Διαμονή Θεσσαλονίκη

dorita18

Member
Μηνύματα
404
Likes
257
Επόμενο Ταξίδι
Ρόδος!!!
Ονειρεμένο Ταξίδι
..παντου ειναι ονειρεμενα
Το σχόλιο μου για το θέμα της ασφάλειας αναφερόταν στο τελευταίο ξενοδοχείο στην Αντιγονιδων. Και φυσικά αν είναι να σου τύχει η στραβή θα του τύχει όπου και να μένεις. Ευχαριστώ.
Όντως έχεις δίκαιο αναφέρετε και κάπου αλλού ότι είναι λίγο κάπως σε σχέση με τα ποιο κεντρικά. Ευχαριστώ
 

marquis

Member
Μηνύματα
1.284
Likes
898
Όντως έχεις δίκαιο αναφέρετε και κάπου αλλού ότι είναι λίγο κάπως σε σχέση με τα ποιο κεντρικά. Ευχαριστώ
Πάντως αν δεν έχεις θέα στο Ηλέκτρα κοίταξε το Excelsior. Παραδίπλα, με τις junior suite να είναι εσωτερικές αλλά ευρύχωρες και πολύ πολύ πιο καινούργιο σα διακόσμηση.
 

marianino

Member
Μηνύματα
276
Likes
83
Ονειρεμένο Ταξίδι
οποιοδήποτε!!
θα δώσω μια ψήφο στο Μακεδονία Παλάς γιατί με το πιτσιρίκι θα μπορείς να κάνεις ωραίες βολτίτσες στην παραλία και δίπλα έχει μια μεγάλη παιδική χαρά... όσο για θέα δεν το συζητώ...
 

dorita18

Member
Μηνύματα
404
Likes
257
Επόμενο Ταξίδι
Ρόδος!!!
Ονειρεμένο Ταξίδι
..παντου ειναι ονειρεμενα
Καλησπέρα ευχαριστώ παραπολυυ όλους σας για την βοήθεια πιστεύω και εγώ με την σειρά μου να βοηθάω όσο μπορώ και με αυτό το θέμα να βοηθήσω κάποιους. Τελικά θα μείνω στο Μακεδονία Παλλάς και για τοποθεσία και για καλύτερη τιμή. Θα ανεβάσω φώτο όταν θα πάμε. Σας ευχαριστώ και πάλι:):):)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.115
Μηνύματα
880.700
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom