Ιταλία Διαμονή στο Μιλάνο

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.286
Likes
1.351
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
δες
Καλησπέρα. Σκέφτομαι να παμε Μιλάνο από Βουκουρέστι που θα μαστε
19-22 Οκτωβρίου
Ψάχνω ξενοδοχείο οικονομικο τύπου 80€ την βραδιά κ δεν βρίσκω. Με ενδιαφέρει μόνο να έχει κοντά στάση. .δεν θέλω να δώσουμε πιο πολλά. Πάμε μόνο για ύπνο

Έχετε κάτι κατά νου;
δες 5623 hotels in Milan, Italy. , εχουμε μεινει 2 φορες εκει με 70€ και ειναι πολυ βολικο για την τιμη του.... Αλλα και στην περιοχη εκει υπαρχουνν αρκετα φτηνα....
 

maria91

Member
Μηνύματα
2.086
Likes
1.955
Φθηνη ή καλυτερα λιγοτερο ταλαιπωριας διαμονη κοντα στο αεροδρομιο Μαλπενσα;οσα βρισκω βλεπω οτι πρεπει να παω με ταξι ή shuttle που τα χρεωνουν κανα 25ε τ ατομο,υπαρχει κανενα που να ναι προσβασιμο με τα ποδια;μονο το moxy θεωρω οτι μπορει να μας καλυψει απλα το φοβαμαι λογω οτι φτανουμε κ φευγουμε απο το terminal 1 και οχι απο το 2 οπου βρισκετε το moxy
 

Viaggi

Member
Μηνύματα
1.248
Likes
7.002
Φθηνη ή καλυτερα λιγοτερο ταλαιπωριας διαμονη κοντα στο αεροδρομιο Μαλπενσα;οσα βρισκω βλεπω οτι πρεπει να παω με ταξι ή shuttle που τα χρεωνουν κανα 25ε τ ατομο,υπαρχει κανενα που να ναι προσβασιμο με τα ποδια;μονο το moxy θεωρω οτι μπορει να μας καλυψει απλα το φοβαμαι λογω οτι φτανουμε κ φευγουμε απο το terminal 1 και οχι απο το 2 οπου βρισκετε το moxy
Κοίτα το Hilton Garden Inn, έχει δωρεάν μεταφορά από και προς το αεροδρόμιο (και σούπερ πρωινό!!!)
 

maria91

Member
Μηνύματα
2.086
Likes
1.955
Κοίτα το Hilton Garden Inn, έχει δωρεάν μεταφορά από και προς το αεροδρόμιο (και σούπερ πρωινό!!!)
Καλα για το πρωινο δε μας πολυενδιαφερει γιατι η πρωινη πτηση ειναι στις 6,δε νομιζω κανενα ξενοδοχειο να μας προσφερει κατι τετοια ωρα...πιο πολυ η μεταφορα με καιει..θα το κοιταξω θενκς
 

Viaggi

Member
Μηνύματα
1.248
Likes
7.002
Καλα για το πρωινο δε μας πολυενδιαφερει γιατι η πρωινη πτηση ειναι στις 6,δε νομιζω κανενα ξενοδοχειο να μας προσφερει κατι τετοια ωρα...πιο πολυ η μεταφορα με καιει..θα το κοιταξω θενκς
Είναι πολύ πρωινή η πτήση σας και το δωρεάν λεωφορείο ξεκινάει από το ξενοδοχείο στις 07:30
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.046
Likes
41.130
Καλα για το πρωινο δε μας πολυενδιαφερει γιατι η πρωινη πτηση ειναι στις 6,δε νομιζω κανενα ξενοδοχειο να μας προσφερει κατι τετοια ωρα...πιο πολυ η μεταφορα με καιει..θα το κοιταξω θενκς
Μονο μια φορα για πτηση στις 6 εχω πληρωσει ξενοδοχειο ως τις 4 το πρωι και ταξι μετα γιατι ειχα μαζι 10χρονο που το λυπηθηκα. Το αεροδρομιο ειναι το πιο safe μερος για διανυκτερευση ωστε να μη χασεις την πτηση, αν πας κατα τη 1 το βραδυ.
 

maria91

Member
Μηνύματα
2.086
Likes
1.955
Μονο μια φορα για πτηση στις 6 εχω πληρωσει ξενοδοχειο ως τις 4 το πρωι και ταξι μετα γιατι ειχα μαζι 10χρονο που το λυπηθηκα. Το αεροδρομιο ειναι το πιο safe μερος για διανυκτερευση ωστε να μη χασεις την πτηση, αν πας κατα τη 1 το βραδυ.
Μωρε το χουμε ξανακανει αλλα την επομενη μερα θα μαστε κομματια αυτο σκεφτομαι :haha: κ οχι τιποτα αλλο για διαμονη και transfer βγαινει κοντα ενα 100-120ε στα 2 ατομα,οταν Βαλενθια πληρωσαμε ενα 50ε τα 2 ατομα....
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.046
Likes
41.130
Μωρε το χουμε ξανακανει αλλα την επομενη μερα θα μαστε κομματια αυτο σκεφτομαι :haha: κ οχι τιποτα αλλο για διαμονη και transfer βγαινει κοντα ενα 100-120ε στα 2 ατομα,οταν Βαλενθια πληρωσαμε ενα 50ε τα 2 ατομα....
Μαδριτη 50 ευρω τα δυο ατομα.
Αλλο πραγμα η Ιταλια.
 

axilleas apo

Member
Μηνύματα
17
Likes
15
Επόμενο Ταξίδι
LIVERPOOL-MILANO
Ταξίδι-Όνειρο
USA
Καλησπέρα σε όλα τα μέλη.. σκέφτομαι να κλείσω για μιλανο αρχές Μαρτίου . Σε συνδυασμό με την επέτειο που έχω με την γυναίκα θα ήθελα να μου πείτε κανένα ξενοδοχείο προφανώς κάπου κεντρικά ή κάπου άλλου που να βολεύει και κανένα μέτρο. Σκέφτομαι για τρεις διανυκτερεύσεις . Ευχαριστώ.
 

magda pap.

Member
Μηνύματα
186
Likes
632
Επόμενο Ταξίδι
ΒΕΛΓΙΟ
Ταξίδι-Όνειρο
Σκωτία
Καλησπέρα σε όλα τα μέλη.. σκέφτομαι να κλείσω για μιλανο αρχές Μαρτίου . Σε συνδυασμό με την επέτειο που έχω με την γυναίκα θα ήθελα να μου πείτε κανένα ξενοδοχείο προφανώς κάπου κεντρικά ή κάπου άλλου που να βολεύει και κανένα μέτρο. Σκέφτομαι για τρεις διανυκτερεύσεις . Ευχαριστώ.
Καλησπέρα.Πήγα Μιλανο το Μάιο και έμεινα σε αυτό το ξενοδοχείο ★★★★ UNAHOTELS Century Milano, Μιλάνο, Ιταλία πολύ κοντά στο σταθμό τον κεντρικο των τρένων και του μέτρο,καθαρό,μεγάλα δωμάτια και ικανοποιητικό πρωινό.Μείναμε πολύ ευχαριστημένες με την φιλη μου και το γεγονός ότι ήταν δίπλα και στο σταθμό των λεωφορείων της flixbus μας βοήθησε πολύ και για τις μεταφορές από και προς το αεροδρόμιο του Bergamo που πετούσαμε.Επίσης βολεύει να πάρεις και το τρένο για Κόμο και σε 3 στάσεις είσαι στο κέντρο στο Ντουομο.Ελπίζω να βοήθησα και εάν χρειαστείς κάτι άλλο πες μας.Επισης εαν θελήσεις και δωμάτιο στο Bergamo στειλε μου να σου πω.Καλά να περασεις.
 

marquis

Member
Μηνύματα
1.284
Likes
898
Καλησπέρα σε όλα τα μέλη.. σκέφτομαι να κλείσω για μιλανο αρχές Μαρτίου . Σε συνδυασμό με την επέτειο που έχω με την γυναίκα θα ήθελα να μου πείτε κανένα ξενοδοχείο προφανώς κάπου κεντρικά ή κάπου άλλου που να βολεύει και κανένα μέτρο. Σκέφτομαι για τρεις διανυκτερεύσεις . Ευχαριστώ.
Τι ακριβώς ψάχνετε από το κατάλυμα πέραν της τοποθεσίας; Επειδή αναφέρθηκε επέτειος θα θέλατε κάτι πιο καλό; Και σε ποια τιμή περίπου;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.058
Μέλη
38.910
Νεότερο μέλος
giota789

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom