Γαλλία Δουνκέρκη

paefstra

Member
Μηνύματα
12.922
Likes
40.758
Ενταξει, ακυρο τοτε. Ελεγα για ημερησια απο Βελγιο και η Amiens ειναι εκτος εμβελειας. Αλλα την ειχα και εχω κατα νου για αλλη φορα.
 

taver

Member
Μηνύματα
12.468
Likes
28.825
Ονειρεμένο Ταξίδι
Iles Kerguelen
Η πιο ωραία Γαλλική πόλη που έχω δει στην ευρύτερη περιοχή είναι η Amiens, αλλά δεν είναι και τόσο κοντά στα σύνορα.
Θα συμφωνήσω για την Amiens, αλλά θα βάλλω και το Arras στη λίστα. Και το Λούβρο στη Λενς.
 

marquis

Member
Μηνύματα
1.284
Likes
898
Ενταξει, ακυρο τοτε. Ελεγα για ημερησια απο Βελγιο και η Amiens ειναι εκτος εμβελειας. Αλλα την ειχα και εχω κατα νου για αλλη φορα.
Δεν αξίζει, κι εγώ συμφωνώ. Αν θέλεις κάτι ιστορικής σημασίας -για τον Α' Π.Π. και στο Βέλγιο βεβαια- η Υπρ είναι ενδιαφέρουσα επιλογή αν και παρά πολυ μικρή.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.922
Likes
40.758
Δεν αξίζει, κι εγώ συμφωνώ. Αν θέλεις κάτι ιστορικής σημασίας -για τον Α' Π.Π. και στο Βέλγιο βεβαια- η Υπρ είναι ενδιαφέρουσα επιλογή αν και παρά πολυ μικρή.
Το κραταω στο μυαλο μου, αν και δεν τρελαινομαι με τις ιστορικες τοποθεσιες. Απλα το Βελγιο ειναι προκλητικα κοντα στη Γαλλια κι ηθελα να παρω μια τζουρα. Τελος παντων, δεν θα κανω μισες δουλειες. Θα κανονισω ενα ταξιδι Γαλλια παλι να τελειωνουμε.
 

MVSylvia

Member
Μηνύματα
516
Likes
2.252
Συμφωνώ και εγώ ότι πέρασμα από τη Δουνκέρκη δεν αξίζει καθόλου.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.108
Μηνύματα
880.545
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom