Δηλώσεις συμμετοχής για τη συνάντηση στη Θεσσαλονίκη

Δηλώσεις συμμετοχής


  • Total voters
    12
  • Poll closed .

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.529
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ονειρεμένο Ταξίδι
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Μάλλον θα σας στείλω αντιπροσωπεία τον Αφέντη. Εγώ δε θα παρεβρεθώ, καθότι είμαι 500 χλμ νοτιώτερα...
Καλά να περάσετε και Babaduma θέλω να δω φωτογραφίες και να ακούσω περιγραφές... ξέρεις εσύ...
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.800
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ονειρεμένο Ταξίδι
α του Κενταύρου
Babaduma θέλω να δω φωτογραφίες και να ακούσω περιγραφές... ξέρεις εσύ...
εεεε...κάτι πρέπει να κάνεις για να μειώσεις την απόσταση... ξέρεις εσύ... ;)
 

thanaret

Member
Μηνύματα
13
Likes
5
Αναρωτιέμαι, τώρα που πλησιάζει η αυριανή ώρα της συνάντησης, μήπως θα έπρεπε να πείτε και στους καινούριους (π.χ. εμένα!) πώς θα μπορέσουμε να αναγνωρίσουμε την παρέα των travelstories;
Δηλαδή, θα πρέπει να.... κάνουμε κάτι; Να... φωνάξουμε κάτι; Να.... κρατάμε κάτι; Ή μήπως να....φοράμε κάτι; :haha:
 

rena1988

Member
Μηνύματα
294
Likes
139
Επόμενο Ταξίδι
Ζανζιβάρη (11/2021)
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περου
Και τελικα η ωρα συνάντησης ειναι 7 στο Βασιλικό;
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ειρηνικος ..παντου
Αναρωτιέμαι, τώρα που πλησιάζει η αυριανή ώρα της συνάντησης, μήπως θα έπρεπε να πείτε και στους καινούριους (π.χ. εμένα!) πώς θα μπορέσουμε να αναγνωρίσουμε την παρέα των travelstories;
Δηλαδή, θα πρέπει να.... κάνουμε κάτι; Να... φωνάξουμε κάτι; Να.... κρατάμε κάτι; Ή μήπως να....φοράμε κάτι; :haha:
μην αγχωνεσαι ..οπου δεις τους πολλους πηγαινε ....:)

( Η αληθεια ειναι οτι πρεπει να κανονισουμε και μεις κατι ...γιατι πλησιαζουν τα γενεθλια του φορουμ)
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.865
Likes
26.631
Αναρωτιέμαι, τώρα που πλησιάζει η αυριανή ώρα της συνάντησης, μήπως θα έπρεπε να πείτε και στους καινούριους (π.χ. εμένα!) πώς θα μπορέσουμε να αναγνωρίσουμε την παρέα των travelstories;
Δηλαδή, θα πρέπει να.... κάνουμε κάτι; Να... φωνάξουμε κάτι; Να.... κρατάμε κάτι; Ή μήπως να....φοράμε κάτι; :haha:
Νομιζεις οτι εμεις γνωριζομαστε;Θα δεις έναν ομορφο με μουστάκι και θα με γνωρισεις.:)
 

vagantos

Member
Μηνύματα
2.030
Likes
1.610
Επόμενο Ταξίδι
Θιβέτ, K.Aμερική ή Αφρική
Ονειρεμένο Ταξίδι
στου Ν.Καββαδία τα μέρη
Μάλλον δεν θα σας δω δυστυχώς. Βρέθηκα ήδη δυο φορες στη Θεσσαλονίκη αυτή τη βδομάδα και οι αντοχές δεν επαρκούν για τρίτο ταξιδάκι, έστω κι αν αυτό ειναι ευχάριστο.
Τον ΠανΠαν όμως θα τον δω ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ !!!
Είναι αποδεδειγμένα πολύ καλό παιδί και φίλος. Να σας θυμίσω κι ένα σκίτσάκι που του αφιέρωσα στο καβουροζούμι
http://kavouras12.blogspot.gr/
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.800
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ονειρεμένο Ταξίδι
α του Κενταύρου
Νομιζεις οτι εμεις γνωριζομαστε;Θα δεις έναν ομορφο με μουστάκι και θα με γνωρισεις.:)
... κι αν δεις κι έναν άσχημο με λευκό ριγέ μπλουζάκι στο ίδιο τραπέζι, ε, τότε θα είσαι 100% σίγουρος! :haha:
 
Μηνύματα
2.487
Likes
3.191
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΙΑΠΩΝΙΑ
Μάλλον δεν θα σας δω δυστυχώς. Βρέθηκα ήδη δυο φορες στη Θεσσαλονίκη αυτή τη βδομάδα και οι αντοχές δεν επαρκούν για τρίτο ταξιδάκι, έστω κι αν αυτό ειναι ευχάριστο.
Τον ΠανΠαν όμως θα τον δω ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ !!!
Είναι αποδεδειγμένα πολύ καλό παιδί και φίλος.
Παρομοίως!!
ούτε εγώ θα μπορέσω να παρευρεθώ στις συναντήσεις αλλά τον Παν Παν θα τον δώ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ χιχι!
Α ρε Παν παν πόση ρέντα έχεις και δημοσίως και ιδιωτικώς!με λίστα αναμονής μου φαίνεται θα μας έχεις αυτή τη βδομάδα...
 

giannoula

Member
Μηνύματα
1.299
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
who knows???
... κι αν δεις κι έναν άσχημο με λευκό ριγέ μπλουζάκι στο ίδιο τραπέζι, ε, τότε θα είσαι 100% σίγουρος! :haha:
Μου φαίνεται και συ κάνεις λίστα με τα ρούχα που θα φορέσεις από πριν!!!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.644
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom