Είστε για άλλη μία θεσσαλονικιώτικη συνάντηση;

ELGEO2

Member
Μηνύματα
732
Likes
693
Επόμενο Ταξίδι
ΠΕΡΟΥ
Ταξίδι-Όνειρο
πέρασμα καρακορουμ
:clap::clap::clap: hello σε ολη την χθεσινη παρεα.. .......:clap::clap::clap:

ερση
η μπυρα ειναι μεγαλης διαρκειας ....στην υγεια σου .
βεβαια την κερδισες στην κληρωση με το νουμερο πεντε , αλλα στην πραγματικοτητα ολη στην παρεα σε θεωρουν το δεκα το καλο.

μηπως το σκεφτεσαι για περιφεριαρχης ???????????:haha:
 

dimpanayio

Member
Μηνύματα
52
Likes
1
Ταξίδι-Όνειρο
Παταγονία,γη του Πυρός,Αν
Εγώ θα την πρότεινα για αντικαταστάτη της Γκερέκου, αλλά μάλλον τη χάσαμε τη θέση....:haha::haha::haha::haha:
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.701
Likes
6.316
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
Γεια σας παίδες.

σας διάβασα μονοκοπανιάς γιατί ήμουν στα βουνά όπου μάζευα ρίγανι και φασκόμηλο....350 αδιάβαστα έγραφε...

χάρηκα που περάσατε όμορφα, εύχομαι και στην επόμενη
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
:clap::clap::clap: hello σε ολη την χθεσινη παρεα.. .......:clap::clap::clap:

ερση
η μπυρα ειναι μεγαλης διαρκειας ....στην υγεια σου .
βεβαια την κερδισες στην κληρωση με το νουμερο πεντε , αλλα στην πραγματικοτητα ολη στην παρεα σε θεωρουν το δεκα το καλο.

μηπως το σκεφτεσαι για περιφεριαρχης ???????????:haha:
Εισαι πολυ γλυκος φιλε Γιωργο!
Απαπαπα! Δεν εχω (κι ουτε θελω κι ουτε μπορω να εχω) σχεση με τετοιες καταστασεις! :haha:
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Εγώ θα την πρότεινα για αντικαταστάτη της Γκερέκου, αλλά μάλλον τη χάσαμε τη θέση....:haha::haha::haha::haha:
Και που το βαζεις το γεγονος οτι ο αφεντης ειναι κακοφωνιξ; :haha::haha:
 

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Τι να σας κάνω, που δεν μπορέσαμε να έχουμε διακαναλική σύνδεση:bleh: Παρά τις προσπάθειες, μας πρόδωσε η τεχνολογία...:D Τις ευχές και την αγάπη μας, σας τις στείλαμε πάντως...:D
Στην επόμενη κανονίστε να υπάρχει πρόσβαση ιντερνετ...θα γράψουμε ιστορία :haha:

Πάντα τέτοια παιδιά :clap:
 

mariath

Member
Μηνύματα
2.221
Likes
5.756
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Νότια Αμερική
Θα είναι απαραίτητη προϋπόθεση η ύπαρξη ίντερνετ για να διαλέξουμε μαγαζί στην επόμενη συνάντηση. Θα κάνουμε την πρώτη πανελλήνια συνάντηση μέσω ίντερνετ!
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Πάλι ξεροσφύρι δηλαδή? Δεν είπαμε ότι την επόμενη φορά θα έχουμε εκτός από υγρό πυρ και στερεά πυρομαχικά? Ξηρά τροφή απ' το σπίτι θα κουβαλήσουμε?
 
Μηνύματα
28
Likes
15
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Ιβηρικής
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Ζηλανδια και Κουβα
Καλησπερα κι απο εμενα!!Περασαμε παρα πολυ ωραια και χαρηκα που γνωρισα εστω και καποια μελη του φορουμ!!Ημουν απο τα νεοτερα (αν οχι το νεοτερο)μελος του φορουμ που ημουν εκει αλλα παρ'ολα αυτα οι ωρες περασαν χωρις να το καταλαβω!!Παντα τετοια..:clap:
 
Μηνύματα
2.487
Likes
3.195
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Μια ωραία ιδέα είναι να κάνουμε και μια συνάντηση μεσ το κατακαλόκαιρο,μιά Τετάρτη πάλι αλλά αυτή τη φορά σε παραλία εκτός-κοντά στη Θεσνίκη πχ Επανομή η Ηράκλεια σε beache bar,απόγεμα,με τα μαγιουδάκια μας να κάνουμε και μπανάκι:clap:,ξέρω είναι ολίγον δύσκολο αλλά θα είχε πλάκα και θα ...ξέφευγε από τα συνηθισμένα.....
 

liz

Member
Μηνύματα
159
Likes
343
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Κι εγώ τώρα διάβασα τα καθέκαστα! Κρίμα που δεν μπορούσα να είμαι μαζί σας...άντε την επόμενη φορά με ίντερνετ :)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.204
Μηνύματα
883.743
Μέλη
38.902
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom