Γερμανία Δυο δίδυμες στο Βερολίνο

fenia42

Member
Μηνύματα
3.884
Likes
14.451
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
πολυ καλο το λεξικο.Επομένως ο σωστος τιτλος θα ήταν: με την διδυμη αδελφή μου στο Βερολίνο.;)
Εγώ πάλι πιστεύω πως είναι σωστό.
Αυριο θα βρεθούμε κοπελιά ;;;; Έχουμε να σχεδιάσουμε ταξίδι :lol:
 

pigi_dikaiou

Member
Μηνύματα
550
Likes
521
Επόμενο Ταξίδι
......
Ταξίδι-Όνειρο
Αγιο Ορος
Ααα ΜcElk φυτιλιες που βαζεις;)Εκ του αγαθου φυσικα!!!!κινουμενος.....

Φενια μια χαρα το πας το Βερολινο!!!Συνεχισε δυναμικα και...λεπτομερεστερα................:clap:
 

marioulita

Member
Μηνύματα
39
Likes
17
Εγώ πάλι πιστεύω πως είναι σωστό.
Αυριο θα βρεθούμε κοπελιά ;;;; Έχουμε να σχεδιάσουμε ταξίδι :lol:
εννοειται οτι πιστεύεις πως ειναι σωστό...αλλιως δεν θα το εγραφες και δεν θα ασχολιομασταν τωρα με αυτό:lol:
Πολύ φοβαμαι οτι κακώς έκοψα εισητήριο με επιστροφή:(
 

Ninu

Member
Μηνύματα
80
Likes
41
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Αργεντινή,Αυστραλία
μήνυμα από μία δίδυμη

Φιλολογος δεν ειμαι , αλλά ειναι πλεονασμος ...
οι δυο διδυμες σημαινει 4 ατομα .
ΚΙΚΙ, συγνώμη που θα στη χαλάσω αλλά είμαι μία δίδυμη και βρίσκομαι κάποια χιλιόμετρα μακριά από την αδερφή μου. Είμαι ολομόναχη στο σπίτι, οπότε όπως καταλαβαίνεις ο όρος μία δίδυμη είναι δόκιμος. Στη Γερμανία βρέθηκα με την δίδυμη αδερφή μου, οπότε 1+1=2 δίδυμες στο Βερολίνο.
Εκτός από τις φιλολογικές απορίες εμένα μου έχουν δημιουργηθεί κοινωνικές. Πώς είναι δυνατόν να εξομοιώνονται δύο άτομα που απλά έτυχε να έχουν παρόμοια φάτσα;
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.884
Likes
14.451
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
ΚΙΚΙ, συγνώμη που θα στη χαλάσω αλλά είμαι μία δίδυμη και βρίσκομαι κάποια χιλιόμετρα μακριά από την αδερφή μου. Είμαι ολομόναχη στο σπίτι, οπότε όπως καταλαβαίνεις ο όρος μία δίδυμη είναι δόκιμος. Στη Γερμανία βρέθηκα με την δίδυμη αδερφή μου, οπότε 1+1=2 δίδυμες στο Βερολίνο.
Εκτός από τις φιλολογικές απορίες εμένα μου έχουν δημιουργηθεί κοινωνικές. Πώς είναι δυνατόν να εξομοιώνονται δύο άτομα που απλά έτυχε να έχουν παρόμοια φάτσα;
Που είσαι ρε συνοδοιπόρε ! Πέστα γιατί θα με τρελλάνουν εδώ !
Αλλωστε εγώ το χρησιμοποίησα σαν επιθετικό προσδιορισμό στη λέξη αδερφές η οποία εννοείται .
 

Ninu

Member
Μηνύματα
80
Likes
41
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Αργεντινή,Αυστραλία
Που είσαι ρε συνοδοιπόρε ! Πέστα γιατί θα με τρελλάνουν εδώ !
Αλλωστε εγώ το χρησιμοποίησα σαν επιθετικό προσδιορισμό στη λέξη αδερφές η οποία εννοείται .
Σκέψου να πήγαινες με την Βίκυ ή την Δώρα (από το Ηράκλειο:bleh:). Θα ήσασταν δυο δίδυμες στο Βερολίνο, εσύ μαζί μου και η Βίκυ με την Δώρα (ή το ανάποδο). Κάνω λάθος;
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.884
Likes
14.451
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Σκέψου να πήγαινες με την Βίκυ ή την Δώρα (από το Ηράκλειο:bleh:). Θα ήσασταν δυο δίδυμες στο Βερολίνο, εσύ μαζί μου και η Βίκυ με την Δώρα (ή το ανάποδο). Κάνω λάθος;
Δε μπορώ αλλο πλέον,
πες μου, καλά τα λέω μέχρι στιγμής ?
 

Ninu

Member
Μηνύματα
80
Likes
41
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Αργεντινή,Αυστραλία
Δε μπορώ αλλο πλέον,
πες μου, καλά τα λέω μέχρι στιγμής ?
Σωστά τα λες, μόνο που αυτός που ροχάλιζε καθόταν στο πίσω κάθισμα, όχι μπροστά.:haha:
 

danev

Member
Μηνύματα
519
Likes
251
Επόμενο Ταξίδι
Αυστρια-Τσεχια-Σλοβακια.
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΟΡΒΗΓΙΚΑ ΦΙΟΡΔ
Βρε παιδιά !!!!!!!!!! ξεκίνησε η κοπέλα μια πολύ ωραια ιστορία που ενδιαφερει ολους εμάς που δεν εχουμε πάει Βερολίνο, και της την χαλάσατε !!!!
Λιγος σεβασμός στον κόπο που κάνει καποιος να μεταφερει τις εντυπώσεις και τις εμπειρίες από το ταξίδι του, στους υπόλοιπους, που αυτός ειναι ο λογος αλλωστε που γραφτήκαμε, γιναμε μέλη, αγαπήσαμε και συμμετέχουμε ενεργά σε αυτό το Φορουμ !
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.884
Likes
14.451
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Bαγγέλη σε ευχαριστώ, με σκλαβώνεις !
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.224
Μηνύματα
884.297
Μέλη
38.917
Νεότερο μέλος
drsofika

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom