Είστε για άλλη μία θεσσαλονικιώτικη συνάντηση;

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.404
Likes
17.234
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Για να βλέπω ανταποκρίσεις στις 4 τα ξημερώματα πάει να πει ότι περάσατε σούπερ. :)

Τα μοντέλα που είχατε ποια ήταν ρε παιδιά; έχουμε μοντέλα στο φόρουμ; επίσης, μιας και απ'ότι κατάλαβα πρέπει να ήταν από τις μεγαλύτερες συγκεντρώσεις που έχει γίνει εκεί, δε θα μας "ταϊσετε" καμιά φωτογραφία; :)
 

mariath

Member
Μηνύματα
2.221
Likes
5.757
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Νότια Αμερική
Αυτή τη φορά φωτογραφίες δεν θα δείτε. Το μοντέλο ζήτησε να μην φωτογραφηθεί μιας και ήταν εκεί ινκόγνιτο και σεβαστήκαμε την επιθυμία του. Έτσι απείχαμε όλοι των φωτογραφιών. :bleh:
Και ναι, το μοντέλο είναι μέλος του φόρουμ. Περισσότερα δεν μπορώ να πω, καταλαβαίνετε, δεν θέλει δημοσιότητα.

Εννοείται ότι περάσαμε πολύ ωραία και όποιος δεν ήρθε έχασε. Και χάρηκα που κάθε φορά έχουμε και καινούργιους στην παρέα που την εμπλουτίζουν και την ομορφαίνουν. :D
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
... Και, ως συνήθως, πήραμε τα κλειδιά του μαγαζιού και φύγαμε! :)

Κάπου εκεί στις 2:30 το πρωί εγκατέλειψαν τον φιλόξενο χώρο του Cafe del Arte τα τελευταία εκλεκτά μέλη του φόρουμ (μαζί με τα δύο μοντέλα) δίνοντας υποσχέσεις η επόμενη συνάντηση να πραγματοποιηθεί ελαφρά εκτός των τειχών: παρά θιν αλός και συντροφία εκλεκτών εδεσμάτων και αποσταγμάτων! Επιφυλασσόμεθα...

Προσωπικά θα ήθελα να εκφράσω τη χαρά μου που ξαναείδα παλιούς γνώριμους και ξανα-άκουσα επικές ιστορίες και γνώρισα κάποιους νέους αλλά και τη λύπη μου που δεν μου δόθηκε η δυνατότητα να έχω - έστω μαι σύντομη - κουβεντούλα με ωρισμένους απ' αυτούς. Η (ωραία μεν, αρκετά δυνατή δε - ίσως και λόγω θέσης) μουσική δεν βοήθησε στον τομέα αυτό.

Να ζητήσω μια συγγνώμη από τον Θάνο που δεν μας δόθηκε η ευκαιρία να μιλήσουμε λιγάκι (αλλά και συ βρε παιδί μου νωρίς - νωρίς την έκανες! ) - αυτά που ζήτησε θα του τα στείλω με π.μ.

Νά'μαστε καλά, λοιπόν, να συντονιζόμαστε και να βρισκόμαστε: Ανεβάζει το ηθικό και κάνει καλό στην υγεία! :D

ΥΓ. Φωτογραφίες - εξ όσων γνωρίζω - γιόκ. Χάλασε το φλάς ? ;)
 

LIDA

Member
Μηνύματα
449
Likes
229
Καλημέρα σε όλους!!!!!
Πέρασα μια άκρως εξαιρετική και ενδιαφέρουσα βραδιά γνωρίζοντας τα μέλη του φόρουμ. Είχα την ευκαιρία να ακούσω ιστορίες από ανθρώπους που ζούσαν ξανά το ταξίδι...Χάρηκα πάρα πολύ που σας γνώρισα και ούσα νέα στο φόρουμ ήταν μια πολύ ωραία αρχή για μένα. Λυπάμαι και εγώ που δεν είχα την ευκαιρία να συνομιλήσω και να γνωρίσω κάποια μέλη λόγω θέσης αλλά αυτός είναι και ένας λόγος να μην αργήσει η επόμενη!!!Σας ευχαριστώ για την πολύ ωραία υποδοχή!!!
 

αθηνα123

Member
Μηνύματα
283
Likes
22
Επόμενο Ταξίδι
?????????????????
Ταξίδι-Όνειρο
νησια μαρκισας
εγω γιατι δεν καταλαβα ποιο ηταν το μοντελο?
 

LIDA

Member
Μηνύματα
449
Likes
229
χαχα...Το παιδί που ήρθε στο τέλος...Ή είναι ιεροσυλία που το αποκάλυψα???
 
Μηνύματα
2.487
Likes
3.195
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
πες τα LIDA πες τα,χιχιχι άκου ιεροσυλία,ενημέρωση κάνεις απλή ενημέρωση...
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Τα μοντέλα που είχατε ποια ήταν ρε παιδιά; έχουμε μοντέλα στο φόρουμ;
αν ερχόσουνα στη συνάντηση των χανίων,είχαμε τουλάχιστον 4 μοντέλα..
και να ξέρεις οτι σοβαρολογώ:cool:
φυσικα και υπάρχουν μοντέλα μέσα στο φόρουμ..
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Αργησα να δωσω το δικο μου ραπορτο καθοτι η προσβαση μου στο internet ειχε προβλημα απο εχθες το βραδυ και επρεπε να περιμενω να ξυπνησει το σπλαχνο μου προκειμενου να κανει τα μαγικα τος και να το επαναφερει σε λειτουργια.
Καθοτι φοιτητρια τα ξυπνητουρια αργησαν.
Για μια ακομη φορα περασα εξαιρετικα, ξαναβρηκα παλιους φιλους, εκανα καινουργιες συμπαθεστατες γνωριμιες, η romantic woman μου αναψε οικογενειακες φωτιες με τις προτασεις της, κερδισα την λαοτιανη μπυρα (ευχαριστω ElGeo2 για την σκεψη που ειχες να φερεις μπυρα απο εκεινα τα μερη).
Ηταν μια τελεια βραδια!
 

erminathess

Member
Μηνύματα
566
Likes
321
Ταξίδι-Όνειρο
αργεντινη,μεξικο
Με ή ανευ μοντελων, η βραδυα κυλησε εξαιρετικα
Χαρηκα που τα ξανειπαμε με τους παλιους και γνωριστηκαμε με τους νεοτερους
Οσοι δεν ηρθατε, χασατε πραγματικα
Ελπιζω σε συντομη επαναληψη (οχι σε κανενα εξαμηνο παλι).......
τουμπιωτηηηηηηηηη ανελαβε δραση ..............
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.205
Μηνύματα
883.760
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom