ΕΥΧΕΣ

nanaki

Member
Μηνύματα
11
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΚΟΥΑΛΑ ΛΟΥΜΠΟΥΡ
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΟΛΩΝΙΑ- ΕΣΘΟΝΙΑ
Τώρα θα αρχίσω να ψαχνω και μόλις βρώ κανένα φτηνο εισητήριο και κατάτον Φεβρουάριο μάλλον θα πετάξω.....αν εχεις πληροφορίες για οτιδήποτε εισητήρια , αξιοθέατα σημαντικά σημεία κ.λ.π. πληροφορίες ευπρόσδεκτες......:xmas_biggrin::xmas_biggrin::xmas_biggrin::xmas_biggrin::xmas_biggrin::xmas_biggrin::xmas_biggrin:
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.303
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Εγω Lijiang με τα 2.000
Πάρε και μια φωτο για να μην νομίζεις ότι λέμε τρέλες...
 

Attachments

nanaki

Member
Μηνύματα
11
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΚΟΥΑΛΑ ΛΟΥΜΠΟΥΡ
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΟΛΩΝΙΑ- ΕΣΘΟΝΙΑ
Εσύ πήγες φίλε μου, βοήθησε στο πρόγραμμα.Μιλάω για ατομικό ταξείδι καμμιά εικοσαριά μέρες και με μετακίονηση στις τρείς χώρες...ακόμη δεν εχω ψαξει τίποτα , θα πάρω τους οδηγούς και θα καταστρώσω σχέδιο...Κάθε βοήθεια ευπρόσδεκτη.Σ ευχαριστώ ....
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
βρες εσύ τον προορισμό και θα κανομε οτι μπορούμε..
την ασία ακουστά την έχω..:xmas_mrgreen:
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Λοιπον Βιρμανια εχει παει και η Ρενατα και εχει κανει πιο πληρες προγραμμα απο το δικο μου. Οριστε η ταξιδιωτικη ιστορια της. http://www.travelstories.gr/%F4%E1%...ED%DF%E1-%EF%EA%F4%FE%E2%F1%E7%F2-2007-a.html
Η δικια μου ταξιδιωτικη ιστορια με μπολικη σαλτσα μεν, αλλα με λιγοτερα μερη ειναι εδω: http://www.travelstories.gr/%F4%E1%...E1%F3%DF%E1/879-%E2%E9%F1%EC%E1%ED%DF%E1.html
Σε αυτα τα μερη που αναφερουμε μπορεις εφοσον εχεις τον χρονο να προσθεσεις το Ngampali εξαιρετικη ακτη να ξεκουραστειτε για λιγες ημερες και το M'Rauk U Mrauk U - Wikipedia, the free encyclopedia Mrauk U travel guide - Wikitravel
αν δεν εχεις βαρεθει απο αρχαιολογικους χωρους.
Ο Φλεβαρης ειναι πολυ καλη εποχη για τη Βιρμανια.
Η ρενατα εχει και τον umyo με τον οποιο ταξιδεψε και κατοπιν τον χρησιμοποιησε και η Ροζα και η οποια αυτη εμεινε ευχαριστημενη.
Αεροπορικα θα πας ειτε με Thai μεσω Bangkok κατευθειαν στη Yangon, ειτε με καποια απο τις εταιρειες του κολπου μεχρι Bangkok και μετα με Air Asia στη Υangon. Περιμενε μπας και βγουν προσφορες μετα τις γιορτες.
 

Rosa

Member
Μηνύματα
1.635
Likes
1.964
Ταξίδι-Όνειρο
Trobriand Islands...
Έρση, κόψε, κόψε....η φίλη μας ζητάει τρεις χώρες σε είκοσι μέρες........
Εγώ σε 22 μέρες Βιρμανία, και πάλι Μράουκ Ου και Νγκαπάλι δεν πρόλαβα....
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Τρεις χωρες σε εικοσι ημερες αδικουνται και οι τρεις. Με δυο χωρες ισως κατι να γινεται.
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Τελικα αυτος ο umyo εσενα πως σου ξεφυγε Ερση????:xmas_cheesygrin::xmas_cheesygrin:
 

nanaki

Member
Μηνύματα
11
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΚΟΥΑΛΑ ΛΟΥΜΠΟΥΡ
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΟΛΩΝΙΑ- ΕΣΘΟΝΙΑ
Σας ευχαριστώ που με βάζετε σε τάξη.Εγώ σκέψεις κάνω πρός το παρών .Να σκεφτείτε οτι ακόμη ούτε τους οδηγούς δεν πήρα.Κατ αρχήν δεν με χαλάει οι μέρες να γίνουν 30 αντί για 20 .Υποχρεώσεις δεν υπάρχουν και φυσικά για το ΄λόγο αυτό ζητάω πληροφορίες.Αλλά απο την άλλη μεριά και στα ταξείδια μου δεν ψάχνω να αγοράσω και οικόπεδα για να μου χρειάζονται τόσες πολλές μέρες.Ταξείδι για μένα είναι να γνωρίσεις την ιστορία, την κουλτούρα των ανθρώπων, να δείς τα κυριότερα σημεία με τον καλύτερο δυνατό τρόπο.Αραγε την Ελλάδα που ζούμε την ξέρουμε όλοι πιθαμή πρός πιθαμή και με λεπτομέρεια....Μη γελάσω τώρα..Πάντως αγαπητή ROSA αν είχα το πρόγραμμά σου κατά πόλεις και τι χρόνο χρειάζεσαι να μείνεις σε κάθε μία και φυσικά με τι τρόπο μπορώ να βοηθηθώ εκεί θα είμουν υπόχρεη εξ αρχής.Σας ευχαριστω όλους...θα τα πούμε....:idea::idea::xmas_lol::xmas_lol:
 

augi

Member
Μηνύματα
10
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
ελβετια
Ταξίδι-Όνειρο
κινα
Καλημέρα σε όλους σας και Χρόνια Πολλά με πολλά ταξείδια.Θέλω να γιορτάσω και να κάνουμε δώρο στον εαυτό μας ενα ταξείδι για τα εικοσι πέντε χρόνια γάμου μας.Εχετε καμμιά ιδέα.Θέλουμε να έχει κάτι ερωτικό και ομορφο .:xmas_rolleyes:
ωραιο ταξιδι νομιζω ειναι-λαος καμποζη βιετναμ.επισης η μεσαιωνικη ιαπωνια.οπου κιαν πατε στελνω πολλεσ ευχεσ
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.260
Μηνύματα
885.399
Μέλη
38.936
Νεότερο μέλος
alexispi

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom