Για τη βαρεμάρα τις μέρες της καραντίνας

duty_free

Member
Μηνύματα
903
Likes
3.223
βὰζω εντελὼς τὼρα στο μπλὰουπουνκτ βὶντεο, να δω ενα vhs...

... το World War Z

imdb λέει:

Former United Nations employee Gerry Lane traverses the world in a race against time to stop a zombie pandemic that is toppling armies and governments and threatens to destroy humanity itself.


Κέρδισε στο νήμα το contagion· το οποίον θα δω αύριον - ΠοΘ.
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.878
Likes
26.706
βὰζω εντελὼς τὼρα στο μπλὰουπουνκτ βὶντεο, να δω ενα vhs...

... το World War Z

imdb λέει:

Former United Nations employee Gerry Lane traverses the world in a race against time to stop a zombie pandemic that is toppling armies and governments and threatens to destroy humanity itself.

Κέρδισε στο νήμα το contagion· το οποίον θα δω αύριον - ΠοΘ.
Μόλις το είδα.Αρκετά επίκαιρο.
 

coco

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
2.283
Επόμενο Ταξίδι
ιταλια παλι
Ταξίδι-Όνειρο
ρωσια
Ειμαι μεσα κοντα 12 μερες,πηγα για καρδιολογικο τσεκ απ και με μαντρωσε ο καρδιολογος δεκα μερες πριν τον Κουλη.Επιπλεον δεν παταει κανεις εδω.Κατι ψιλοβολτες στο Φιλοπαππο κανω και οταν βλεπω ανθρωπο απο μακρια αλλαζω μονοπατι...Ομως,ξαναρχισα γιογκα.Γεμιζω σακουλες με οτι δεν θα φορεσω πια,πεταω οτι δεν χρειαζομαι,τακτοποιω ρουχα,βαφω διαφορα με μπογια κιμωλιας,βγαζω φρυδια και παρακολουθω τη ριζα στο μαλλι να μεγαλωνει.Δεν βλεπω τηλεοραση αλλα διαβαζω.Βλεπω εγγονια στο Βαιμπερ,μιλαω με συγγενεις και φιλους,μαγειρευω τιποτα δυσκολο...ΟΜΩΣ..σφιγγουνε τα γαλατα..το ταξιδι το ξεχασα ηδη αλλα θελω τη ζωη μου πισω...
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.023
Likes
12.112
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Ειμαι μεσα κοντα 12 μερες,πηγα για καρδιολογικο τσεκ απ και με μαντρωσε ο καρδιολογος δεκα μερες πριν τον Κουλη.Επιπλεον δεν παταει κανεις εδω.Κατι ψιλοβολτες στο Φιλοπαππο κανω και οταν βλεπω ανθρωπο απο μακρια αλλαζω μονοπατι...Ομως,ξαναρχισα γιογκα.Γεμιζω σακουλες με οτι δεν θα φορεσω πια,πεταω οτι δεν χρειαζομαι,τακτοποιω ρουχα,βαφω διαφορα με μπογια κιμωλιας,βγαζω φρυδια και παρακολουθω τη ριζα στο μαλλι να μεγαλωνει.Δεν βλεπω τηλεοραση αλλα διαβαζω.Βλεπω εγγονια στο Βαιμπερ,μιλαω με συγγενεις και φιλους,μαγειρευω τιποτα δυσκολο...ΟΜΩΣ..σφιγγουνε τα γαλατα..το ταξιδι το ξεχασα ηδη αλλα θελω τη ζωη μου πισω...
Μονη ζεις στο σπιτι; Υπομονη.
 

coco

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
2.283
Επόμενο Ταξίδι
ιταλια παλι
Ταξίδι-Όνειρο
ρωσια
Tripakias,ναι,μονη ζω αλλα εχω μαθει να περναω καλα ετσι..τωρα ειναι αλλιως..οι μεγαλοι ανθρωποι νοιωθουν πιο ευαλωτοι και ανασφαλεις,επειτα η καθε μερα που χανεται μετραει αλλιως.Αλλα,οτι καλυτερο μπορουμε κανουμε..
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.151
Likes
14.441
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Tripakias,ναι,μονη ζω αλλα εχω μαθει να περναω καλα ετσι..τωρα ειναι αλλιως..οι μεγαλοι ανθρωποι νοιωθουν πιο ευαλωτοι και ανασφαλεις,επειτα η καθε μερα που χανεται μετραει αλλιως.Αλλα,οτι καλυτερο μπορουμε κανουμε..
Καλή μου @coco να ξέρεις δεν είσαι η μόνη. Δεν είναι μόνο ο εγκλεισμός, είναι η ανασφάλεια για ό,τι ελλοχεύει κι είναι δυνητικά απειλητικό για την εύθραυστη (πλέον) υγεία μας.
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.674
Likes
16.384
βὰζω εντελὼς τὼρα στο μπλὰουπουνκτ βὶντεο, να δω ενα vhs...
Είπαμε να αυτοπεριοριστούμε όχι να αυτομαστιγωθούμε... VHS;;
Πες μια διεύθυνση να σου στείλω σε DVD..εννοείται ότι μου το έστειλε ο θείος μου απο Αμερική ..
 

mikrh tsopana

Member
Μηνύματα
1.715
Likes
7.789
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα-Παλέρμο-Μπιλμπάο
Ταξίδι-Όνειρο
θα το αποφασίσω αύριο
Σε λίγο έρχεται και η συνταγή της ημέρας, υπομονή. Προς το παρόν, το Λόνλυ Πλάνετ λέει ότι η Κίνα έχει διαθέσει άπειρες ονλάην εκθέσεις των μουσείων της, για μας, του κόσμου τους αποκλεισμένους.

http://www.ncha.gov.cn/art/2020/2/1/art_722_158567.html
ενεργοποιήσετε το τρανσλέητ
 

cacao

Member
Μηνύματα
64
Likes
82
Σε λίγο έρχεται και η συνταγή της ημέρας, υπομονή. Προς το παρόν, το Λόνλυ Πλάνετ λέει ότι η Κίνα έχει διαθέσει άπειρες ονλάην εκθέσεις των μουσείων της, για μας, του κόσμου τους αποκλεισμένους.

http://www.ncha.gov.cn/art/2020/2/1/art_722_158567.html
ενεργοποιήσετε το τρανσλέητ
Ένα συγνώμη δεν είπαν που μας χαντακωσαν
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.181
Μηνύματα
883.118
Μέλη
38.891
Νεότερο μέλος
CrisPan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom