Τουρκία Διαμονή στην Κωνσταντινούπολη

Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Wuthering Heights

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ειρηνικος ..παντου
Γεια σου ρε Βαγγελιω λαγωνικο..πραγματικα ειναι καλη περιπτωση....πιο κεντρικο δε γινεται...σχεδον μεσα στο Τοπ Καπι ειναι ..και για Φωτα που κανω καποιες σκεψεις στο μυαλο μου ....το 3κλινο 50 ευρω...δεν υπαρχει μιλαμε..
Το σημειωσα κιολας!!!!!
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
istanbul hotels, hotels in istanbul istanbul ersu hotel
Ωραιοτατο , με καλες κριτικες και παμφθηνο
Ποτε εχω μεινει εγω σε πατο? (εκτος απο τον Λιβανο )

Στο πίσω μέρος του ξενοδοχείου αυτού έχει ενα πολύ καλό εστιατόριο για ψάρι ( δεν θυμάμαι το όνομα του αλλά θα το βρώ )
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Wuthering Heights
Τι να πω , ειδα καλες κριτικες στο tripadvisor , η τιμη ηταν ιδιαιτερα δελεαστικη.
Οταν γυρισουμε θα σας πουμε.
Αντε βρες το μαγαζι ρε Χρηστο
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ειρηνικος ..παντου
Ποτε δηλ γυρνατε Βαγγελιω για να εχουμε αποψη για το χοτελ?
 

ioanna balla

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
565
Επόμενο Ταξίδι
geneva!!!
Ονειρεμένο Ταξίδι
αμερική
αλλά να πέρνω το πρωινό μου σ'ενα τέτοιο μπαλκονάκι δεν θα με χάλαγε καθόλου(

αν θελεις θεα για το πρωινό σου...rast hotel..χειμώνα καλοκαιρι...
 

heraklion

Member
Μηνύματα
92
Likes
16
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
Χρήστο και Ιωάννα ποιό είναι το εστιατόριο με την τζαμαρία που λέτε?Να τα μαθαίνουμε αυτά γιατί είμαστε και καλοφαγάδες:)
Πολύκαλές περιπτώσεις και το maywood hotel και ειδικά το ersu hotel καταπληκτικές τιμές και φαίνεται και μια χαρά.
Πήρα τηλ. την Ολυμπιακή και δεν υπάρχει πρόβλημα στο 50λεπτο ανάμεσα στις δυο πτήσεις, μου είπαν να κάνω τις κρατήσεις και μετά να τους πάρω τηλέφωνο να τα βάλουν σε ενιαίο κωδικό και δεν θα έχω κανένα πρόβλημα, σε περίπτωση καθυστέρησης της πρώτης πτήσης, περιμένουν, αλλιώς αν είναι μεγάλη η καθυστέρηση μασ βάζουν με την επόμενη, πράγμα που όπως μου είπαν αποκλείεται.
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
Τι να πω , ειδα καλες κριτικες στο tripadvisor , η τιμη ηταν ιδιαιτερα δελεαστικη.
Οταν γυρισουμε θα σας πουμε.
Αντε βρες το μαγαζι ρε Χρηστο

Ψαχνω ψάχνω αλλά κάρτα του εστιατορίου δεν βρίσκω :mad::mad::mad:
το προσπαθώ πάντως .

Πάντως εναλλακτικά πολύ κοντά είναι το Pasazade με εξαίσια Οθωμανική κουζίνα .Είναι γωνιακό μαγαζί και ξεχωρίζει ανάμεσα στα υπόλοιπα turist trap της γειτονιάς .

Pasazade Ottoman Cuisine » Mysteries of Ottoman CuisinePasazade Ottoman Cuisine
 

ioanna balla

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
565
Επόμενο Ταξίδι
geneva!!!
Ονειρεμένο Ταξίδι
αμερική
θα το δεις...δεν υπάρχει περίπτωση...δεν μπορω να θυμηθώ το ονομά του...στο αριστερό σου χέρι 50 μετρα απο την σταση σουλταναχμετ ανεβαινοντας για cemberlitas...ειναι γωνιακό πανω στην divan yoglou.... απεναντι και διαγωνια ειναι το mado το ζαχαροπλαστείο...εχει μια μεγαλη βιτρινα με παρα πολλα φαγητα....δεν ξερεις τι να διαλεξεις....δειχνεις με το χερι σου τι θελεις και στα σερβιρει στο τραπεζι σου...
 

geopnd

Member
Μηνύματα
268
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
Ναπολη Σικελια
Ονειρεμένο Ταξίδι
μεξικο
παιδια πληροφοριακα εχω μεινει με ακομα 4 ατομα σε αυτα τα διαμερισματα και μειναμε καταενθουσιασμενοι.πολυ καλη τιμη,ευρυχωρα,με φοβερη θεα,σε κομβικη θεση στην σουλταναμετ.μετραει πολυ ριξτε μια ματια αν θελετε...
PlaceHolder for emirhaninn.com
kucukayasofya mahallesi odev sokak ktl ktl
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.116
Μηνύματα
880.715
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom