Για τη βαρεμάρα τις μέρες της καραντίνας

Pierre_1976

Member
Μηνύματα
506
Likes
837
Επόμενο Ταξίδι
Barcelona
Ονειρεμένο Ταξίδι
Σεληνη
Να ρωτήσω κάτι; Όσοι δλδη δεν ξέρετε τι να κάνετε το έχετε ρίξει στη μασα εδώ πέρα; Μου κάνει εντύπωση ούτε σελίδα μαγειρικης να ήταν. Με το συμπαθειο κ όλας, και εγώ λιγούρης είμαι και καλοφαγάς αλλά θα γίνουμε 800 κιλά και βλέπω οι personal trainer και πάσης φύσης γυμναστές και διατριφολογοι να ακολουθήσουν ......μετά από τα μάρκετ..σε χρυσές δουλειές....
..
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Να ρωτήσω κάτι; Όσοι δλδη δεν ξέρετε τι να κάνετε το έχετε ρίξει στη μασα εδώ πέρα; Μου κάνει εντύπωση ούτε σελίδα μαγειρικης να ήταν. Με το συμπαθειο κ όλας, και εγώ λιγούρης είμαι και καλοφαγάς αλλά θα γίνουμε 800 κιλά και βλέπω οι personal trainer και πάσης φύσης γυμναστές και διατριφολογοι να ακολουθήσουν ......μετά από τα μάρκετ..σε χρυσές δουλειές....
..
Εγώ τρώω είτε ξέρω τι να κάνω είτε δεν ξέρω. Ανέκαθεν.
 

Kandy

Member
Μηνύματα
56
Likes
500
Επόμενο Ταξίδι
Ρωσία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού
Για τους θεατρόφιλους σήμερα έχει το "Συρανό ντε Μπερζεράκ" στο Εθνικό, σε σκηνοθεσία. Νίκου Καραθάνου.
Στο ΚΘΒΕ έχει το "ποιος ανακάλυψε την Αμερική" σε σκηνοθεσία Σοφίας Πάσχου.
Το ιδρυμα Ωνάση έχει τα "αίματα" σε σκηνοθεσία Αργυρώς Χιώτη.

Για θέατρα από το εξωτερικό:
Η comedie-francaise έχει στις 21:30 την Βερενίκη του Ρακίνα (σκην. Μίχαελ Γκρούμπερ)
Το Schaubuhne του Βερολίνου έχει την "Bella figura" της Γιασμίνα Ρεζά και σκηνοθεσία του απίθανου Thomas Ostermeier (από 19:00-1:00 σήμερα )
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.780
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom