Δύο ισχυρές εκρήξεις στο αεροδρόμιο των Βρυξελλών....

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.036
Δεν ξερω που βασιζεται αυτη η εκτιμηση και για ποιο αεροδρομιο, αλλα τη μερα εκεινη, υψηλης κινησης για το Βενιζελος δεν υπηρχε καμμια καθυστερηση ακριβως το αντιθετο. Κινηση στο κεντρο ναι στο αεροδρομιο ολα πολυ ησυχα με παρα πολυ κοσμο. Ο κοσμος δεν φοβάται, αλιμονο.
Δεν είπα για κάποιο συγκεκριμένο αεροδρόμιο....γενικά για όλα τα ευρωπαικά αεροδρόμια.Και είπα,για πιο λεπτομερείς ελέγχους,όχι για φόβο...
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.370
Likes
9.296
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Δεν είπα για κάποιο συγκεκριμένο αεροδρόμιο....το είπα,γενικά για όλα τα ευρωπαικά αεροδρόμια.
Κι εγω ειδα 3 απο αυτα τη μερα εκεινη κ ηταν οπως παντα τα πραγματα. Καμμια καθυστερηση, καμμια ανησυχια.
 

despinav

Member
Μηνύματα
60
Likes
32
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Ινδία, Ταϋλάνδη
Όλα πήγαν καλά, οχι απλά καλά αλλά ήταν ένα από τα πιο "μυστήρια" και "πανέμορφα" ταξίδια της ζωής μου, ναι αυτό στο Βερολινο :).
Λίγα στοιχεία σχετικά με την αναχώρησή μου στις 25/03. Είχαμε καθυστέρηση απογείωσης 40' με τρομερό έλεγχο. Πριν την προσγείωση στο Βερολίνο ήμασταν "παρκαρισμένοι" σε ένα συννεφάκι περίπου μία ώρα. Ο πιλότος κάθε 10' ανακοίνωνε διαφορετική ώρα προσγείωσης περιμένοντας το οκ . Τελικά είχαμε συνολική καθυστέρηση 1 1/2 ώρα. Στην επιστροφή 27/03 όχι απλά δεν είχαμε θέματα στον έλεγχο αλλά φτάσαμε 20' πιο νωρίς στο Ελ. Βενιζέλος. Έπαιζε να είχε ραντεβουδάκι ο πιλότος δεν εξηγείται αλλιώς τέτοια ταχύτητα....
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.013
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom