει.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.022
Μέλη
38.909
Νεότερο μέλος
LEANDROS GOUMENOS

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom