makisg

Member
Μηνύματα
4.726
Likes
14.896
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
Αγαπητέ fotast έχεις απόλυτο δίκιο
 

dolly

Member
Μηνύματα
23
Likes
2
δε ξερω γιατι ερχονται συνεχεια μηνυματα στο email μου σχετικα με την easyjet για να τελειωνουμε με αυτο ειπα την γνωμη δε μου αρεσε δεν εμεινα ευχαριστημενη τερμα δε κατλαβαινω ..δημοκρατια δν εχουμε και ελευθερια του λογου...υποχρεωτικα πρεπει να μαρεσει..πωω
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.393
Likes
14.317
δε ξερω γιατι ερχονται συνεχεια μηνυματα στο email μου σχετικα με την easyjet για να τελειωνουμε με αυτο ειπα την γνωμη δε μου αρεσε δεν εμεινα ευχαριστημενη τερμα δε κατλαβαινω ..δημοκρατια δν εχουμε και ελευθερια του λογου...υποχρεωτικα πρεπει να μαρεσει..πωω
Δεν το εξηγείς λίγο περισσότερο αυτό?Απο πού έρχονται τά μηνύματα με e-mail?Απο άλλους συμφορουμίτες που υπερασπίζονται την easy?
 

dolly

Member
Μηνύματα
23
Likes
2
ναι, και με κουραζει τρομερα..ρωταει καποιος κατι και λεμε τι γνωμη μας..δε θα κατσω να λυσω αν ειναι η δεν ειναι καλη εταιρια..δεν με απασχολει καθολου...δε μαρεσει το στυλ ολοι εχουνε μια αποψη και εσυ λες το αντιθετο πεφτουν να σε φανε...νταξει..νομιζω ο καθενας τι γνωμη του λεει και εχουμε ελευθερια...δεν ειπα τη γνωμη μου γι ανα λυσω αν ειναι καλη εταιρια η οχι ..δε μ αρεσε ..δεν εμεινα ευχαριστημενη εξηγησα τους λογους..εληξε
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.393
Likes
14.317
ναι, και με κουραζει τρομερα..ρωταει καποιος κατι και λεμε τι γνωμη μας..δε θα κατσω να λυσω αν ειναι η δεν ειναι καλη εταιρια..δεν με απασχολει καθολου...δε μαρεσει το στυλ ολοι εχουνε μια αποψη και εσυ λες το αντιθετο πεφτουν να σε φανε...νταξει..νομιζω ο καθενας τι γνωμη του λεει και εχουμε ελευθερια...δεν ειπα τη γνωμη μου γι ανα λυσω αν ειναι καλη εταιρια η οχι ..δε μ αρεσε ..δεν εμεινα ευχαριστημενη εξηγησα τους λογους..εληξε
Φυσικά και μπορείς να αγνοήσιες τά μηνύματα.Προσωπικά δεν μου έτυχε αν και έχω πεί την γνώμη μου γιά εταιρείες,πρακτορεία κτλ.Δεν μπορώ νά καταλάβω γιατί πείραξε η γνώμη σου.Ισως θά μπορούσαν να τοποθετηθούν οι διαχειριστές.
 

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.039
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
ναι, και με κουραζει τρομερα..ρωταει καποιος κατι και λεμε τι γνωμη μας..δε θα κατσω να λυσω αν ειναι η δεν ειναι καλη εταιρια..δεν με απασχολει καθολου...δε μαρεσει το στυλ ολοι εχουνε μια αποψη και εσυ λες το αντιθετο πεφτουν να σε φανε...νταξει..νομιζω ο καθενας τι γνωμη του λεει και εχουμε ελευθερια...δεν ειπα τη γνωμη μου γι ανα λυσω αν ειναι καλη εταιρια η οχι ..δε μ αρεσε ..δεν εμεινα ευχαριστημενη εξηγησα τους λογους..εληξε
Σε ένα θέμα με 30 δημοσιεύσεις, έχεις συνεισφέρει τέσσερις, δλδ. το 13%... αντί λοιπόν να μονοπωλείς το θέμα και την ίδια στιγμή να συστήνεις στα μέλη του φόρουμ να το λήξουν, θα σου πρότεινα απλά να το αγνοείς...

φόρουμ=ανταλλαγή απόψεων από όλους και όχι υποδείξεις...
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.443
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Οι εμπειρίες μου από easy είναι ανάμεικτες. Πάντως να συνυπολογήσεις και το κόστος αλέ ρετούρ προς το αεροδρόμιο.
Θα σου πρότεινα το κεντρικότατο Strand Palace στο Strand, 5 λεπτά με τα πόδια από Covent Garden. Είχε λογικές τιμές για Λονδίνο όταν είχα πάει το Δεκέμβρη
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.217
Μηνύματα
883.961
Μέλη
38.907
Νεότερο μέλος
Chrysostomos

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom