Panagiota^

Member
Μηνύματα
658
Likes
276
Ταξίδι-Όνειρο
Ιράν, Εκουαδόρ, Τανζανία
γειά σας είμαι νέο μέλος και θα ήθελα να ρωτήσω κάποια πράγματα όποιος μπορεί να με βοηθήσει...
έχει ταξιδέψει κανείς με easyjet???θα ήθελα να μπυ πείτε πόσο αξιόπιστο είναι και αν έχει καθυστερήσεις γιατί πρόκειται να πάω τον Ιούλιο Λονδίνο και είναι τα πιο οικονομικά εισιτήρια που έχω βρεί..
Επίσης κάποιο αξιοπρεπές και καλό ξενοδοχείο?
Οποιαδήποτε άλλη πληροφορία θα με βοηθούσε
Μια χαρά είναι η Ίζι, αγαπητή μου, μη φοβάσαι τίποτα. Την έχω τιμήσει ουκ ολίγες φορές για Λονδίνο. Απλά είσαι ψιλοστριμωγμένος, δεν έχεις μουσικούλα κ οθόνες από το ίδιο το αεροπλάνο και φυσικά όχι φαγητό. Φρόντισε να πάρεις κανένα σνακ μαζί σου και νεράκι από το καφέ πριν μπεις γιατί οι τιμές μέσα είναι φωτιά. Απλά είναι κ λίγη ταλαιπωρία να φτάσεις Λονδίνο από Gatwick.
Αν θέλεις μια οικονομική λύση για ξενοδοχείο, σου προτείνω το Hotel London Norfolk Square, Hotels Norfolk Square, Royal Norfolk Hotel London. , τίποτα το ιδιαίτερο από παροχές, με καλό πρωινό και σε απίστευτα βολική θέση, ΑΚΡΙΒΩΣ έξω από το σταθμό μετρό και τρένου του Paddington.
 

Takis-Gwgw

Member
Μηνύματα
29
Likes
9
Επόμενο Ταξίδι
ψαχνομαστε...
Θετικα σχολια και απο εδω για την Easyjet!Δυο φορες την εχουμε χρησιμοποιησει(Λονδινο-Ρωμη)και δεν ειχαμε κανενα προβλημα!Ειχαμε μεινει στο Hyde Park Radnor London bed and breakfast Hotel ,πανω απο Hyde park και 200 μετρα απο το μετρο.Το εχει Ελληνοκυπριος οποτε ισως σου κανει τιποτα καλυτερο στην τιμη.
 

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.039
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
'Οταν φτάσεις στο Gatwick, επέλεξε τη Southern Railways που σε πάει στο σταθμό της Victoria σε 30-40' και με τιμή γύρω στις 4 λίρες το άτομο (μέσω internet)... αν και στην περίπτωση που αργήσει η easy, χάνεις το εισητήριο...
 

maragiorgos

Member
Μηνύματα
198
Likes
18
Επόμενο Ταξίδι
θα δουμε.....
Ταξίδι-Όνειρο
Σκωτια.
Παιδια,λιγο ασχετο,αλλα θα ηθελα μια απαντηση,θελω να παρω στην βαλιτσα μου σιδερο ταξιδιου,θα υπαρχει προβλημα απο τον ελενχο των αποσκευων?:roll:
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.393
Likes
14.317
Παιδια,λιγο ασχετο,αλλα θα ηθελα μια απαντηση,θελω να παρω στην βαλιτσα μου σιδερο ταξιδιου,θα υπαρχει προβλημα απο τον ελενχο των αποσκευων?:roll:
Στην βαλίτσα σίγουρα όχι.Στην χειραποσκευή δέν ξέρω αλλά πιθανόν νά υπάρχει.
 

Panagiota^

Member
Μηνύματα
658
Likes
276
Ταξίδι-Όνειρο
Ιράν, Εκουαδόρ, Τανζανία
Παιδια,λιγο ασχετο,αλλα θα ηθελα μια απαντηση,θελω να παρω στην βαλιτσα μου σιδερο ταξιδιου,θα υπαρχει προβλημα απο τον ελενχο των αποσκευων?:roll:
Όχι, κανένα απολύτως πρόβλημα, το έχω πάντα κι εγώ μες τις αποσκευές μου. Προσοχή στο υπέρβαρο μόνο. Η Ίζι τσεκουρώνει, ειδικά από Αγγλία.
 

travel story

Member
Μηνύματα
126
Likes
14
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΑΝΤΟΥ!!!!
η easyjet ειναι μια εταιρεια οικονομικη,που απλα σε παει στον προορισμο σου!τιποτα περισσοτερο και τιποτα λιγοτερο.ουτε πολυτελειες εχει,ουτε τιποτα.στο λεει αλλωστε!:)
 

Takis-Gwgw

Member
Μηνύματα
29
Likes
9
Επόμενο Ταξίδι
ψαχνομαστε...
Όχι, κανένα απολύτως πρόβλημα, το έχω πάντα κι εγώ μες τις αποσκευές μου. Προσοχή στο υπέρβαρο μόνο. Η Ίζι τσεκουρώνει, ειδικά από Αγγλία.
Οντως!!Προσοχη στο υπερβαρο και στις επιπλεον των δυο αποσκευων(το ζευγαρι).
 

Evmenis

Member
Μηνύματα
162
Likes
33
Επόμενο Ταξίδι
london baby
παντως εγω μια φορα που χρειαστηκα να παρω τηλ στην easyjet δεν ειχα κανενα προβλημα ,επιασα αμεσως και μιλησα με εναν ευγενεστατο υπαλληλο που διευθετησε το ζητημα που ειχα αμεσα.
παντως ο χωρος που εχεις μεσα στο αεροπλανο ειναι για κινεζους οχι για ευρωπαιους
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.393
Likes
14.317
Μιά εβδομάδα μετά(καί 22 πόστς) και η φίλη πού ρώτησε αρχικά ούτε ξαναπόσταρε να μας πεί αν έλυσε τίς απορίες της η έστω ενα απλό ευχαριστώ.Και οι συμφορουμίτες εξακολουθούν να γράφουν..

Πως το βλέπουν μερικοι?Ενα ποστ-μια ερώτηση και εξαφανίζονται:lol:
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.726
Likes
14.896
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
Τάξιδεψα για πρώτη φορά πριν απο ένα μήνα με EASY JET ΘΕΣ/ΝΙΚΗ-ΜΙΛΑΝΟ-ΘΕΣ/ΝΙΚΗ.Δεν εχω κανένα παράπονο.Είναι αυτό που λένε παραπάνω οι φίλοι.Οταν κλείνεις τα εισητήρια,σου βγάζει ενα κατεβατό απο τις υποχρεώσεις που εχει απεναντί σου.Εαν θελείς πληρώνεις κατι παραπάνω για ασφάλεια(ακύρωση πτήσης,χασιμο αποσκευων,χάσιμο πτήσης κ.λ.π.)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.950
Μέλη
38.907
Νεότερο μέλος
Chrysostomos

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom