Βουλγαρία Δυσάρεστη έκπληξη (σ)το Μπάνσκο

Μηνύματα
2.487
Likes
3.191
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΙΑΠΩΝΙΑ
lilianfal να σου πώ με τέτοια κάψα σήμερα.. χαίρομαι που επανέφερες την ιστορία μου με τα χιόνια στο προσκήνιο:haha:να δροσιστούμε..για να λές για αποχιονισμένους δρόμους στην πλατεία κάτι θα ξέρεις.μιά και πάς συχνά..εμείς πάντως εκείνη τη μέρα που μετά κόπων φτάσαμε μέχρι εκεί δεν τους είδαμε...όλα ήταν τίγκα στο χιόνι,πάντως συμφωνούμε όσον αφορά τους πλευρικούς δρόμους στο πάνω τμήμα κλπ
Σ ευχαριστώ πάντως που διάβασες την ιστορία και για τις πληροφορίες.
 
Μηνύματα
2.487
Likes
3.191
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΙΑΠΩΝΙΑ
καλη χρονια.πολυ ωραια τα εγραψες.δεν εχω δει λεπτομερεστερη περιγραφη.λες και ειμασταν εκει.
νάσαι καλά!!επίσης καλή χρονιά!
έτσι πές τα κι εσύ και όσοι τέλος πάντων συναντήσατε την ίδια κατάσταση...γιατί όπως θα διάβασες μερικοί μου προσάψαν ότι υπερέβαλα....ότι δεν ξέρω τι λέω...
 

thespyros

Banned
Μηνύματα
391
Likes
32
Επόμενο Ταξίδι
ισπανια ΜΑΔΡΙΤΗ ΠΡΟΣΕΧΩΣ
καλα εισαι που να πηγαινες και στο σαντασκυ εκει να δεις τι πεζοδρομιο τιποτα δεν εχει ...αστα πως μπηκανε στην ερωπαικη ενωση δεν ξερω ελλαδαρα μας και παλι...
 

thespyros

Banned
Μηνύματα
391
Likes
32
Επόμενο Ταξίδι
ισπανια ΜΑΔΡΙΤΗ ΠΡΟΣΕΧΩΣ
το καλυτερο που λες για τα κηδειοχαρτα το ειδα στην σοφια που ειχα παει το 2007 ,,μια γιετονια απο μαγαζια που πουλουσανε φερετρα και τα ειχανε και σε βιτρινεε τρελαθηκα
 
Μηνύματα
2.487
Likes
3.191
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΙΑΠΩΝΙΑ
το καλυτερο που λες για τα κηδειοχαρτα το ειδα στην σοφια που ειχα παει το 2007 ,,μια γιετονια απο μαγαζια που πουλουσανε φερετρα και τα ειχανε και σε βιτρινεε τρελαθηκα[/QUOTE

χαχαχα καλό!!
μα τι μακάβριο έθιμο κι αυτό...άσε όσο το θυμάμαι..δε μας φτάνανε τα χιόνια..
 

thespyros

Banned
Μηνύματα
391
Likes
32
Επόμενο Ταξίδι
ισπανια ΜΑΔΡΙΤΗ ΠΡΟΣΕΧΩΣ
τι να πω ξερω και εγω ασε τα καρα στην μεση του δρομου ....
 

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.276
Likes
1.343
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
Τελικα αξιζει τριημερο (στην ουσια δυο βραδια) στο Μπανσκο; Αν δεν θελεις να κανεις παραπανω απο καμια ωριτσα σκι; (Σοφια ειχα παει και δεν τρελαθηκα .... Και ας ξεπερασουμε οτι πολλοι ηταν αρκετα αγενεις ....) Ακουω γνωμες....
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.013
Likes
6.395
Μια χαρα ειναι.

Βολτα στο χιονοδρομικο για σκο.

Φαγητο το μεσημερακι.

Βολτουλα το απογευματακι για κανενα καφεδακι και τιποτα ψωνια.

Στο κεντρο στο μπανσκο εχει ενα σουπερ μαρκετ,μεγαλο ειναι θα το καταλαβεις αμεσως,που συμφωνα με τη φιλη μου,εχει πολυ καλες τιμες στα καλλυντικα,σε φαση που πηγαμε και πηρε κατι μασκες για τα μαλλια,αν το λεω καλα σε πολλες ποσοτητες και για τις φιλες της.
Και φυσικα οχι μονο!!

Βολτουλα μετα την αλλη μερα στο χωριο,να μπειτε στα σοκακια του χωριου,φανταζομαι θα εχει και πολυ χιονι.

Αν το ξενοδοχειο σας εχει πισινα και μασαζ και σαουνα,θα ειστε ακομα καλυτερα!!

Και τις τιμες εκει μια χαρα τις βρηκα.Και αν και πηγα φετος τα χριστουγεννα δεν ειχε πολυ κοσμο.

Το λεω αυτο γιατι δεν ξερω ποτε θα πας,μια και ξερω οτι θα γινει το παγκοσμιο πρωταθλημα σκι,και μπορει να γινεται χαμος απο κοσμο.Στις 18 ξεκιναει.
 
Μηνύματα
2.487
Likes
3.191
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΙΑΠΩΝΙΑ
Τελικα αξιζει τριημερο (στην ουσια δυο βραδια) στο Μπανσκο; Αν δεν θελεις να κανεις παραπανω απο καμια ωριτσα σκι; (Σοφια ειχα παει και δεν τρελαθηκα .... Και ας ξεπερασουμε οτι πολλοι ηταν αρκετα αγενεις ....) Ακουω γνωμες....
Το εξήγησα και μέσα στην ιστορία και θα το ξαναπώ...
οι συνθήκες ήταν τέτοιες που μας έκαναν να αγανακτήσουμε!η συγκυρία αφ ενός των χιλιάδων τουριστ ών και αφετέρου και κυρίως του χιονιού που ήταν στην αποκορύφωση του και ΔΕΝ μας επέτρεψε να κάνουμε περιπάτους και διαδρομές.
Αν μπορούσαμε να περπατήσουμε σαφώς και θα περνούσαμε ένα ευχάριστο τριήμερο πηγαίνοντας μέσα στο παλιό χωριό(οπως είπε ο φίλος πιό πάνω)και προς το βουνό κλπ.
 

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.276
Likes
1.343
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
καμια καλη ταβερνα;
τιμες απο μασαζ;
 

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.276
Likes
1.343
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
ωχ! προλαβαινουμε και το πρωταθλημα γυναικων!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.678
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom