Νάξος Διαμονή στη Νάξο

jk1983

Member
Μηνύματα
19
Likes
2
Το manolis studios το ειδα. Ειναι οντως οικονομικο. Ειναι ομως καλο? kleopatra ειδα και σε προηγουμενα post οτι το προτεινεις. Εχεις παει? Αξιζει? Κανενα αλλο να εχω και μια αλλη επιλογη? Αντε βρε παιδια...βοηθηστε!!!! Δεν μπορω να πιστεψω οτι σε ολοκληρη ναξο εχει μονο ενα καταλυμα εως 50 ευρω!!! Σας ευχαριστω και παλι!!!!
 

Fil

Member
Μηνύματα
79
Likes
14
Επόμενο Ταξίδι
ΝΑΞΟΣ
Ταξίδι-Όνειρο
Ο γύρος της Πελοποννήσου
Το manolis studios το ειδα. Ειναι οντως οικονομικο. Ειναι ομως καλο? kleopatra ειδα και σε προηγουμενα post οτι το προτεινεις. Εχεις παει? Αξιζει? Κανενα αλλο να εχω και μια αλλη επιλογη? Αντε βρε παιδια...βοηθηστε!!!! Δεν μπορω να πιστεψω οτι σε ολοκληρη ναξο εχει μονο ενα καταλυμα εως 50 ευρω!!! Σας ευχαριστω και παλι!!!!
Αυτό που σου έστειλα σε πμ το είδες?
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Το manolis studios το ειδα. Ειναι οντως οικονομικο. Ειναι ομως καλο? kleopatra ειδα και σε προηγουμενα post οτι το προτεινεις. Εχεις παει? Αξιζει? Κανενα αλλο να εχω και μια αλλη επιλογη? Αντε βρε παιδια...βοηθηστε!!!! Δεν μπορω να πιστεψω οτι σε ολοκληρη ναξο εχει μονο ενα καταλυμα εως 50 ευρω!!! Σας ευχαριστω και παλι!!!!
Εχω παει δυο φορες. Μας αρεσε πυ η ησυχια κ η ωραια θεα στα λιβαδια κ τη θαλασσα. Μας ειχε δωσει διχωρο με πενηντα ευρω. Ειναι 16 χιλ απο τη χωρα. Εμας δεν μας πειραξε καθολου. Κ ειναι στο μεσον ολης της νοτιας γραμης με τις καταπληκτικες παραλιες.
 

Sofiaskg

Member
Μηνύματα
29
Likes
8
Καλημέρα και απο μενα παιδιά. Επιτελους εχτές κλείσαμε και εμεις τις Αυγουστιατικες διακοπές μας.
Ναξος 10-14 /8
Κουφονήσια 14-18 /8.
Απορία 1η κλεισαμε σε αυτο το ξενοδοχείο:
Δείτε αυτό το κατάλυμα
http://www.booking.com/app_link/hot...=2016-05-15;group_adults=2;app_hotel_id=96383
Είναι σε καλο σημείο?
θεωρείται μέσα στη χώρα?
 
Last edited by a moderator:

sofianaxos

Member
Μηνύματα
793
Likes
273
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Καλημέρα. Το λινκ που έστειλες για Νάξο είναι για το ξενοδοχείο Ανατολή? Αν ναι βρίσκεται πολύ κοντά στο σπίτι μου και από όσους έχουν μείνει εκεί έχω ακούσει πολύ θετικά σχόλια. Μόνο ένας είχε παραπονεθεί για το ότι ήταν μικρό το δωμάτιο. Για την τοποθεσία του τώρα δεν βρίσκεται ακριβώς το κέντρο της Χώρας, εκεί δηλαδή που είναι και η πλειονότητα των ξενοδοχείων. Υπολόγιζε μια διαδρομή περίπου 15 λεπτών με τα πόδια για να φτάσεις χώρα - λιμάνι. Δεν είναι αποτρεπτική κατ εμέ, απλά δεν είσαι και σε απόσταση αναπνοής.
 

Sofiaskg

Member
Μηνύματα
29
Likes
8
Ναι αυτο είναι Σοφία.
Οπως είπα δε θα έρθουμε με ιχ αλλα με αεροπλάνο. Αλλα σκεφτόμαστε εκει να νοικιάσουμε ενα αυτοκίνητο για τις μετακινήσεις στις παραλίες.
Σαν τοποθεσία θεωρείς οτι είναι καλη;
Εχεις να προτείνεις κάποια αλλη περιοχή?
Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Καλημέρα. Το λινκ που έστειλες για Νάξο είναι για το ξενοδοχείο Ανατολή? Αν ναι βρίσκεται πολύ κοντά στο σπίτι μου και από όσους έχουν μείνει εκεί έχω ακούσει πολύ θετικά σχόλια. Μόνο ένας είχε παραπονεθεί για το ότι ήταν μικρό το δωμάτιο. Για την τοποθεσία του τώρα δεν βρίσκεται ακριβώς το κέντρο της Χώρας, εκεί δηλαδή που είναι και η πλειονότητα των ξενοδοχείων. Υπολόγιζε μια διαδρομή περίπου 15 λεπτών με τα πόδια για να φτάσεις χώρα - λιμάνι. Δεν είναι αποτρεπτική κατ εμέ, απλά δεν είσαι και σε απόσταση αναπνοής.
 

sofianaxos

Member
Μηνύματα
793
Likes
273
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Η τοποθεσία εκει δεν έχει να προσφέρει κάτι. Κακη παντως δεν ειναι. Εχει και φουρνο και μινι μαρκετ κοντα. Συνήθως οι περισσότεροι προτιμούν ξενοδοχεία που είναι μεταξύ Αη Γιώργη και Χώρας για να είναι κοντά στην παραλία για τη βραδυνη τους έξοδο. Και αμάξι να πάρεις δεν νομίζω ότι θα το χρησιμοποιησεις για να κατέβεις με αυτό χώρα μιας και το παρκαρισμα εκείνες τις μέρες θα ναι εφιάλτης. Τι τιμή το έκλεισες αν επιτρέπεται ?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.205
Μηνύματα
883.761
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom