Λευκάδα ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΣΤΗ ΛΕΥΚΑΔΑ

voulageorge

Member
Μηνύματα
16
Likes
0
Καλησπέρα σας! Είμαι νέο μέλος. Πρόκειται να ταξιδέψω φέτος στη Λευκάδα. Όσο διάβαζα το θέμα, τόσο πιο πολύ ανυπομονώ να πάω. Πραγματικά οι περιγραφές σας μου δίνουν να καταλάβω ότι το μέρος είναι ξεχωριστό. Κ επί του θέματος τώρα...θα ήθελα να ρωτήσω αυτούς που έχουν πάει ήδη στο νησί αν γνωρίζουν κάποια προσιτά ενοικιαζόμενα δωμάτια, ψάχνω για δίκλινο. Ευχαριστω εκ των προτέρων!
εμεις μειναμε μεσα στην λευκαδα στον πεζοδρομο...λεγεται πυροφανι και μειναμε πολυ ευχαριστημενοι...πεντακαθαρο δωματιο ανακαινισμενο...ανετο ..τα εχεις ολα μεσα στα ποδια σου και ολα αυτα με 60 ευρω την βραδια! οταν ξαναπαω λευκαδα εκει θα μεινω!
 

miranta

Member
Μηνύματα
319
Likes
58
Επόμενο Ταξίδι
ΣΑΜΟΣ
Ταξίδι-Όνειρο
ΡΩΣΙΑ
εμεις μειναμε μεσα στην λευκαδα στον πεζοδρομο...λεγεται πυροφανι και μειναμε πολυ ευχαριστημενοι...πεντακαθαρο δωματιο ανακαινισμενο...ανετο ..τα εχεις ολα μεσα στα ποδια σου και ολα αυτα με 60 ευρω την βραδια! οταν ξαναπαω λευκαδα εκει θα μεινω!
Πράγματι το Πιροφάνι είναι καλό Εχω περάσει 3 χρονιές Πάσχα σε αυτό και η τοποθεσία του είναι τρομερά βολική Είναι καθαρό με πολύ ευγενική ιδιοκτήτρια Εγώ όμως πλήρωνα 85 το τρίκλινο !!Δεν έχει πρωινό ...σε αυτή την τιμή θα έπρεπε και έχεις και ένα πρόβλημα με το αυτοκίνητο ...Πάντως ναι το συστήνω και γω κυρίως για την τοποθεσία και την καθαριότητα ...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.725
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom