Γαμηλιο ταξιδι στην Ελλάδα..Βοηθεια...

dreamangel25

Member
Μηνύματα
53
Likes
12
Αρχικα γειά σας...:haha:Λοιπον παντρευομαι 25 Σεπτεμβριου και θελουμε να φυγουμε 26 για ταξιδι του μελλιτος!Προορισμος :Ελλαδα, Μερος :αγνωστο!:roll:
Οι προορισμοι που εχουμε σκεφτει και μας αρεσουν ειναι :
1.Κύθηρα
2.Λιμνη κερκινη
3. χωριο Νυμφαιο
4.Ζαγοροχωρια κ
5. λιμνη πλαστηρα
Σε κανενα απο αυτα δεν εχουμε παει κ εκει θελω την βοηθεια σας!ολα μου φαινονται τελεια κ το μπερδεμα ειναι μεγαλο!ευχαριστω
 

Padme

Member
Μηνύματα
91
Likes
20
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι!!!!
Ταξίδι-Όνειρο
Λιμνούπολη
Απ ότι κατάλαβα δεν είστε και τόσο των νησιών...

Αλλιώς Κρήτη θα ήταν μια ωραία επιλογή...
 

villi

Member
Μηνύματα
1.088
Likes
2.789
Λίμνη Κερκίνη για γαμήλιο?Δεν νομίζω!Ψηφίζω Ζαγοροχώρια η λίμνη Πλαστήρα αφού μιλάμε για τελη Σεπτέμβρη.Δροσούλα,φύση,ωραία τοπία και να βρέξει δε σε χαλάει ίσα ίσα.Στα Κύθηρα δεν έχω πάει αλλά νησί μετά το τέλος καλοκαιριού που ξεκινούν οι βροχούλες λίγο κατάθλιψη δεν θα'ναι?
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Στα συν και από μένα στα Ζαγοροχώρια. Υπάρχουν και πολύ πανέμορφοι ξενώνες για γαμήλια ταξίδια. Η Κερκίνη εξαντλείται σε ένα Σαββατοκύριακο. Το ίδιο και το Νυμφαίο.
Τα Κήθυρα είναι πανέμρφα, η ένστασή μου είναι για το τέλος Σεπτεμβρίου: μήπως είναι λίγα καταθλιπτικά γιατί θα είναι τέλος εποχής.
Καλή είναι η λίμνη Πλαστήρα, αλλά σαν τα Ζαγοροχώρια δεν είναι!
 

manelaki

Member
Μηνύματα
1.282
Likes
392
Και γιατι δε πηγαινετε Σαντορινη; Ουτε ο κακος χαμος θα γινεται και θα'χει και δροσια να κανετε ατελειωτες ρομαντικες βολτες! Αμα βρειτε κι ενα ωραιο ξενοδοχειο με θεα το απεραντο γαλαζιο νομιζω θα'στε μεσα στο ρομαντισμο! Ζαγοροχωρια και Γιαννενα ευελπιστω να παω το φθινοπωρο οποτε δε ξερω. Η λιμνη Πλαστηρα ωραια δε λεω αλλα εμενα δε με συγκλονισε.
Η Μονεμβασια ειναι επισης πολυ ρομαντικη και μου κανει και λιγο φθινοπωρινη.
 

dreamangel25

Member
Μηνύματα
53
Likes
12
Απο την Σαντορινη ειναι η μητερα μου οποτε εχω παει αρκετες φορες κ δεν τρελαινομαι κ για ταξιδι του μελιτος.Στα κυθηρα εχω ακουσει καλα λογια κ για τελος σεπτεμβριου!Τωρα ζαγορωχωρια εχω βρει αρκετα ωραια καταλυμματα,αλλα ολοι μου λενε πως ειναι ποιο ωραια τον χειμωνα!εγω θελω να παω σε ενα ρομαντικο ,ησυχο μερος να αραξουμε κ να ειναι γραφικο γιαυτο ειχα βαλει και στις επιλογες μου το νυμφαιο!ειλικρινα πολυ μπερδεμενη!!
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Οτι μπορείς να κάνεις στο Νυμφαίο, μπορείς να το κάνεις και στα Ζαγοροχώρια. Αν όμως βαρεθείς και θέλεις να κάνεις και καμία βόλτα τα Ζαγόροχώρια σου δίνουν περισσότερες εναλλακτικές.
Πόσες ημέρες θα κρατήσει το γαμήλιο ταξίδι;
 

manelaki

Member
Μηνύματα
1.282
Likes
392
Ε τοτε μπορεις να συνδυασεις Καστορια με Νυμφαιο... Να τωτησω γιατι θελετε οπωσδηποτε Ελλαδα;
 

dreamangel25

Member
Μηνύματα
53
Likes
12
Οτι μπορείς να κάνεις στο Νυμφαίο, μπορείς να το κάνεις και στα Ζαγοροχώρια. Αν όμως βαρεθείς και θέλεις να κάνεις και καμία βόλτα τα Ζαγόροχώρια σου δίνουν περισσότερες εναλλακτικές.
Πόσες ημέρες θα κρατήσει το γαμήλιο ταξίδι;
υπολογιζουμαι 7 με 8 μερες!
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.188
Μηνύματα
883.371
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom