Δημοσκόπηση "Κοπή πίτας για βόρειους και όχι μόνο - 9/2/2014

Δηλώστε την προτίμησή σας για την κοπή πίτας βορείων και όχι μόνο - Κυριακή 9/2/2014


  • Total voters
    23
  • Poll closed .

Kanel28

Moderator
Μηνύματα
1.431
Likes
2.428
Επόμενο Ταξίδι
Εδιμβούργο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
Για πείτε μας βρε παιδιά πως περάσατε, να ζηλέψουμε λιγάκι. Ή μήπως είστε ακόμη εκεί και τα πίνετε; :p
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.713
Likes
14.779
Επόμενο Ταξίδι
Βενετία,Λουμπλιάνα,Μπλέντ
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησιά Φίτζι
μόλις επέστρεψα και εγώ στο σπίτι από τη κοπή τη πίτα.
μη φανταστείτε ότι την κόβαμε μέχρι τώρα (έδωσε αναφορά πιο πάνω ο thanosth), απλώς μετά μας έπιασε μια λιγούρα και οι εναπομείναντες πήγαμε για μερικές καράφες κρασί τρώγοντας ελαφριά.
ήταν μια πάρα πολύ ωραία συνάντηση. γνώρισα πολύ αξιόλογους ανθρώπους και ξαναείδα παλιούς γνώριμους.
ένα μεγάλο ευχαριστώ από καρδιάς στους διοργανωτές babaduma και bahari.
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.529
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ονειρεμένο Ταξίδι
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Τι να πω; Ήταν μια από τις κλασικά φινετσάτες, επιπέδου εκπληκτικές συναντήσεις των τραβελστοριτών!
Περιττό να πω οτι περάσαμε υπέροχα! Και χάρηκα που τα ξαναείπα με παλιούς φίλους και γνώρισα ενδιαφέροντες ταξιδιώτες!
Μπράβο Babaduma και Βahari για τη διοργάνωση!
 

chris or

Member
Μηνύματα
176
Likes
81
Επόμενο Ταξίδι
Όσλο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Πεκίνο,Λαπώνια,Μάλτα
Βabaduma και Βahari ευχαριστουμε για την οργανωση,και εγω-ιδιαιτερα- ευχαριστω που μου δοθηκε η ευκαιρια να κανω καινουργιες γνωριμιες...και να δω απο κοντα ανθρωπους με το ιδιο παθος για ταξιδια και να αντλησω εστω και λιγες πληροφοριες.
Αντε και στα επομενα...
Να ειστε ολοι καλα.
 

htrul18

Member
Μηνύματα
106
Likes
42
Επόμενο Ταξίδι
Ρωσία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αυστραλία & Νέα Ζηλανδία
Δυστυχώς εγώ τελικά δε μπόρεσα να έρθω :/
Περάσατε καλά απ' ότι βλέπω! Ας μην καθυστερήσουμε την επόμενη συνάντηση! :)
 

Elenik

Member
Μηνύματα
295
Likes
97
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΝΗΣΙΑ ΚΟΥΚ - ΑΛΑΣΚΑ
Babaduma και bahari ευχαριστούμε και από εδώ για την τέλεια διοργάνωση. Ευχαριστώ και για τις ταξιδιωτικές ευχές, ως η τυχερή της ημέρας. Θα βάλω τα δυνατά μου αντίθετα με τους οιωνούς (οικονομικούς κλπ) για να έχω μια ωραία ταξιδιωτική χρονιά και να τη μοιραστούμε μαζί. Καλά ταξίδια σε όλους μας και άντε να αρχίσουμε να σκεφτόμαστε την "βόρεια ανοιξιάτικη συνάντηση".
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ονειρεμένο Ταξίδι
α του Κενταύρου
Εγώ τι να πω; Τα είπαν οι προηγούμενοι. Αν και υπερέβαλαν στο θέμα της διοργάνωσης. Δεν ήταν δα και τίποτα σπουδαίο: Λίγα τηλεφωνήματα και πολλή καλή διάθεση. Ευχαριστώ τα μέλη-φίλους (παλιούς και νέους) που παραβρέθηκαν και μας (ξανα)έδωσαν τη χαρά να τους δούμε, να κουβεντιάσουμε μαζί τους, να κάνουμε νέα σχέδια και όνειρα και να περάσουμε ένα όμορφο πρωινό (και μεσημέρι, και απόγευμα...). :)
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.545
Likes
8.032
(κατι θυμομουν...) @babaduma ειχες πει....
" κι έχω εξασφαλίσει και (ωραίο και χρήσιμο) δώρο που θα συνοδεύσει το φλουρί του τυχερού."
τι ηταν τελικα?;)
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.356
Likes
6.701
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ονειρεμένο Ταξίδι
Happy Slam, AO
μετά από πολύυυυυυ καιρό ξανά, με ταξιδιαρες ψυχές από κοντά,
στην σεμνη τελετή που πηρε το άριστα,
ένα ευχαριστώ σε όλα τα παιδιά
κ ιδίως στα 2,babaduma & Bahari, που τα οργάνωσαν στην εντέλεια, όλα αυτά

Υ.Γ.: κι μία υπόσχεση δόθηκε από του φλουριού την τυχερή, να το ταξιδέψει λίαν προσεχώς, τηρώντας ένα τραβελστορικό εθιμο παλιό, που το ξεκίνησε ο φίλος μας ο 2 ELGEO,
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.740
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom