Δύο ισχυρές εκρήξεις στο αεροδρόμιο των Βρυξελλών....

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.035
Δύο ισχυρές εκρήξεις σημειώθηκαν διαδοχικά, με διαφορά δεκαπέντε λεπτών, γύρω στις 8 το πρωί της Τρίτης στο αεροδρόμιο των Βρυξελλών. Υπάρχουν αναφορές για επιβάτες που έτρεχαν προς τις εξόδους του αεροδρομίου καλυμμένοι με σκόνη και σε κατάσταση σοκ. Σύμφωνα με το Russia Today και το CBS υπάρχουν 11 νεκροί και πολλοί τραυματίες -παρότι οι πληροφορίες δεν έχουν επιβεβαιωθεί από το Βελγικό Πρακτορείο Ειδήσεων, το οποίο στις 10 το πρωί επιβεβαίωνε τον θάνατο ενός ανθρώπου.

http://tvxs.gr/news/eyropi-eop/dyo-isxyres-ekrikseis-sto-aerodromio-ton-bryksellon

Και τώρα,μόλις,έκρηξη σε σταθμο μετρό.....!!
 

skoumpi

Member
Μηνύματα
1.206
Likes
1.101
Απίστευτα χάλια... Τι να πω ελπίζω να μην ειναι πολλά τα θύματα τουλάχιστον!
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.442
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Δίκιο έχεις.Και κρίμα που έμαθα μια καινούρια λέξη με αφορμή μια τόσο άσχημη περίπτωση.
μαζί τη μάθαμε, μου την είπε μια συνάδελφος επ'ευκαιρία της βομβιστικής επίθεσης στην Κων/πολη και το κατεγραψα στον σκληρό
 

dimitrak

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
500
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Το καλοκαιρι που μας περασε μειναμε στο thon eu που ειναι διπλα ακριβως στο μετρο maalbeek κ σ αυτη τη σταση μπηκαμε πανω απο 15 φορες
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.374
Likes
14.280
Και σήμερα δεν γίνονται πτήσεις της Aegean πρός Βρυξέλλες.Η εταιρεία επιστρέφει τα χρήματα για όσους είχαν(και θέλουν να ακυρώσουν) πτήσεις μέχρι τέλος Μαρτίου.
 

vagiannie

Member
Μηνύματα
17
Likes
32
Επόμενο Ταξίδι
ΆΜΣΤΕΡΝΤΑΜ
Έχω αρχίσει και φοβάμαι τώρα... Έχω κανονίσει ένα ταξίδι για Βερολίνο στις 6 Απριλίου και πραγματικά το σκέφτομαι... Η άποψη σας ποια είναι????? Υπάρχει κάποιος άλλος που να ανησυχεί το ίδιο με εμένα σε αυτό το forum για συμπαράσταση ή είμαι μόνη μου? χαχχαχα
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.188
Μηνύματα
883.371
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom