Για να μην ξεχνάμε τίποτα πριν το ταξίδι..!!

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ταξίδι-Όνειρο
Bανουατου/Tαιλανδη
Ωραιος ο καταλογος!!!
Απορω ομως αν καποιος τα κουβαλαει ολα αυτα μαζι του τι μεγεθος βαλιτσα να εχει?
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Μπα ..δεν ειναι για μένα αυτά...
συνήθως ολα τα ξεχνάω..το μονο που παίρνω ειναι το εισιτήριο,χρήματα και ωτοασπίδες...!

Και τη μάσκα ύπνου. :D
 

malysa

Member
Μηνύματα
1.047
Likes
1.827
Επόμενο Ταξίδι
έλα μου ντε...
Ταξίδι-Όνειρο
3η βραχονησίδα αριστερά
Μιλάμε για οργάνωση.... όχι αστεία :shock:

Αυτό το "Universal sink stopper" με κούφανε ... μπράβο...:haha:

Φχαριστούμε amsterdam :clap:
 

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
Εγώ πάντως, εδώ και χρόνια, έχω φτιάξει και ακολουθώ μια δική μου λίστα με πράγματα που χρειάζομαι για το ταξίδι κι έτσι ποτέ δεν ξεχνάω τίποτα :lol:

Λέω όμως να ρίξω μια ματιά και στη συγκεκριμένη λίστα, μπας και μου έχει ξεφύγει κάτι :roll:

Το πρόβλημα βέβαια είναι ότι ήδη με τη δική μου λίστα γεμίζω άνετα μια βαλίτσα... αν προσθέσω και άλλα θα πρέπει να πάρω μαζί μου κανένα μπαούλο :haha:
 

malysa

Member
Μηνύματα
1.047
Likes
1.827
Επόμενο Ταξίδι
έλα μου ντε...
Ταξίδι-Όνειρο
3η βραχονησίδα αριστερά
Εγώ πάντως, εδώ και χρόνια, έχω φτιάξει και ακολουθώ μια δική μου λίστα με πράγματα που χρειάζομαι για το ταξίδι κι έτσι ποτέ δεν ξεχνάω τίποτα :lol:

Λέω όμως να ρίξω μια ματιά και στη συγκεκριμένη λίστα, μπας και μου έχει ξεφύγει κάτι :roll:
....
Το ίδιο έχω κάνει και γω Bahari μου και μάλιστα οι λίστες είναι δύο (καλοκαιρινός /χειμωνιάτικος καιρός).

Τώρα φυσικά όταν το ταξίδι είναι αεροπλανικό, περιορίζονται πολύ αυτά που κουβαλώ......ή τουλάχιστον προσπαθώ να περιορίσω.....:haha:
 

Evmenis

Member
Μηνύματα
162
Likes
33
Επόμενο Ταξίδι
london baby
πφ μια γυναικα που σεβεται τον εαυτο της δεν χρειαζεται τετοιες λιστες.εχει φτιαξει μια βαλιτσα 30 kg χωρις καμια βοηθεια.δεν ειναι τυχαιο οτι ολοι αυτοι που τα γραφουν ειναι αντρες και δεν ξερουν το "αθλημα"
:p
 

malysa

Member
Μηνύματα
1.047
Likes
1.827
Επόμενο Ταξίδι
έλα μου ντε...
Ταξίδι-Όνειρο
3η βραχονησίδα αριστερά
πφ μια γυναικα που σεβεται τον εαυτο της δεν χρειαζεται τετοιες λιστες.εχει φτιαξει μια βαλιτσα 30 kg χωρις καμια βοηθεια.δεν ειναι τυχαιο οτι ολοι αυτοι που τα γραφουν ειναι αντρες και δεν ξερουν το "αθλημα"
:p

:clap::clap::clap: :haha::haha::haha::haha:
 

amsterdam

Member
Μηνύματα
814
Likes
280
Ωραιος ο καταλογος!!!
Απορω ομως αν καποιος τα κουβαλαει ολα αυτα μαζι του τι μεγεθος βαλιτσα να εχει?
Εννοείται ότι δεν είναι υποχρεωτικό να πάρεις όσα γράφει η λίστα,εγώ ξεχνάω πολύ και κάθε φορά πριν φύγω ρίχνω μια τελική ματιά μήπως και μου έχει διαφύγει κάτι.
Εννοείται ότι δεν κουβαλάω όλα αυτά,με χειραποσκευή ταξιδεύω πλέον το οποίο δεν περίμενα ποτέ ότι θα πράξω.Και για Ινδία που σκέφτομαι με χειραποσκευή θα πάω.:)


Μπα ..δεν ειναι για μένα αυτά...
συνήθως ολα τα ξεχνάω..το μονο που παίρνω ειναι το εισιτήριο,χρήματα και ωτοασπίδες...
amsterdam εισαι πολύ οργανωμένος τύπος ομως :cool:σε συγχαίρω!
Πράγματι είμαι πολύ οργανωτικός σε σημείο που να εκνευρίζω και τον εαυτό μου καμιά φορά.:haha:


Και τη μάσκα ύπνου. :D
Και το μαξιλαράκι..:clap:
 

buddy

Member
Μηνύματα
58
Likes
19
Επόμενο Ταξίδι
ειμαι σε διαπραγματευσεις
Ταξίδι-Όνειρο
ισλανδια
:shock: ωραιος !!! μπορει να ειναι λιγο μεγαλη η λιστα ...ομως δεν προκειται να ξεχασεις τιποτα...:haha::haha::haha:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.902
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom