Ηνωμένο Βασίλειο Διαμονή με Παιδιά στο Λονδίνο

hlhjac

Member
Μηνύματα
417
Likes
556
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αιγυπτος
To good to be true.. που λένε οι Εγγλέζοι!!
Δες εδώ και πες μου αν με γελούν τα μάτια μου:
https://www.travelodge.co.uk/search/results?location=Central+London&lat=&long=&checkIn=24/12/18&checkOut=30/12/18&rooms[0][adults]=2&rooms[0][children]=2&action=search
Εμένα μου φαίνεται μια χαρά. Περίπου 90€/βραδιά χωρίς πρωινό για 4. Εμείς είχαμε δώσει λιγο λιγοτεραγια 1 παιδί 3χρ με πρωινό
 

Eftichia

Member
Μηνύματα
858
Likes
1.285
Επόμενο Ταξίδι
τοσκανη
Ταξίδι-Όνειρο
καραιβικη
@Christos1968 εμεινα το καλοκαιρι στο travelodge acton και ηταν παρα πολυ καλο, ολοκαίνουριο μειναμε στο superior family room που ειναι πολυ άνετα και ωραια...προσεξε ομως γιατι τα παλιά travelodge(σαν κτισματα εννοω) ειναι απαισια και τα δωματια χαλια μαυρα!
 

Christos1968

Member
Μηνύματα
144
Likes
54
@Eftichia σε ευχαριστώ για την πληροφορία. Μπορείς να μου δώσεις μερικές πληροφορίες για το πώς θα κινηθούμε 2+2 άτομα. Πρέπει να βγάλω κάποια κάρτα για όλους. Εγώ έχω oyster card. Τι συμφέρει όμως? Ύστερα έχουμε 6 μέρες γεμάτες που προτείνεις να πάμε στην εξοχη και από πού θα κλεισω αυτές τις εκδρομές. Ευχαριστώ πολύ
 

Eftichia

Member
Μηνύματα
858
Likes
1.285
Επόμενο Ταξίδι
τοσκανη
Ταξίδι-Όνειρο
καραιβικη
@Eftichia σε ευχαριστώ για την πληροφορία. Μπορείς να μου δώσεις μερικές πληροφορίες για το πώς θα κινηθούμε 2+2 άτομα. Πρέπει να βγάλω κάποια κάρτα για όλους. Εγώ έχω oyster card. Τι συμφέρει όμως? Ύστερα έχουμε 6 μέρες γεμάτες που προτείνεις να πάμε στην εξοχη και από πού θα κλεισω αυτές τις εκδρομές. Ευχαριστώ πολύ
Εαν το βρεις σε καλή τιμη να το κλεισεις στο Acton(εμει διναμε 100€χωρις πρωινο) ειναι απεναντι η σταση μετρό, στο οριο τη ζωνης 2, σε 20λεπτα εισαι στο κεντρικο Λονδινο. Εμεις ειχαμε 4 καρτες (χρεωστικες, πιστωτικες, prepaid) κανουν ολες. Χτυπας την καρτα στην εισοδο και εξοδο καθε φορα. Στο λεωφορειο χτυπας μονο κατα την εισοδο.Στο τελος υπολογιζει τις διαδρομες που εκανες και σου χρεωνει αναλογως... με μαξιμουμ τα 9€ απ οτι ειδα στις χρεωσεις. Καναμε φυσικα πολλες διαδρομες, ολη τη μερα στο δρομο. Την oyster την φορτιζεις αναλογως, λειτουργει με τον ιδιο τροπο.
 

marquis

Member
Μηνύματα
1.284
Likes
898
@Eftichia σε ευχαριστώ για την πληροφορία. Μπορείς να μου δώσεις μερικές πληροφορίες για το πώς θα κινηθούμε 2+2 άτομα. Πρέπει να βγάλω κάποια κάρτα για όλους. Εγώ έχω oyster card. Τι συμφέρει όμως? Ύστερα έχουμε 6 μέρες γεμάτες που προτείνεις να πάμε στην εξοχη και από πού θα κλεισω αυτές τις εκδρομές. Ευχαριστώ πολύ
Να κλείσετε οπωσδήποτε κεντρικό ξενοδοχείο, καθότι ανήμερα Χριστουγέννων δεν έχει καθόλου συγκοινωνίες, ενώ και την επομένη (26 Δεκεμβρίου) οι συγκοινωνίες υπολειτουργούν.
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Δεν το εχασες, έχει ακόμα. Sold out γράφει για το superoom. Έχεις και άλλες επιλογές, φθηνοτερες οπως central city roadroad, FulhamFulham, London docklands στα 173!
 

Kanel28

Moderator
Μηνύματα
1.431
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
Εδιμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Πέρα από τις προτάσεις του jimp και το Bethnal Green έχει καλή τιμή και είναι πολύ καλή επιλογή. Μην το σκέφτεσαι κλείσε οπού σας βολεύει :)
 

Hugin

Member
Μηνύματα
606
Likes
1.873
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
@Christos1968 και για όσους δεν γνωρίζουν στα travelodge αν κλείσεις με πρωινο τα παιδια μέχρι 16 τρώνε τζάμπα δηλαδή στη περίπτωση σας με 17 λίρες θα έχετε πρωινο μπουφέ και οι 4, τιμή πολύ συμφέρουσα για Λονδίνο.
 

maria91

Member
Μηνύματα
2.081
Likes
1.950
Μόλις το έχασα . Over booked
Travelodge με κλειστα ματια!απλα κλεισε οσο πιο γρηγορα μπορεις οι τιμες που δες ειναι ικανοποιητικοτατες για την περιοδο που κοιτας και 3 μηνες πριν!!θα σου προτεινα και γω στο acton γιατι ειναι χτισμενο φετος τον Μαιο αλλα θα χεις θεμα στις μετακινησεις χριστουγεννα..τι βρεις πιο κοντα στο κεντρο και σε καλα review μπορεις να το προτιμησεις δε νομιζω να σε απογοητευσει!
 

Christos1968

Member
Μηνύματα
144
Likes
54
Travelodge με κλειστα ματια!απλα κλεισε οσο πιο γρηγορα μπορεις οι τιμες που δες ειναι ικανοποιητικοτατες για την περιοδο που κοιτας και 3 μηνες πριν!!θα σου προτεινα και γω στο acton γιατι ειναι χτισμενο φετος τον Μαιο αλλα θα χεις θεμα στις μετακινησεις χριστουγεννα..τι βρεις πιο κοντα στο κεντρο και σε καλα review μπορεις να το προτιμησεις δε νομιζω να σε απογοητευσει!
Σε ευχαριστώ πολύ!!
 

antreasy

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Χαίρεται ενδιαφέρομαι για ξενοδοχεία στο λονδινο αρχές Δεκεμβρίου για 5μελης οικογενεια με παιδια ηλικιας 5, 11 και 16.Τα περισσότερα ξενοδοχεία δέχονται μονο 4 ατομα στα δωμάτια τους.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.785
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom