Διαγωνισμός Sofitel - 80 Νights

Ivana

Member
Μηνύματα
899
Likes
1.434
Ταξίδι-Όνειρο
οχ.....όλος ο κόσμος
ε τότε θα πάω χαχαχαχαχχαχαχαχαχχααχαχα

:p:p
<input id="gwProxy" type="hidden"><!--Session data--><input onclick="jsCall();" id="jsProxy" type="hidden">
 

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.039
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Oι νικητές θα ανακοινωθούν στις 18 Ιουλίου 2011.

Επίσης προσοχή!!!

Participants thus select each stage of their ideal journey on the Globe, selecting a total of eight (8) favourite destinations. The selection must include a minimum of one and a maximum of three destinations per continent.

The winner must comply with the regulations. If it turns out that the winner does not meet one of the criteria of these Regulations, the Organiser will not be in a position to allocate him or her the prize.

Επειδή έχω δει αρκετά itineraries που δεν είναι σύμφωνα με τους κανονισμούς του διαγωνισμού (πχ δεν περιλαμβάνουν τουλάχιστον έναν προορισμό από κάθε ήπειρο) και τα οποία όμως έχουν γίνει validated απ' το σύστημα, έχω το φόβο ότι θα ακυρωθούν αν κερδίσουν.

Και επειδή πουθενά στους όρους δεν ορίζεται ποια ακριβώς θεωρούν σαν ήπειρο, σας προτείνω να επιλέγετε προορισμούς από Ευρώπη, Ασία, Αφρική, Ωκεανία, Βόρεια Αμερική και Νότια Αμερική, ώστε να μην υπάρξει πρόβλημα (μιας και αλλού θεωρείται η Αμερική σα μια και αλλού σαν δυο ήπειροι).
 

lia7

Member
Μηνύματα
35
Likes
112
Επόμενο Ταξίδι
Ελπίζω Βερολίνο!
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Stop 1 - Sofitel New York
Stop 2 - Sofitel Bora Bora Marara Beach and Private Island
Stop 3 - Sofitel Buenos Aires
Stop 4 - Sofitel So Mauritius Bel Ombre
Stop 5 - Sofitel Sydney Wentworth
Stop 6 - Sofitel Marrakech Lounge and Spa
Stop 7 - H&ocirc;tel Scribe Paris managed by Sofitel
Stop 8 - Sofitel Boao


Και το όνειρο ξεκινάει μέχρι της 18 Ιουλίου....
 
Last edited by a moderator:

mfish

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
1.280
Ταξίδι-Όνειρο
ολη η γη
Oι νικητές θα ανακοινωθούν στις 18 Ιουλίου 2011.


Και επειδή πουθενά στους όρους δεν ορίζεται ποια ακριβώς θεωρούν σαν ήπειρο, σας προτείνω να επιλέγετε προορισμούς από Ευρώπη, Ασία, Αφρική, Ωκεανία, Βόρεια Αμερική και Νότια Αμερική, ώστε να μην υπάρξει πρόβλημα (μιας και αλλού θεωρείται η Αμερική σα μια και αλλού σαν δυο ήπειροι).

αυτο με τη νοτια και βορεια αμερικη μετα το σκεφτηκα....αλλα ηταν αργα....
 

adiaforos

Member
Μηνύματα
1.057
Likes
1.606
Stop 1 - Sofitel Mauritius L''Impérial Resort & Spa
Stop 2 - Sofitel Sydney Wentworth
Stop 3 - Sofitel Queenstown Hotel and Spa
Stop 4 - Sofitel Tahiti Maeva Beach Resort
Stop 5 - Sofitel Sao Paulo
Stop 6 - Sofitel Los Angeles
Stop 7 - Sofitel Lisbon Liberdade
Stop 8 - Sofitel Wanda Beijing

Οι ήπειροι είναι 5 και η βόρεια και νότια Αμερική είναι μία ήπειρος, μην ανησυχείτε!
Στην Ευρώπη προηγείται η Λισσαβόνα και ακολουθεί το Άμστερνταμ...
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.031
Likes
12.142
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Καλά έτσι και κερδίσει μέλος του Travelstories ετοιμαστείτε για τη μεγαλύτερη ταξιδιωτική ιστορία που γράφτηκε ποτέ :haha: σίριαλ θα το γυρίσουν :haha:
Οχι μωρε, μια απλη ιστορια θα γραψω, μην ανησυχειτε...

Παντως οσοι κερδισουν τα 7ημερα θα ηταν ωραιο να πρεπει να πανε και στα 8 sofitel.
 

justperfect

Member
Μηνύματα
34
Likes
0
Βρε παιδια εμενα μου ανοιγει η σελιδα φορτωνει μεχρι 100 κ μετα τελος..μου εμφανιζει μενου αριστερα και μπαρα κατω με καποιες επιλογες...πως παιρνω μερος;;:roll:
 

AlexG

Member
Μηνύματα
144
Likes
51
Ταξίδι-Όνειρο
Όλα γίνονται...
Oι νικητές θα ανακοινωθούν στις 18 Ιουλίου 2011.

Επίσης προσοχή!!!

Participants thus select each stage of their ideal journey on the Globe, selecting a total of eight (8) favourite destinations. The selection must include a minimum of one and a maximum of three destinations per continent.

The winner must comply with the regulations. If it turns out that the winner does not meet one of the criteria of these Regulations, the Organiser will not be in a position to allocate him or her the prize.

Επειδή έχω δει αρκετά itineraries που δεν είναι σύμφωνα με τους κανονισμούς του διαγωνισμού (πχ δεν περιλαμβάνουν τουλάχιστον έναν προορισμό από κάθε ήπειρο) και τα οποία όμως έχουν γίνει validated απ' το σύστημα, έχω το φόβο ότι θα ακυρωθούν αν κερδίσουν.

Και επειδή πουθενά στους όρους δεν ορίζεται ποια ακριβώς θεωρούν σαν ήπειρο, σας προτείνω να επιλέγετε προορισμούς από Ευρώπη, Ασία, Αφρική, Ωκεανία, Βόρεια Αμερική και Νότια Αμερική, ώστε να μην υπάρξει πρόβλημα (μιας και αλλού θεωρείται η Αμερική σα μια και αλλού σαν δυο ήπειροι).
κι εγω το ειδα αυτο κατοπην την υποβολης του itinerary, και γι αυτο εστειλα e-mail σε ενα contact person Που βρηκα στους ορους, και μου επιβεβαιωσε τη συμμετοχη. ή ειναι bug του συστηματος ή απλως δεν τους ενδιαφερει να τηρηθει αυτο το clause
 

fanh78

Member
Μηνύματα
30
Likes
12
Επόμενο Ταξίδι
ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΗΞΕΡΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ-Ν.ΥΟΡΚΗ-ΤΑΥΛΑΝΔΗ
εγω γιατι δεν καταλαβα τι κερδιζεις?αχχαχαχαχαχαχααχχαχαχα
 
Μηνύματα
36
Likes
6
Επόμενο Ταξίδι
Σκανδιναβία!!!
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Stop 1 - Sofitel Paris La Défense
Stop 2 - Sofitel Montreal Golden Mile
Stop 3 - Sofitel New York
Stop 4 - Sofitel San Francisco Bay
Stop 5 - Sofitel Queenstown Hotel and Spa
Stop 6 - Sofitel Sydney Wentworth
Stop 7 - Sofitel Wanda Beijing
Stop 8 - Sofitel Centara Grand Bangkok

και πες οτι κερδίσαμε να δω ποιος θα καταφέρει να πάρει 30 ημέρες άδεια...
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.831
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom