Τουρκία Διαμονή στην Κωνσταντινούπολη

heraklion

Member
Μηνύματα
92
Likes
16
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Τώρα που το λέτε είναι ψιλοακριβό, απλά θα είμαι με την κόρη μου και την κουμπάρα μου, θα πάρουμε τρίκλινο κι εγώ θα πληρώσω τα 100 ευρώ, αλλά και πάλι είναι ακριβούτσικο, απλά μου άρεσε το στυλ των δωματίων.
Αν έχετε κάποιο άλλο να προτείνετε,ευχαρίστως.
Επίσης εισιτήρια με Ολυμπιακή 103 ευρώ το άτομο από Αθήνα, Ηράκλειο-Αθήνα 90 ευρώ,συνολικά 190 ευρώ. Τι λέει η τιμή?
Η πτήση από Ηράκλειο φθάνει 06:50 και η πτήση για Κωνσταντινούπολη 07:40, προλαβαίνω?(και οι δυο πτήσεις με Ολυμπιακή).
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.697
Likes
6.676
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
Τώρα που το λέτε είναι ψιλοακριβό, απλά θα είμαι με την κόρη μου και την κουμπάρα μου, θα πάρουμε τρίκλινο κι εγώ θα πληρώσω τα 100 ευρώ, αλλά και πάλι είναι ακριβούτσικο, απλά μου άρεσε το στυλ των δωματίων.
Αν έχετε κάποιο άλλο να προτείνετε,ευχαρίστως.
Επίσης εισιτήρια με Ολυμπιακή 103 ευρώ το άτομο από Αθήνα, Ηράκλειο-Αθήνα 90 ευρώ,συνολικά 190 ευρώ. Τι λέει η τιμή?
Η πτήση από Ηράκλειο φθάνει 06:50 και η πτήση για Κωνσταντινούπολη 07:40, προλαβαίνω?(και οι δυο πτήσεις με Ολυμπιακή).
η τιμη του εισιτηριου ειναι πολυ καλή δεν το συζηταμε ...
εγω θα αγχωνομουνα με τα 50 λεπτα μεταξυ των 2 πτησεων ...
αν αργησει λιγο η τοπικη πτηση τι γινεται ;
ρωτα καλιτερα την ΟΑ τι γινεται σε αυτες τις περιπτωσεις ....
 

ioanna balla

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
565
Επόμενο Ταξίδι
geneva!!!
Ταξίδι-Όνειρο
αμερική
maywood hotel..2 στασεις με το τραμ πιο κατω..προς γεφυρα γαλατά...
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
ναι...σουλταναχμετ...
το εστιατοριο που λεει ο χρηστος ειναι σουπερ...αν εννουμε το ιδιο...με μια μεγαλη βιτρινα που φαινονται ολα τα φαγητα...δεν ξερεις τι να πρωτοδιαλεξεις...
Ω ναι το ίδιο λέμε !!!!! :clap::clap:.
 

evagelina

Member
Μηνύματα
60
Likes
89
Επόμενο Ταξίδι
Βόσπορος
Ταξίδι-Όνειρο
ΛΑΤΙΝΙΚΗ ΑΜΕΡΙΚΗ
'Οντως είναι τόσο καλό βρε παιδιά το "maywood hotel" γιατί δίνει φοβερή τιμή 60 ευρώ το βράδυ..?εγώ επειδή είμαι και ρομαντικό κορίτσι θέλω να έχει κάποιο σημείο να βλέπει Βόσπορο αυτό διαθέτει.?.Χρήστο, σύμφωνα με τις συμβουλές σου διάλεξα τη περιοχή Sultanahmet αλλά μ' άρεσε πολύ το AGORA LIFE HOTEL στην ίδια περιοχή με μπαλκονάκι με θέα αλλά πολύ ακριβότερο από αυτό που προτείνετε..
όσο αναφορά την συντοπίτισσα heraklion έχω κλείσει ακριβώς τις ίδιες πτήσεις με σένα με Ολυμπιακή αλλά επειδή είναι transfer κ πάνε απευθείας οι βαλίτσες στο επόμενο αεροπλάνο ,το πλήρωμα σε περιμένει σε περίπτωση καθυστέρησης..και σχετικά με την τιμή που το έκλεισες την ίδια τιμή βρήκα στο site της ολυμπιακής αλλά επειδή γνωρίζω ότι η ολυμπιακή έχει περιθώριο κέρδους , το έκλεισα από ένα δικό μου πρακτορείο 20ευρώ πιο φθηνά..αν θέλεις στείλε μου πμ. για να σου πω λεπτομέρειες γιατί εδώ θ ακουστεί σαν διαφήμιση
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
Τώρα που το λέτε είναι ψιλοακριβό, απλά θα είμαι με την κόρη μου και την κουμπάρα μου, θα πάρουμε τρίκλινο κι εγώ θα πληρώσω τα 100 ευρώ, αλλά και πάλι είναι ακριβούτσικο, απλά μου άρεσε το στυλ των δωματίων.
Σε αρκετά ξενοδοχεία αυτό το στύλ θα βρείς που σου αρέσει .
Αλλά και 160 low season είναι πολλά !!!!!!!!!.


'Οντως είναι τόσο καλό βρε παιδιά το "maywood hotel" γιατί δίνει φοβερή τιμή 60 ευρώ το βράδυ..?εγώ επειδή είμαι και ρομαντικό κορίτσι θέλω να έχει κάποιο σημείο να βλέπει Βόσπορο αυτό διαθέτει.?.Χρήστο, σύμφωνα με τις συμβουλές σου διάλεξα τη περιοχή Sultanahmet αλλά μ' άρεσε πολύ το AGORA LIFE HOTEL στην ίδια περιοχή με μπαλκονάκι με θέα αλλά πολύ ακριβότερο από αυτό που προτείνετε..
Το ξαναλέω
το Maywood είναι ενα μικρό Boutique 4* 'Οντως είναι τόσο καλό βρε παιδιά το "maywood hotel" γιατί δίνει φοβερή τιμή 60 ευρώ το βράδυ..?εγώ επειδή είμαι και ρομαντικό κορίτσι θέλω να έχει κάποιο σημείο να βλέπει Βόσπορο αυτό διαθέτει.?.Χρήστο, σύμφωνα με τις συμβουλές σου διάλεξα τη περιοχή Sultanahmet αλλά μ' άρεσε πολύ το AGORA LIFE HOTEL στην ίδια περιοχή με μπαλκονάκι με θέα αλλά πολύ ακριβότερο από αυτό που προτείνετε..

Το Ξαναλέω

Το Maywood είναι ενα μικρό Boutique Hotel σε ιδανικό location πεντακάθαρο με καλό πρωινό σε super τιμή .Σωστό διαμαντάκι

Evagelina θέα δεν έχει !!! η Θεα κοστίζει ,αλλά να σε ρωτήσω και κάτι ,υπάρχει περίπτωση να είσαι στην Πόλη και να θές να κάθεσαι μεσα στο δωμάτιο .
ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ τέτοια περίπτωση ακόμα και αν ήσουν Αμερικάνα συνταξιούχος
 

evagelina

Member
Μηνύματα
60
Likes
89
Επόμενο Ταξίδι
Βόσπορος
Ταξίδι-Όνειρο
ΛΑΤΙΝΙΚΗ ΑΜΕΡΙΚΗ
όχι και όλη μέρα στο ξενοδοχείο μπροστα σ ένα παράθυρο...:)
αλλά να πέρνω το πρωινό μου σ'ενα τέτοιο μπαλκονάκι δεν θα με χάλαγε καθόλου(αν δεν βρέχει..)
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
ΓΙα σένα κάνουν ουρά τα αγόρια στην Reception όποτε πάς !!!!!!!

Εγω απλά προτείνω
Φετος δεν θα με χαρουν , θα μεινω αλλου..... Θα παω ομως να τους χαιρετησω.
Φετος παμε ακομα πιο οικονομικα
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.697
Likes
6.676
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
όχι και όλη μέρα στο ξενοδοχείο μπροστα σ ένα παράθυρο...:)
αλλά να πέρνω το πρωινό μου σ'ενα τέτοιο μπαλκονάκι δεν θα με χάλαγε καθόλου(αν δεν βρέχει..)
ανάλογα τι εποχη πας , μια φορα που βρεθηκα τελη οκτωβριου εκανε τόσο κρυο και ειχε παγωμενο αγιαζι που το τελευταιο πραγμα που θα ηθελα ειναι πρωινο εξω σε μπαλκονι ....
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.190
Μηνύματα
883.394
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom