Ιαπωνία Δεν είναι το Big Brother - Είναι το... Onii Chan!

nenena

Member
Μηνύματα
979
Likes
154
Επόμενο Ταξίδι
αναζητείται
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Όοοοοοοχι.. Το παγωτό μηχανής με γεύση πράσινο τσάι. Μιλάμε για το απόλυτο χάλι.... (αν και κατάφερα και το έφαγα!)


Παγωτό πράσινο τσάι:shock::shock::shock: Εμένα καλά καλά, δεν μου αρέσει το πράσινο τσάι σαν ρόφημα, όχι να φάω και παγωτό! Χάθηκαν οι άλλες γεύσεις?
 

mariath

Member
Μηνύματα
2.223
Likes
5.764
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Νότια Αμερική
Το παγωτό πράσινο τσάι δεν το δοκίμασα αλλά αν είναι σαν το κρύο πράσινο τσάι, σας καταλαβαίνω απόλυτα! Μιλάμε για το πιο αηδιαστικό ρόφημα που έχω πιει. Η γεύση του ήταν σαν φρεσκοκομμένο γρασίδι που μόλις έχει περάσει από εκεί ένα κοπάδι αγελάδες και το έχουν κατουρήσει :shock::shock:
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Πολυ παραστατικη στην περιγραφη σου Μαρια μου! Κατοπιν της περιγραφης σου ουτε που θα το γλωσσισω αν βρεθω σε εκεινα τα μερη...
 

Dva Srca

Member
Μηνύματα
558
Likes
1.053
Επόμενο Ταξίδι
ΗΠΑ
Ταξίδι-Όνειρο
Οπουδήποτε Πολυνησία
Αγαπητοί φίλοι λόγω φόρτου εργασίας δε θα καταφέρω να γράψω το επόμενο κομμάτι άμεσα και επειδή η Οκινάουα ήταν από τα πιο καλτ και αξιομνημόνευτα (για διάφορους λόγους) μέρη που επισκεφθήκαμε στην Ιαπωνία, της αξίζει απόλυτη συγκέντρωση και έμπνευση. Γι' αυτό ζητώ την υπομονή σας μέχρι να ξελασπώσω λίγο και να καταφέρω να δώσω ένα κεφάλαιο αντάξιο του Onii-Chan!!!
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Θα περιμενουμε υπομονετικα μασουλωντας γλυκα απο φασολια. Παγωτο απο πρασινο τσαι εγω προσωπικα δε θα παρω, ακομη και αν ειναι σε μορφη γρανιτας.
 

Aria_C

Member
Μηνύματα
318
Likes
112
Επόμενο Ταξίδι
Στ' αυγά μου :(
Ταξίδι-Όνειρο
Υποσαχάρια Αφρική
Εδώ είμαστε. Καθηλωμένοι θα περιμένουμε με τα σκαμνάκια μας, τις μασαζοπολυθρόνες μας ή ό,τι βολεύεται ο καθένας, μέχρι να αποδεσμευτείς και να μας δώσεις το επόμενο επεισόδιο της υπερπαραγωγής, η οποία αφήνει μακράν πίσω της αυτήν του νησιού (του Mega, όχι των Ηydronetta-Babaduma, να εξηγιόμαστε :bleh:)
 

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Αγαπητοί φίλοι λόγω φόρτου εργασίας δε θα καταφέρω να γράψω το επόμενο κομμάτι άμεσα και επειδή η Οκινάουα ήταν από τα πιο καλτ και αξιομνημόνευτα (για διάφορους λόγους) μέρη που επισκεφθήκαμε στην Ιαπωνία, της αξίζει απόλυτη συγκέντρωση και έμπνευση. Γι' αυτό ζητώ την υπομονή σας μέχρι να ξελασπώσω λίγο και να καταφέρω να δώσω ένα κεφάλαιο αντάξιο του Onii-Chan!!!
Όσο χρόνο θες για το επόμενο εμπνευσμένο κεφάλαιο ;) Θα αντέξω, στο υπόσχομαι :D
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Το καλο πραμα αργει να γινει..και μεις το περιμενουμε.
 

travelina

Member
Μηνύματα
425
Likes
818
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία [√]
Όσο χρόνο θες για το επόμενο εμπνευσμένο κεφάλαιο ;) Θα αντέξω, στο υπόσχομαι :D
Μην ανησυχείς Dva, την έχουμε με τα χάπια όλο αυτό τον καιρό...:cool:
Πως αλλιώς θα ήταν τόσο cool με όλα όσα διαβάζει για Ιαπωνία; :D
 

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Μην ανησυχείς Dva, την έχουμε με τα χάπια όλο αυτό τον καιρό...:cool:
Πως αλλιώς θα ήταν τόσο cool με όλα όσα διαβάζει για Ιαπωνία; :D
:haha::haha::haha: μαρτυριάρα :bleh:
Και χθες μου έσπασε ο Πανδώρος κατά λάθος τη βαλεριάνα :D Θα υποτροπιάσω...:LOL:

@ Dva, χαλαρά την Ιαπωνία...μην ακούς :p
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.240
Μηνύματα
884.599
Μέλη
38.930
Νεότερο μέλος
thanasisgr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom