Διαμονή Θεσσαλονίκη

dorita18

Member
Μηνύματα
404
Likes
258
Επόμενο Ταξίδι
Ρόδος!!!
Ταξίδι-Όνειρο
..παντου ειναι ονειρεμενα
Θα βάλω ένα ακόμα το οποίο δεν έχει αναφερθεί αλλά μόλις μου το είπε ένας φίλος είναι καινούργιο μου δίνει σουίτα μικρή στα 170 με πρωινό Antigon Urba Chic hotel

Θα κάνουμε και ψηφοφορία στο τέλος....:(

Αφού έφυγε το Ηλέκτρα θα ψήφιζα Μακεδονία...
Χαχαχ τι να κάνω αφού μου δίναν δωμάτιο εσωτερικό και μικρό χάχα μη στεναχωριέσαι
 
Last edited by a moderator:

escursione

Member
Μηνύματα
1.413
Likes
4.504
Ούτε το κυπριακό να λυναμε. Ένα δωμάτιο θα κλείσεις σε ένα ξενοδοχείο εκτός και αν έχεις σκοπό να το αγοράσεις...κλείσαμε ήδη 5 σελίδες σχόλια ! Περιμένουμε τη τελική σου επιλογή! Και αφού μείνεις μετά τις εντυπώσεις ..
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.139
Likes
20.423
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
Ούτε το κυπριακό να λυναμε. Ένα δωμάτιο θα κλείσεις σε ένα ξενοδοχείο εκτός και αν έχεις σκοπό να το αγοράσεις...κλείσαμε ήδη 5 σελίδες σχόλια !
Και φαντάσου να ψάχνατε και φθηνό ξενοδοχείο :haha:
 

dorita18

Member
Μηνύματα
404
Likes
258
Επόμενο Ταξίδι
Ρόδος!!!
Ταξίδι-Όνειρο
..παντου ειναι ονειρεμενα
:clap::xalara::haha::haha:

Εντάξει βρε παιδιά μη βαράτε χάχα :icon_redface:.. Πιστεύω να χρησιμεύσουν και σε κάποιον άλλον όλα αυτά.. Εννωειτε ότι όπου μείνω θα στείλω πληροφορίες και φώτο. :);)

Μπορεί και να το αγοράσω που ξέρεις :haha::haha:
 
Last edited by a moderator:

Jiovanna

Member
Μηνύματα
18
Likes
6
Επόμενο Ταξίδι
I am working on it...
Θα βάλω ένα ακόμα το οποίο δεν έχει αναφερθεί αλλά μόλις μου το είπε ένας φίλος είναι καινούργιο μου δίνει σουίτα μικρή στα 170 με πρωινό Antigon Urba Chic hotel


Χαχαχ τι να κάνω αφού μου δίναν δωμάτιο εσωτερικό και μικρό χάχα μη στεναχωριέσαι
Προσωπικά δεν θα το επέλεγα γιατί το θεωρώ πολύ ακριβό για την τοποθεσία του. Ίσως να μην μπορείς να κυκλοφορήσεις τόσο άνετα το βράδυ με τα παιδιά, σε αντίθεση με τα πιο κεντρικά ξενοδοχεία. Ακόμα και το Μakedonia Palace, το βρίσκω καλύτερο σαν τοποθεσία από αυτό.
 

dorita18

Member
Μηνύματα
404
Likes
258
Επόμενο Ταξίδι
Ρόδος!!!
Ταξίδι-Όνειρο
..παντου ειναι ονειρεμενα
Προσωπικά δεν θα το επέλεγα γιατί το θεωρώ πολύ ακριβό για την τοποθεσία του. Ίσως να μην μπορείς να κυκλοφορήσεις τόσο άνετα το βράδυ με τα παιδιά, σε αντίθεση με τα πιο κεντρικά ξενοδοχεία. Ακόμα και το Μakedonia Palace, το βρίσκω καλύτερο σαν τοποθεσία από αυτό.
Εννωεις από θέμα επικίνδυνοτητας;
 

Borealis

Member
Μηνύματα
3.817
Likes
7.700
Προσωπικά δεν θα το επέλεγα γιατί το θεωρώ πολύ ακριβό για την τοποθεσία του. Ίσως να μην μπορείς να κυκλοφορήσεις τόσο άνετα το βράδυ με τα παιδιά, σε αντίθεση με τα πιο κεντρικά ξενοδοχεία. Ακόμα και το Μakedonia Palace, το βρίσκω καλύτερο σαν τοποθεσία από αυτό.
Όταν σφάζονται μεσημεριάτικα στη Αριστοτέλους δεν καταλαβαίνω που ακριβώς είναι η επικινδυνότητα της 26ης Οκτωβρίου, πιθανότατα μόνο κινδυνεύεις να χτυπηθείς από το καλό γούστο του πόρτο παλας, του φιξ των μουσείων και άλλων...
 

dorita18

Member
Μηνύματα
404
Likes
258
Επόμενο Ταξίδι
Ρόδος!!!
Ταξίδι-Όνειρο
..παντου ειναι ονειρεμενα
Όταν σφάζονται μεσημεριάτικα στη Αριστοτέλους δεν καταλαβαίνω που ακριβώς είναι η επικινδυνότητα της 26ης Οκτωβρίου, πιθανότατα μόνο κινδυνεύεις να χτυπηθείς από το καλό γούστο του πόρτο παλας, του φιξ των μουσείων και άλλων...
Εγώ πραγματικά δε ξέρω και επειδή θα μαι με το παιδί γιαυτό και κοιτάω και πάρα πολυ την περιοχή
 

Jiovanna

Member
Μηνύματα
18
Likes
6
Επόμενο Ταξίδι
I am working on it...
Όταν σφάζονται μεσημεριάτικα στη Αριστοτέλους δεν καταλαβαίνω που ακριβώς είναι η επικινδυνότητα της 26ης Οκτωβρίου, πιθανότατα μόνο κινδυνεύεις να χτυπηθείς από το καλό γούστο του πόρτο παλας, του φιξ των μουσείων και άλλων...
Το σχόλιο μου για το θέμα της ασφάλειας αναφερόταν στο τελευταίο ξενοδοχείο στην Αντιγονιδων. Και φυσικά αν είναι να σου τύχει η στραβή θα του τύχει όπου και να μένεις. Ευχαριστώ.
 

Borealis

Member
Μηνύματα
3.817
Likes
7.700
Το σχόλιο μου για το θέμα της ασφάλειας αναφερόταν στο τελευταίο ξενοδοχείο στην Αντιγονιδων. Και φυσικά αν είναι να σου τύχει η στραβή θα του τύχει όπου και να μένεις. Ευχαριστώ.
Έχεις δίκαιο, συγγνώμη, νόμισα η συζήτηση γίνονταν για το μετ
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.184
Μηνύματα
883.284
Μέλη
38.893
Νεότερο μέλος
stefanoss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom